ZAGREB - Iskustva & recenzije

Ja ne znam gdje problem kod Cajke. Bio sam tri puta i svaki put je bilo drugačije. Kad sam bio drugi put dala mi je da je diram po pici i da joj guram prstiće, čak sam bio blizu i da je prasnem (odustala je u zadnji tren). Kad sam treći put došao i probao je uhvatiti za picu rekla mi je da ne može i da mi nikad nije dopustila. Četvrti put me ispalila i primila nekog lika preko reda, a dogovorila se samnom. Zvala me da se vratim i da ću dobiti drkicu besplatno ali baš sam se bio raspizdio i već dogovorio s drugom i odlučio da neko vrijeme ne idem kod nje.
Sa mnom nikad nije koristila rukavice, uvijek bih dobio jednu Bajadericu ili malo čokolade.
Jedino što mi starno smeta kod nje je to što sluša i pjeva neke glupe narodnjake dok mi drka. Masaža je bila tak-tak.
Ovo kad si je skoro prasnio vjerojatno je bila u ovulaciji. Trebaš je uhvatiti za pičić kada je u stanju ovulacije i onda je kresnuti. Ostale faze koje si nabrojao su klasično psiho faze prosječne žene u našoj napaćenoj domovini. Vidim da i vjeruje u tvoj kurac jer ti ne drka u rukavicama što je već samo po sebi veliki uspjeh, a možda bi je već kresnuo da se možda praviš malo nedostižan i nezainteresiran za nju. Mislim da ćeš je naposljetku kresnuti, možda će ti trebati jedno 15-ak odlazaka k njoj, ali važno je da si uporan. Sretno.
 
pozdrav, skroz sam novi ovdje i nisam previse upucen, predlozite mi neke dobre cure do cca 40 godina da dobro izgledaju, a da nije prijevara i da su u Zagrebu, hvala
 
Nevjerojatno.
Ovo đubre administratorsko briše moju poruku u kojoj pitam jel zna netko kako se briše korisnički račun.
Jer mi očito ne žele zatvoriti korisnički račun. Već 5 dana im pišem, al me ne jebu 2 %.
Ajd bar sad znam da su pročitali moju poruku:)
Pa, koji su to jadnici.
 
Nevjerojatno.
Ovo đubre administratorsko briše moju poruku u kojoj pitam jel zna netko kako se briše korisnički račun.
Jer mi očito ne žele zatvoriti korisnički račun. Već 5 dana im pišem, al me ne jebu 2 %.
Ajd bar sad znam da su pročitali moju poruku:)
Pa, koji su to jadnici.
Ne samo to, nego i ako pises protiv njihovih reklama za stranice sa fejk kamagru koje promoviraju;)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh