ZAGREB - Iskustva & recenzije

špansko, nova galerija
400/600, oral bez, akcija sa
ženska nadrkana, požuruje, gleda na sat, ne sudjeluje, komunikacije nema, bolje da sam uzeo ta 2 radića i drkao na njih, bolje bi mi bilo iskustvo, znam da se ponuda u zgu jako srozala kroz ovih godinu dvije, al ovo je fakat dno, plus je prostor i higijena, tu nemam što prigovoriti
E vidiš dok sam ja došao je isto ono bila kao nadrkana ozbiljna ,al dok je skuzila da sam ok mušterija ,odma druga prica ,nije požurivala ,pricala je samnom ,i za vrijeme seksa malo nesto par rijeci ,...tak da meni recimo bilo ok
 

Dobio sam broj od poznanika kao preporuku. Malo gledao po oglasima, iza tog broja ispada da je ova plavuša iz ovog oglasa,ali nije.
Prošli tjedan zvao, otišao do nje.
Ne znam šta da kažem. Cura ima jake noge,veliku guzu,male sise, ten toj je katastrofa.Brineta. Jako jako uska,to je jedino dobro :=) Prostor čisto u redu, klima. Ali sumnjam da budem opet zvao. Nije mi tip cure.
mislim da je prije ova koristila tog usera na oglasniku
 
0995945615
-bila je u zgradi gdje je Vivas bar na Maksimiru ,stan ok
-cura oko 25 do 27 godina
-tamna duga kosa ,pokoji pristic na licu ,fina guza i noge ,sise male
-pljuganje lose ,nema pojma
-akcija kako zelis ali nije bas da si da truda ,ne buni se na nista ,u principu odrađujes sto zelis bez nekog njenog negodovanja ali nema ni pretjeranog sudjelovanja
-ljubi se (ako to koga pali) ali valja znati da daje svrsavanje po licu i u usta
-zakljucak: nema iskustva .kad bi si dala vise truda ne bi bila losa za povremeno posjetiti jer ne izgleda lose
-po govoru me podsjeca na onu Ivanu Hercegovku
 
0977412601
-mislim da je ova mala koja je bila u Spanskom ,tamo na kraju prema zapadu ,stan ok ,ako nije ispravite me
-cura oko 27 do 30 godina
-sitna ,duga kosa ,male sise ,tijelo utegnuto ,zgodna
-pusenje ok ,moglo bi i bolje
-akcija odlicna ,cura se trudi i sudjeluje ,gipka je pa se moze svasta isprobati
-mislim da je guzva kod nje ,malo ju je teze dobiti ali po meni se svakako isplati. Bez obzira na guzvu nijednom me nije docekala da sam primjetio neugodan miris ,dapace mirisljava je ,simpa cura
 
0981633034
-kruge ,blizu McD u onoj velikoj zgradi ,jacuzzi koji ne bih koristio obzirom da svakakvi likovi ulaze u njega ,a sigurno ga ne cisti iza svakoga
-cura godina sigurno preko 30
-plava duga kosa ,lice nista posebno ,bezveze nasminkana ,vidi se poveci trbuh kao da je pivski (na stolu je boca od 2 litre pive) ,ona kaze da je od operacije bruha ili tako nesto. Cvrsta guza i noge
-osrednje pusenje ,nema onog usisa kao da ga jedva dodirne a guta ga
-akcija kako zelis ,ne buni se na nista ali nista spektakularno ,odrađivanje ,dobra za nabijanje zguza ,nista drugo
 
0919287841
-stalno mijenja lokacije ,zadnji put sam bio kod nje na Ravnicama mislim ,obavezno doci istusiran jer obicno joj je prostor neuredan ,kao i kupaonica ,vjerojatno i rucnici
-oko 40 godina
-plava kratka kosa do ramena ,faca nista posebno ,jace građe ali ne bih ja to nazvao debela vec dobro raspoređeno i cvrsto ,vjerojatno jedne od najboljih sisa koje sam vidio
-ona trkelja neke gluposti ali to treba ignorirati
-preskok masaze koja to i nije ,odmah pljuganje koje je kako kada ovisno o njenom raspolozenju (bilo je i odlicnih ali i katastrofalnih)
-akcija samo zguza gdje nabijas dok god mozes ,ne buni se
-nije neka lova
-po govoru s podrucja Rijeke
 
0976782700
-Jordanovac ,suteren ,stan ok
-oko 30-ak godina
-cura malo jaca ali ne debela ,dobro raspoređene kile ,cvrsta ,plava kosa
-sve sa zastitom ,stavlja kondom dok se pimpac jos nije ni ukrutio ,sve je nekako na brzinu ,odrađivanje
-pusenje dobro iako preko kondoma
-akcija losa jer cijelo vrijeme pozuruje ,svako malo mi spocitava da ne odgađam ,a to ni ne radim, jbg mislim da ima potencijala ali sve sjebe sa tim pozurivanjem. Na poze se stalno buni nemoj ovako nemoj onako ,boli me ovo ,boli me ono ,a jbg onda se ostavis toga jer to meni zvuci kao teski zajeb
-na kraju predlaze pljuganje bez zastite jer je vidjela da to nece tako brzo zavrsiti
-zakljucak: zbog pozurivanja i osjecaja prijevare ja se necu vratiti iako mislim da cura ima potencijala
 
0957483342
-uglavnom Novi Zagreb ,bio dva puta (jednom jos na Kustosiji) i sigurno vise necu ,stan los ,madrac na podu ,po meni dosta neuredno
-cura jaca ali cvrsta ,preko 35 godina
-masaza dosta dobra
-pusenje dobro
-akcija nista posebno
-meni odbojno zbog onog madraca na podu
 
0955599487
-Zapruđe ,nekad prije i Črnomerec ,Borovje ....
-dugo u poslu ,znam je bar 10 godina ,nekad se zvala Pamela ,sad vidim Iva ,nedavno naletio na njen oglas i iznenadio se da je znam od prije
-zgodna cura iako su je godine bavljena ovim poslom pomalo ispile ,pamtim je u lijepsem svjetlu iz starih dana kad je po meni bila jedna od boljih cura u Zagrebu ,sto po izgledu ,sto po usluzi
-jako dobro pusenje kao i akcija ,jos uvijek ima entuzijazma ,nekad je radila i anal (nisam je pitao ovaj put ,stao sam na klasici)
-svakako preporuka iako zalim za onom starom (mladom) Pam
 
0995945615
-bila je u zgradi gdje je Vivas bar na Maksimiru ,stan ok
-cura oko 25 do 27 godina
-tamna duga kosa ,pokoji pristic na licu ,fina guza i noge ,sise male
-pljuganje lose ,nema pojma
-akcija kako zelis ali nije bas da si da truda ,ne buni se na nista ,u principu odrađujes sto zelis bez nekog njenog negodovanja ali nema ni pretjeranog sudjelovanja
-ljubi se (ako to koga pali) ali valja znati da daje svrsavanje po licu i u usta
-zakljucak: nema iskustva .kad bi si dala vise truda ne bi bila losa za povremeno posjetiti jer ne izgleda lose
-po govoru me podsjeca na onu Ivanu Hercegovku
Zasto kazes da je bila u toj zgradi? Sta vise nije na toj lokaciji? I jel izgleda ko na slikama?
 
091/567-3876
-kod nje sam bio u Branimirovoj i na Tresnjevci ,ok stanovi ,uredni
-zena oko 45 godina ,mozda i koju vise
-plavusa sa slika iz oglasa tako da je opis suvisan
-vjesto je prikrila kozu koja visi na trbuhu ali kome to nije odbojno sasvim solidna usluga za ulozeno. Dobro pljuganje kao i solidna akcija ,ona uvijek mirisljava i cista ,ne buni se na nista ,mozda je malo potrebno potaknuti da sudjeluje pa je dozivljaj svakako bolji
-za otici povremeno kod iskusne ,a izgledom ok milfice
 
0957483342
-uglavnom Novi Zagreb ,bio dva puta (jednom jos na Kustosiji) i sigurno vise necu ,stan los ,madrac na podu ,po meni dosta neuredno
-cura jaca ali cvrsta ,preko 35 godina
-masaza dosta dobra
-pusenje dobro
-akcija nista posebno
-meni odbojno zbog onog madraca na podu
Ti si očito bio davno kod nje, sad je u urednom stanu, velik i udoban krevet, čista kupaonica, a ona još uvijek super masira.
 
Jel porbao netko? ne ulijeva mi povjerenje kad pise "Unverified" bas. A daje u guzu i da joj se lize guza, kaj mi se cini dost rijetko, par njih kaj sam zvao ne daju nikaj oko šupka da im se radi. Jbg hocu nekaj malo perverznije kad vec placam, a ne klasika pusenje i seva u raznim pozama, to imam i doma.
 
0915227250
-ova cura mi je jedna od boljih koje su u poslu vec duze ali zadnji susret tesko razocaranje. dođem u nadi da ce biti kao i prije (Spansko ,Knezija ,Vrbani) gdje bi se dogovorili ili za komplet ili za pusenje ali ovaj put nece ni da cuje ,kao ona samo masira i ne radi nista vise. Steta
-cura mlada ,zgodna ,odlicna usluga ,ali nekad prije
-mozda netko uspije dobiti nesto vise od masaze i HJ ,bit ce mi drago
 
0917246409
-Rudes ,jako zgodna mlada cura ali bacanje novaca ,bar sto se mene tice
-nece ni da cuje za nesto drugo osim masaze i drkice
-obzirom da mi je to nezanimljivo mene vise nece vidjeti
 
0955923034
-Utrine ,neboder ,mali stari stan
-zena oko 45 godina ,a ne kao sto ona kaze 37 ali dobrodrzeca cvrsta rasna zenska ,ona je na slikama
-dobra usluga ,za malu lovu moze se dobiti ok usluga ,radi cak i anal ,a moze se dogovoriti i samo pljuganje koje je poprilicno dobro. Akcija solidna ,izdrzljiva zenska koja ne kuka kao ove neke klinke
-za povremeno otici ok
 
097/647-4529
-Zapruđe ,stari stan ,rasturen krevet
-cura je na slikama ali izgleda bolje na tim slikama nego uzivo ,mlada je ali tijelo mlitavo ,ona mutava ,nije u stanju tri rijeci razmijeniti s tobom
-akcija katastrofa ,pusenje koma ,sva je ukocena ,neopustena ,uglavnom izbjegavati ,bio jednom i to je previse
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh