ZAGREB - Jel bio tko?

Bio sam sretnik koji je uspio doći kod ove milfare. Očito se poklopilo. Stavila je oglas, a ja nazvao u vrijeme kad je došla u apartman i dogovorio termin. Zena je zgodna, visoka, s obzirom da malo priča ima neku dobru energiju. Možda sam joj se svidio, ne znam, no žena je uživala u seksu i nije gledala na sat. Gladila me po licu, bradi kao maćeha 😂. Pušenje top, jedno od najboljih koje sam dobio. Točno zna sto radi i kako da te napali. Seks je trajao sigurno oko 20 minuta, 4-5 poza + pušenje 5-7 minuta. Na kraju mi ga je malo pušila i zdrkala. Izašao sam ispunjen i sretan. Ne radi često kako kaže, već ima neki stalan posao, pa joj ovo nekad uleti kao zarada.
Nemrem vjerovat da sam ju opet propustio. Mjesecima je želim posjetit, zovem broj ali je nedostupan i sad se pojavi a ja nisam gledao oglasnik ni zvao. Iz opisa mi izgleda fenomenalno, dobro držeća milfara od 180. Hoću joj lizat ta velika stopala i mjesit te sisurine. Uhhh kog vraga nisam gledao oglasnik...
 
Nemrem vjerovat da sam ju opet propustio. Mjesecima je želim posjetit, zovem broj ali je nedostupan i sad se pojavi a ja nisam gledao oglasnik ni zvao. Iz opisa mi izgleda fenomenalno, dobro držeća milfara od 180. Hoću joj lizat ta velika stopala i mjesit te sisurine. Uhhh kog vraga nisam gledao oglasnik...
Čuj stari, zakasnio si. A ne bi ni ja otišao da ljudi nisu pisali dobre recenzije. Poklopilo se očito. Mislim da je nju teško dobiti kad radi povremeno. Treba imati nekad i sreće. Valjda budeš došao do nje..
 
Čuj stari, zakasnio si. A ne bi ni ja otišao da ljudi nisu pisali dobre recenzije. Poklopilo se očito. Mislim da je nju teško dobiti kad radi povremeno. Treba imati nekad i sreće. Valjda budeš došao do nje..
Pozdrav...vidim da si spomemuo da si bio kod nje
Pa moze.nesto o usluzi kolilo sta sve pruza i tako
Bio bi zahvalan...a i ja sam htio ic ali zakasnio jbg moram pratit kad stavi oglas odmah gaaaass
 
Pozdrav...vidim da si spomemuo da si bio kod nje
Pa moze.nesto o usluzi kolilo sta sve pruza i tako
Bio bi zahvalan...a i ja sam htio ic ali zakasnio jbg moram pratit kad stavi oglas odmah gaaaass
Pruža sve sto se podrazumijeva u cijeni. Seks i pušenje. Ne znam sta drugo očekuješ. Ima sexy donje rublje pa se može malo i poigrati sa nogicama u svakom slučaju.
 
Cini mi se da sam davno vidio recenzije o njoj, ali se ne mogu sjetiti pod kojim imenom, pa nisam niti uspio nac. pa oni koji su bili da vele kakva je, da li se da lizati, picu i supak, jel radi oral s gumicom ili bez?
 
Cini mi se da sam davno vidio recenzije o njoj, ali se ne mogu sjetiti pod kojim imenom, pa nisam niti uspio nac. pa oni koji su bili da vele kakva je, da li se da lizati, picu i supak, jel radi oral s gumicom ili bez?
Vidio sam da recenzije nisu bas nesto. Jel tko bio zadnje vrijeme, jel se popravila kaj?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh