ZAGREB - Iskustva & recenzije

0923297751
-Mamutica
-da bi se nasao s ovom istrpio sam mnoge pizdarije ,cak nazvao s drugog broja ,a sve zaintrigiran slikama i oglasom
-zenska ima neki napadacki stav prilikom javljanja ali ok ,dogovorimo se ,dođem i cim je otvorila vrata prvo razocaranje ali ok ,odlucim ostati misleci da je dobra u onome sto nudi
-zena preko 40 godina ,kratka tamna kosa ,cim je progovorila vidim da joj fali poprilicno zuba ,kosa masna
-sjednemo u dnevni ,ponudi me sokom ,vodom ,malo popricali i krece akcija na madracu na podu ,stavlja plahtu pred tobom
-pusenje lose ,ok rekoh ajmo na akciju da vidimo sto zna ,sto je to drugacije od drugih kako ona kaze. Ona se naguzi i to je to ,udaraj
-sve u svemu jako lose ,svakako nije vrijedna tolikog truda
 
0996444391
-Zapruđe ,apartmani
-kod nje sam cesto
-zena oko 45 godina ,malo jaca ali cvrsta ,meni ne smeta jer nije to debljina vec je to dobro raspoređeno ,slike su njene ,bar dvije zadnje
-njeni aduti su masaza guzom i picom po leđima i vrhunac je po meni mozda najbolje pusenje u Zagrebu
-povremeno uzmem i komplet koji je također dobar ,zena se stvano potrudi i nikad je nisam vidio lose volje
-svakako posjecivati
 
0915469622
-kod Doma sportova
-crnka oko 40 do 45 godina ,a ne 34 kao sto je napisano u oglasu ,silikoni ,zgodna iako su godine ucinile svoje kao i staz u ovom poslu
-znao sam prije 10-ak godina ici cesto kod nje ali sad odem povremeno iako mislim da vise necu jer usluga je sve gora ,svodi se na odrađivanje
-jako dobra masaza
 
-Dubrava ,kod Branimirove
-zena oko 35 do 37 godina ,malo punije ,nista posebno
-njen adut je pusenje ,doslovno ga guta ,akcija također ok ,sudjeluje ,nije mrtvo puhalo ,zna se dobro posexati
 
0915227250
-ova cura mi je jedna od boljih koje su u poslu vec duze ali zadnji susret tesko razocaranje. dođem u nadi da ce biti kao i prije (Spansko ,Knezija ,Vrbani) gdje bi se dogovorili ili za komplet ili za pusenje ali ovaj put nece ni da cuje ,kao ona samo masira i ne radi nista vise. Steta
-cura mlada ,zgodna ,odlicna usluga ,ali nekad prije
-mozda netko uspije dobiti nesto vise od masaze i HJ ,bit ce mi drago
Potpisujem, isto iskustvo imam
Sve top kod cure, jedina zamjerka male sise ali sve to nadoknadi sa masazom
Najbolje kod nje meni cute face 😊
 

Puno citam, nista ne pisem. Pa da i ja napokon dam svoj doprinos.
Dogovor:
Jednostavan, whatsup u par poruka, nova galerija Špansko (ima kamera) ulaz broj 4 (odmah pored kafica)
Dolazak:
Udem u stan, lijep uredan, Gospođa mirisljava i čista. Sjednemo za stol, pare na sunce i dogovor.
Izgled:
Bucmasta, male sise obješene, prda odlična.
Akcija:
Krečemo na krevet, Deepthroat prvo bez gumice (solidno) problem debeli kurac pa me derala zubima.
I tu je krenulo, počela pričat kolko djece ima, bivši muž pedofil, ko ju je sve jebao itd... katastrofa.
Vrhunac:
Skida se ona idemo doggy, naprći se i odmah kreču isprike jer joj šupak visi van (kaže porod, ok) prima ga dobro samo kao leš, tu i tamo je zaderala se kad joj je bilo preduboko.

Mišljenje:

Tijelo: 6/10
Pušenje: 7/10 (problem je u meni po mom mišljenju)
Seks: 5/10
 
0915469622
-kod Doma sportova
-crnka oko 40 do 45 godina ,a ne 34 kao sto je napisano u oglasu ,silikoni ,zgodna iako su godine ucinile svoje kao i staz u ovom poslu
-znao sam prije 10-ak godina ici cesto kod nje ali sad odem povremeno iako mislim da vise necu jer usluga je sve gora ,svodi se na odrađivanje
-jako dobra masaza
Ide u kompletu ili kao što kaže oglas bez seksa?
 
Jel porbao netko? ne ulijeva mi povjerenje kad pise "Unverified" bas. A daje u guzu i da joj se lize guza, kaj mi se cini dost rijetko, par njih kaj sam zvao ne daju nikaj oko šupka da im se radi. Jbg hocu nekaj malo perverznije kad vec placam, a ne klasika pusenje i seva u raznim pozama, to imam i doma.
Mislim da je netko rekao da nije više u Hrvatskoj samo je oglas ostao... Nadamo se povratku jer su ju ishvalili
 
0923297751
-Mamutica
-da bi se nasao s ovom istrpio sam mnoge pizdarije ,cak nazvao s drugog broja ,a sve zaintrigiran slikama i oglasom
-zenska ima neki napadacki stav prilikom javljanja ali ok ,dogovorimo se ,dođem i cim je otvorila vrata prvo razocaranje ali ok ,odlucim ostati misleci da je dobra u onome sto nudi
-zena preko 40 godina ,kratka tamna kosa ,cim je progovorila vidim da joj fali poprilicno zuba ,kosa masna
-sjednemo u dnevni ,ponudi me sokom ,vodom ,malo popricali i krece akcija na madracu na podu ,stavlja plahtu pred tobom
-pusenje lose ,ok rekoh ajmo na akciju da vidimo sto zna ,sto je to drugacije od drugih kako ona kaze. Ona se naguzi i to je to ,udaraj
-sve u svemu jako lose ,svakako nije vrijedna tolikog truda
Kolko love?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh