ZAGREB - Iskustva & recenzije

Onda bolje otidji u birtiju s frendovima i opusti se napij se zajebavaj i nasmij jeftinije ti je nego kod kurve ic dobro se nasmijat
Ma nije. Ovo je poseban psiho doživljaj, mračna atmosfera u mračnoj sobi, nikada ne znaš što te očekuje. Znaš da neće biti ni "s" od seksa, ali ne znaš što te očekuje. Ideš u nepoznato i znaš da će biti zajebancije, ali ne znaš u kojem smjeru će ta zajebancija ići. U birtiji s frendovima su uvijek isti razgovori i sve je već poznato.
 
Rekla ti je da si peder i kurac ti se spustio. Ideš kod nje, jer voliš čuti teorije zavjere o narodnjacima i drkanje u rukavicama.
Terapija.
Pa da, seks kao seks je svima poznat. Sve poze su već tisuću puta isprobane, a ovo je nešto posve novo. Kad se zaželim seksa sigurno neću ići našim curama već Brazilkama, Kolumbijkama i ostalim latinama. Kod naših idem samo kako bi se dobro nasmijao i zabavio jer su mi i inače većinom naše cure neprivlačne i aseksualne.
Inače, neki naši idu van u inozemstvo u kupleraj samo zbog društva, a ne seksa. Imaš čak reportažu o tome gdje ti Rumunjke govore o tome.
 
Pa da, seks kao seks je svima poznat. Sve poze su već tisuću puta isprobane, a ovo je nešto posve novo. Kad se zaželim seksa sigurno neću ići našim curama već Brazilkama, Kolumbijkama i ostalim latinama. Kod naših idem samo kako bi se dobro nasmijao i zabavio jer su mi i inače većinom naše cure neprivlačne i aseksualne.
Inače, neki naši idu van u inozemstvo u kupleraj samo zbog društva, a ne seksa. Imaš čak reportažu o tome gdje ti Rumunjke govore o tome.
A koje su to teorije zavjere u vezi narodnjaka kao glazbe?
 

Bio danas. Miramarska. Pola sata 70.
Uopće nije ona na slikama, prije bih rekao da je njena baka.
Ciganka obojana u plavo i građena kao burence.
Ostao sam samo jer nikad nisam ševio ciganku. Surađuje i sluša što joj se kaže. Za anal tražila nadoplatu od 50 eura jer mi je kao velik.
Neću ponoviti.
 
Pozdrav ekipa.
Inače nisam iz Zagreba, ali planiram doći uskoro. Zanima me jer ima par mađih cura sa plavog oglasnika da su pouzdane? I da su ljepe da nije neki gabor. Bio bi vam zahvalan.
LP.
 
A koje su to teorije zavjere u vezi narodnjaka kao glazbe?
To su dvije različite teme, ali je fascinantno da u istoj seansi drkanja dobiješ mišljenje o narodnjacima i mišljenje o različitim teorijama zavjere. Mene tu točno zanima kako dolazi do promjene teme u jednoj drkačkoj seansi, odnosno zanima me ta tranzicija u različitim temama. Neobično je da dok drkaš na trenutak misliš o narodnjacima, a na trenutak o teorijama zavjere.
 
To su dvije različite teme, ali je fascinantno da u istoj seansi drkanja dobiješ mišljenje o narodnjacima i mišljenje o različitim teorijama zavjere. Mene tu točno zanima kako dolazi do promjene teme u jednoj drkačkoj seansi, odnosno zanima me ta tranzicija u različitim temama. Neobično je da dok drkaš na trenutak misliš o narodnjacima, a na trenutak o teorijama zavjere.
..........
 
Pozdrav,

Iduce sedmice sam u zagreb pa ako neko ima prijedlog koju djevojku zvati sa ege ili sa privatnih oglasa bio bih mu zahvalan.
 
Pozdrav,

Iduce sedmice sam u zagreb pa ako neko ima prijedlog koju djevojku zvati sa ege ili sa privatnih oglasa bio bih mu zahvalan.
Ako se želiš seksati bilo koja EGE djevojka ti je dobra (ipak ispred Ukrajinki i Ruskinja preferiram latine), S druge strane, ako baš želiš zajebanciju bez seksa onda uzmeš neku našu domaću.
 
+385997485323


Zvao ju danas, kaže 40 novih za pol sata masaže i ručni kraj,.. Reko ok, dođem na lokaciju...Špansko...dođem u stan, dam joj 40 novih iz đepa, a ona mi prigovara zašto ne nosim u novčaniku, jel novčanice nisu ravne, ne komentiram ništa.... skinem se, legnem na masažmi stol..ona masira leđa i vrat i na kraju ručni kraj, ali sve neka čudna atmosfera, kad ju pitam ljubazno za godine, počne filozofirati, zašto ju takva pitanja pitam i nakon dugo kritike na moje pitanje kaže da ima 32..po meni ima bliže 40... Mislim si bolje da šutim da ona više ne filozofira... Kod ručne obrade ponudi mi još masažu prostate za 30 extra...Reko ne treba, samo ručni želim...e da...i sve masira u gumenim crnim rukavicama....meni je još zbog prevencije našpricala antiseptik na dlanove....svršim napokon nekako, obrišem se vlažnim maramica a i brzo obučem, hoću što prije izaći van, oblačim tenisice kod ulaznih vrata, čekam da mi otvori i da izađem, a ona meni kaže da neće otvorit zato što ja ne odgovaram na sva pitanja koja mi ona postavi i zašto ju ignoriram 😧..Kažem joj još jednom da otvori vrata, ona neće nego želi da se ja njoj odgovorim kad me pita jel ima dojam da nešto nije u redu😲😯...Reko otvaaraj vrataa. Kaže ona može, al nemojte više dolaziti... Reko naravno da neću...
Ma užas, ženska je psiho slučaj, nikad više kod nje,..
Bio kod nje i ovdje pisao o njoj, UŽAS od zenske, ne idite
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh