ZAGREB - Iskustva & recenzije

Svaka čast na opusu , pojebao si sve odrone s PO I svaku si preplatio za batem 100 jazavaca osim Ele koja konstantno drži cijenu i nije mi jasno tko joj još dolazi, vjerojatno ljudi iz znatiželje .

Molim lijepo , ovo dobijete za 400 , pa neka mi netko kaže da sam u krivu .

1. Viky 400 klasika
2. Leona 400 Klasika +100 anal
3. Tina AMK - 400 klasika +100 anal
4. Tea Kruge , 400 klasika
5. Lana (Bosanka) 400 klasika
6. Maja - Špansko 400 klasika
7. Marina maserka 400 klsika
8. Marina DS 400 klasika bez masaže
9. Andjelina 400 klasika
10. Laura - mlada mama 400 Klasika

Imate ponudu , odlučite sami i ne bacajte ušteđevinu uzalud .
Jel ima neka posebna prekooruka za nabrojene?
Mene osobno najvise interesiraju Leona i Tina 😉
Imas neki link ili kontakt od njih?
 

Marija

Prokleta je ova nedelja
Prokleta je sva u suzama
Gde da lutam, gde da nadjem mir

Pokusaj ubijanja proklete nedjelje sa Brazilkom koja je svima privukla pozornost. Lak dogovor preko whatsappa gdje odgovara sa Yes i sa It is in a profile na sva pitanja koja se brazilkama trebaju postaviti. U profilu joj pise i da pristupa svim klijentima individualno ali nisam se imao energije raspravljati.


Prostor uredan 6/10, apartman na krizanju Ilice i Bosanske, rekla je da nema potrebe da se tusiram da mirisem dobro, ipak sam je zamolio rucnik koji mi je dala teska srca.

Marija je bas lijepa djevojka, iako su slike stvorile previsoka ocekivanja pa joj tu dajem 8/10, devetka bez problema s malo manje urađenim slikama. Ona nije urađena kako bi rekli nasi dragi susjedi i taj djevojacki izgled tijela joj stoji sjajno 8/10.

E sad, akcija krece odmah bez ikakvog gubitka dragocjenog vremena sa blowjobom u kojem pokusava kondom staviti prebrzo ali biva zaustavljena u tom naumu 4/10.

Ljubi se i da se lizati i to je taj neki brazilski fake GFE 6/10 (viky 10/10 😘)

Nakon sto je ishodila lokacijsku dozvolu za kondom krece akcija sa obrnutim cowgirlom i pogledom na tu malu slatku guzu. Nakon toga se okrece i pokusava zadati zavrsni udarac u cemu ju opet zaustavljam i ja se penjem gore. S nogama njenim na ramenima mi je bila odlicna i tu je prici bio kraj 8/10.

Nije mi se dalo komunicirati previse preko mobitela debilski mi je to i brzo sam otisao, ne kuzim poantu.

Ukupno 1500 za sat. Mozda vrijedi mozda ne ni sam ne znam. Prije ne nego da
Preskupo. Limit je 1200 / h, da je ne znam kakva. Te sa EGE-a postaju sve uobraženije.
Ignorirati ih i poslati u 3. pičke materine.
Radije planirati put za Kubu i tamo se isprčiti na tjedan dana.
Kubanke su lijepe i čujem da davaju pičke skoro pa đabe.
 
Vidim da svi puno pisete i hvalite SIG....e pa pitanje glasi ....kako dobiti njen br.
Nikako. Moraš 7 mora preplivat i 7 gora proći gladovat 2 dana 3 dana biti na kruhu i vodi. Borit se s vukovima i lavovima i onda možda dobis broj mada je šansa (99% da nećeš) pa dajte ljudi smire se jel rekla cura ne radi s novima isto kao i Andjela. I nema smisla da tražite brojeve njih 2 jer vam neće same Dat ,ako vam i ko da vjv vam se neće javit ili će vas block
 
bio dns popodne kod ove šta se oglašava mlada i dinamitna 27g 099/696-2947 pošto je dns nedjelja jedino nju uspio dobiti najgore uloženih 400kn u životu bolje da sam izdrkao i pio pivu u birtiji nalazi se u trakošćanskoj ulici 28 cura je inaće iz srbije ima dosta tetovaža po sebi crna duga kosa visoka oko 170 55kg meni zgodna u licu i dobro tijelo ima eee sad poćinju pizdarije...ulazim u sta tv radi na tv utakmica ona totalno nezainteresirana gleda tv uzme novce mene kao da nema u stanu...reko hoćemo krenut dada raskomoti se krenem da ći je poljubiti kaže ne nema tog na mob mi rekla da može krene da će pušiti navlaci kondom reko rekla si bez koluta oćima i aj krene dosta dobro najednom stane i gleda u tv reko nastavi ona sad ću....meni već poćeo padat od njene nezainteresiranosti ništa stavi kondom i aj na njega poćne se nabijati meni ledjima okrenuta i gleda tv potrudio se ćim prije svršiti da odem od nje svršavanje u kondom skine ga baci i gleda tv šta ćemo sad kaže ništa imaš još fore gledaj samnom utakmicu...ja se obuko i otišao još kaže vidimo se mislim da nikad više kod nje
 
bio dns popodne kod ove šta se oglašava mlada i dinamitna 27g 099/696-2947 pošto je dns nedjelja jedino nju uspio dobiti najgore uloženih 400kn u životu bolje da sam izdrkao i pio pivu u birtiji nalazi se u trakošćanskoj ulici 28 cura je inaće iz srbije ima dosta tetovaža po sebi crna duga kosa visoka oko 170 55kg meni zgodna u licu i dobro tijelo ima eee sad poćinju pizdarije...ulazim u sta tv radi na tv utakmica ona totalno nezainteresirana gleda tv uzme novce mene kao da nema u stanu...reko hoćemo krenut dada raskomoti se krenem da ći je poljubiti kaže ne nema tog na mob mi rekla da može krene da će pušiti navlaci kondom reko rekla si bez koluta oćima i aj krene dosta dobro najednom stane i gleda u tv reko nastavi ona sad ću....meni već poćeo padat od njene nezainteresiranosti ništa stavi kondom i aj na njega poćne se nabijati meni ledjima okrenuta i gleda tv potrudio se ćim prije svršiti da odem od nje svršavanje u kondom skine ga baci i gleda tv šta ćemo sad kaže ništa imaš još fore gledaj samnom utakmicu...ja se obuko i otišao još kaže vidimo se mislim da nikad više kod nje
Ja sam bio kod nje prije cca 3 tjedna i izaso sam zadovoljan, fino smo se izjebali bas je bila super volje...
 
Svaka čast na opusu , pojebao si sve odrone s PO I svaku si preplatio za batem 100 jazavaca osim Ele koja konstantno drži cijenu i nije mi jasno tko joj još dolazi, vjerojatno ljudi iz znatiželje .

Molim lijepo , ovo dobijete za 400 , pa neka mi netko kaže da sam u krivu .

1. Viky 400 klasika
2. Leona 400 Klasika +100 anal
3. Tina AMK - 400 klasika +100 anal
4. Tea Kruge , 400 klasika
5. Lana (Bosanka) 400 klasika
6. Maja - Špansko 400 klasika
7. Marina maserka 400 klsika
8. Marina DS 400 klasika bez masaže
9. Andjelina 400 klasika
10. Laura - mlada mama 400 Klasika

Imate ponudu , odlučite sami i ne bacajte ušteđevinu uzalud .
Može kontak od.tih sto rade masazu i komplet?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh