ZAGREB - Jel bio tko?

Kakva je sada situacija kod ove ljepotice , jel radi i dalje samo masaže ili je proširila ponudu ?
 
Vjekoslava se pojavila

Ovo mi je jedna od dražih Milfica . Izgleda kao na slikama , jako mi je simpa u licu da ne kažem zgodna jer o ukusima se na raspravlja .
Ono sto mi se svidja kod nje je visina , žena je dobrih 180cm , grudi su prirodne i teške 4-ke, čudo da ženi u 40-tim tako dobro sise stoje .
Da skratim , klasika 400. Oral je bez kondoma .
Prava Milf za probati . Jako rijetko ima oglas , uvijek je isti broj , ali javlja se samo kad izadje oglas u PO.
Svakako ću je posjetiti
 
Vjekoslava se pojavila

Ovo mi je jedna od dražih Milfica . Izgleda kao na slikama , jako mi je simpa u licu da ne kažem zgodna jer o ukusima se na raspravlja .
Ono sto mi se svidja kod nje je visina , žena je dobrih 180cm , grudi su prirodne i teške 4-ke, čudo da ženi u 40-tim tako dobro sise stoje .
Da skratim , klasika 400. Oral je bez kondoma .
Prava Milf za probati . Jako rijetko ima oglas , uvijek je isti broj , ali javlja se samo kad izadje oglas u PO.
Bio sam sretnik koji je uspio doći kod ove milfare. Očito se poklopilo. Stavila je oglas, a ja nazvao u vrijeme kad je došla u apartman i dogovorio termin. Zena je zgodna, visoka, s obzirom da malo priča ima neku dobru energiju. Možda sam joj se svidio, ne znam, no žena je uživala u seksu i nije gledala na sat. Gladila me po licu, bradi kao maćeha 😂. Pušenje top, jedno od najboljih koje sam dobio. Točno zna sto radi i kako da te napali. Seks je trajao sigurno oko 20 minuta, 4-5 poza + pušenje 5-7 minuta. Na kraju mi ga je malo pušila i zdrkala. Izašao sam ispunjen i sretan. Ne radi često kako kaže, već ima neki stalan posao, pa joj ovo nekad uleti kao zarada.
 

Prostor: ured i čist, klimatizirano, Lanište 9/10
Pusenje: 9/10, DT
Sex: 7/10
Faca: jbg, kako kome, osobno 6/10
Tijelo: visoka, malo preko 180, ne mršava, imaš di primit, sise, a neka trojka, meni 7,5/10
Cijelokupni dojam: 8/10 dal ponoviti? Ne volim ponavljati, ali bih ponovio
Minus: malokalibarske “puške” možda da zaobiđu

800 bulja sat vremena, ko voli nek izvoli🤷‍♂️
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh