ZAGREB - Iskustva & recenzije


Elena

Kosu je skratila, šminku promenila, teret je skinula al nije konačno živnula.

Prekinula je s dečkom i nadam se na dulje vrijeme vratila u igru.

Tijelo sjajno iako se požalila da nije trenirala neko vrijeme, ona je na slikama iako sad ima kraću i puno svjetliju kosu. Sise fenomenalne 10/10. Dogovor je relativno jednostavan i to preko wp na stari broj neki a prostor u prizemlju u dvorišnoj zgradi u Branimirovoj. Deja vu na onu prostitutku iz Tko pjeva zlo ne misli. Dosta indiskretno, al briga me dok god izgledom i uvelike nadmašuje ostale odrone u PO.

Što se akcije tiče mora još dosta napredovati, onako malo bojažljiva i pita što ćemo?? BJ je po izboru sa ili bez, što je fino i u tome je korektna. Preporuka za one koji nimalo ne teže GFE već više vole brzinske ispite. 500 kn je pola sata, više od toga nije ni u ponudi ako sam dobro shvatio.
Ma to mi kazi! Sretan mi Bozic 🤣
 

Elena

Kosu je skratila, šminku promenila, teret je skinula al nije konačno živnula.

Prekinula je s dečkom i nadam se na dulje vrijeme vratila u igru.

Tijelo sjajno iako se požalila da nije trenirala neko vrijeme, ona je na slikama iako sad ima kraću i puno svjetliju kosu. Sise fenomenalne 10/10. Dogovor je relativno jednostavan i to preko wp na stari broj neki a prostor u prizemlju u dvorišnoj zgradi u Branimirovoj. Deja vu na onu prostitutku iz Tko pjeva zlo ne misli. Dosta indiskretno, al briga me dok god izgledom i uvelike nadmašuje ostale odrone u PO.

Što se akcije tiče mora još dosta napredovati, onako malo bojažljiva i pita što ćemo?? BJ je po izboru sa ili bez, što je fino i u tome je korektna. Preporuka za one koji nimalo ne teže GFE već više vole brzinske ispite. 500 kn je pola sata, više od toga nije ni u ponudi ako sam dobro shvatio.

jeli moguće da ih je više na tom broju? Bio sam prije 2-3 mjeseca i nije mi se baš činila cura sa slika, Lokacija je ta u Branimirovoj
 
Atraktivna i elokventna Iva
0955599487

Kao što i u oglasu kaže Zapruđe, dolazak bez problema, kaže odmah ulicu, na parkiralištu dobijete točan broj iznad ulaza, kod ulaza dobijte kat. Djevojka otvara vrata, prvo se malo sakrije iza vrata ali ništa strašno. Kada je vidite možete otići ali nećete otići, curka prosječnog izgleda, nije ružna nije vrhunska ljepotica. Apartman je na iznajmljivanje, sve čisto i uredno. Oralac bez, sasvim dobar, sex kako želite i koliko želite, ja sam bio napaljen pa eto nije drugo trajalo, drugi puta će biti bolje.. Curka je stvarno simpatična, priča kao navijena i njena pauza kada ima nešto za reći između setova cuclanja dobro dođe da se napetost smiri. Sex kao što sam rekao, odradio dvije poze, mislim da može i žešće ali nisam došao do toga. Svršavanje u kondom, nadam se drugi puta u usta, zna li netko da li dozvoljava ?
Izgled: 3,2 / 5
Oralni: 3,5/5
Sex: prekratko je trajalo, bio napaljen pa nema smisla
Smještaj: 5/5, sve čisto i ručnik čist i mirišljav.
Higijena: ... e sada, poslije mene se obrisala maramicama ali kako je kratko trajalo gdje bi došla da se za svakim koji je brzo gotov kompletno tušira....

Cura je ok, idite i probajte. Ja ću ponoviti.

400 domaćih.
Za razliku od Bukefalla meni je "Iva" jedno ud ugodnijih iznenađenja ako ne i najugodnije iznenađenje na PO. Naime cura je baš zgodna, nakon Andree možda i najzgodnija na PO, definitivno spada u kategoriju lijepih i nema govora o okretanju na vratima i odlasku. Jako zabavna i vrlo elokventna nekima se to sigurno neće svidjeti naročito onima koji imaju namjeru samo isprazniti jaja. Jedina zamjerka je da valjda ljubi samo svog dečka ali....
Orla jako dobar, sex više nego solidan sa gumicom, uredan i čist prostor, možda malo preklimatiziran za mene (jbg stare kosti)..
Ponoviti svakako i to možda već danas.
 
Za razliku od Bukefalla meni je "Iva" jedno ud ugodnijih iznenađenja ako ne i najugodnije iznenađenje na PO. Naime cura je baš zgodna, nakon Andree možda i najzgodnija na PO, definitivno spada u kategoriju lijepih i nema govora o okretanju na vratima i odlasku. Jako zabavna i vrlo elokventna nekima se to sigurno neće svidjeti naročito onima koji imaju namjeru samo isprazniti jaja. Jedina zamjerka je da valjda ljubi samo svog dečka ali....
Orla jako dobar, sex više nego solidan sa gumicom, uredan i čist prostor, možda malo preklimatiziran za mene (jbg stare kosti)..
Ponoviti svakako i to možda već danas.
Definitivno Andrea po meni najzgodnija kod koje sam bio, zamjerka što ne da prstenjačit.
Kod Ive idem sljedeći put, nju nisam obišao
 
Marina DS


091/546-9622

Marina DS (Dom sportova) , njezina slika od prije 5-6 godina , još uvijek dobro tijelo , ali godine se naziru , Marina je duboko zgazila u srednje 40te godine .

Maserka:
- lijepa crnka 175 cm , 65 kg , silikoni 4-5, skladna guza , silikoni u usnama , zelene oci , duga crna kosa .

Ponuda:
- masaža na stolu i oral 300
- komplet 500
- Posebna napomena , Marina zna masirati i ako si da truda , dobit ćete solidnu masazu.

Zakljucak :
Marina DS je jako dugo na sceni i bila je dugo godina u vrhu maserka koja je nudila odličnu masazu , oral i sex . Mislim da je došlo do zasićenja kod nje i da joj se vise neda raditi , ali je još uvijek za ove curice koje se pojavljuju u Plavom oglasniku , top maserka . Sada izgleda kao solidna Milfica .
Da li se onda da dirati i jel radi b2b masazu ili klasika?
 
Da li se onda da dirati i jel radi b2b masazu ili klasika?
Radi masazu na masažnom stolu , ali ako zamoliš , napravit će ti masazu na krevetu B2B , akcija se odvija na krevetu , možeš ju dirati normalno , mislim da ti neće dozvoliti guranje patlidžana i tikvica u vaginu i ostala sranja , ako si na to mislio .
 
Radi masazu na masažnom stolu , ali ako zamoliš , napravit će ti masazu na krevetu B2B , akcija se odvija na krevetu , možeš ju dirati normalno , mislim da ti neće dozvoliti guranje patlidžana i tikvica u vaginu i ostala sranja , ako si na to mislio .
Ne, ne, nista takvoga, diranje rukama po tijelu, sise, guza i to
 
Andrea ti ne radi , javlja se samo poznatima na privat broj . Zaboravi , prošla baba s kolačima 🤪to Andrea koja je bila prije 2 godine aktivna
Andrea ti ne radi , javlja se samo poznatima na privat broj . Zaboravi , prošla baba s kolačima 🤪
Sad da li je to Andrea kod koje sam bio ne mogu reci, ali ‘treba’ je top. Elokventna, sexy zgodna i voli se jebati. Novi Zagreb. Uživa u jebanju. Meni nije naplatila kad sam bio 😂.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh