ZAGREB - Iskustva & recenzije

Bio danas kod Crne pantere.
I ona je isto legenda. Utegnuta, jbt nisam mogao vjerovati, 😮
Umjesto pola bili sat, proslavili dan mladosti i jos se izvinjavala sto me nema cime pocastiti (a kao nije 😊🥰)
Naravno da cu se vratiti pa cu nesto i donesti za svaki slucaj.
Sapnula je sto.
🍺nije opcija...
 
Bio danas kod Crne pantere.
I ona je isto legenda. Utegnuta, jbt nisam mogao vjerovati, 😮
Umjesto pola bili sat, proslavili dan mladosti i jos se izvinjavala sto me nema cime pocastiti (a kao nije 😊🥰)
Naravno da cu se vratiti pa cu nesto i donesti za svaki slucaj.
Sapnula je sto.
🍺nije opcija...
Svi idete na tu Crnu panteru. Opasno je to momci zbog boleština. Također, izmorit ćete jadnu ženu, a prema vašim pričama izgleda da je ona jedina prava seks legenda u našoj zemlji. Legende treba čuvati i dozirati.
 
Svi idete na tu Crnu panteru. Opasno je to momci zbog boleština. Također, izmorit ćete jadnu ženu, a prema vašim pričama izgleda da je ona jedina prava seks legenda u našoj zemlji. Legende treba čuvati i dozirati.
Pa karaš sa zaštitom,ne ližeš cupi i oralno možeš sa zastitom a ona se ne umara voli kujac više od sebe kao i lovu.
 
Bio danas kod Crne pantere.
I ona je isto legenda. Utegnuta, jbt nisam mogao vjerovati, 😮
Umjesto pola bili sat, proslavili dan mladosti i jos se izvinjavala sto me nema cime pocastiti (a kao nije 😊🥰)
Naravno da cu se vratiti pa cu nesto i donesti za svaki slucaj.
Sapnula je sto.
🍺nije opcija...
onda se zbog tebe nije javljala , kukavče jedan, i još se tu hvališ😝
 
Pa karaš sa zaštitom,ne ližeš cupi i oralno možeš sa zastitom a ona se ne umara voli kujac više od sebe kao i lovu.
Zaštita nije garancija ako svi idete kod nje. Također, ako se ta ženska jebe tako dobro kao što pričate ona vam se 100% ne jebe uopće zbog love već zato što se voli seksati. Zna se to dogoditi kod prostitutki, a takve žene su inače jako poštene i treba ih čuvati kao nacionalno blago. Primjerice, vrlo je lako moguće da ako netko slučajno ne svrši kod nje da ona neće uzeti novce jer bi smatrala to vlastitim porazom. Meni se to dogodilo sa jednom od njih, ona je svršila više puta, a ja nisam. Nije mi željela uzeti novce, ali naravno da sam joj novce ostavio.
 
Imas neki kontakt od nje?
Nema je. Izgleda da je cakana otišla negdje van, ali brzo će ona natrag. Uglavnom, ako se želiš dobro nasmijati obavezno odi kod nje. Meni se prošli puta kod nje dignuo, ali me počela nasmijavati pa se ubrzo spustio. Kad je vidjela da se spustio, rekla mi je da sam peder i mali se još više spustio. Međutim, toliko je cura simpatično neurotična da je to bilo jedno divno iskustvo. Šteta što razgovor između nas dvoje nisam snimio sebi za uspomenu. Inače, meni je plan otići i kod one cure koja drka u rukavicama, priča o narodnjacima i raznim teorijama zavjere jer mi seks nije uvijek baš toliko bitan u cijeloj priči. Važno mi je prije svega da se dobro nasmijem i zabavim.
 
Bio danas kod Crne pantere.
I ona je isto legenda. Utegnuta, jbt nisam mogao vjerovati, 😮
Umjesto pola bili sat, proslavili dan mladosti i jos se izvinjavala sto me nema cime pocastiti (a kao nije 😊🥰)
Naravno da cu se vratiti pa cu nesto i donesti za svaki slucaj.
Sapnula je sto.
🍺nije opcija...
Je li još uvijek u Dubravi u onom apartmanu u koji izravno s ceste upadaš?
Inače tu foru s čašćenjem je i meni prodala kad sam prvi put bio kod nje :)
 
Nema je. Izgleda da je cakana otišla negdje van, ali brzo će ona natrag. Uglavnom, ako se želiš dobro nasmijati obavezno odi kod nje. Meni se prošli puta kod nje dignuo, ali me počela nasmijavati pa se ubrzo spustio. Kad je vidjela da se spustio, rekla mi je da sam peder i mali se još više spustio. Međutim, toliko je cura simpatično neurotična da je to bilo jedno divno iskustvo. Šteta što razgovor između nas dvoje nisam snimio sebi za uspomenu. Inače, meni je plan otići i kod one cure koja drka u rukavicama, priča o narodnjacima i raznim teorijama zavjere jer mi seks nije uvijek baš toliko bitan u cijeloj priči. Važno mi je prije svega da se dobro nasmijem i zabavim.
Onda bolje otidji u birtiju s frendovima i opusti se napij se zajebavaj i nasmij jeftinije ti je nego kod kurve ic dobro se nasmijat
 
Nema je. Izgleda da je cakana otišla negdje van, ali brzo će ona natrag. Uglavnom, ako se želiš dobro nasmijati obavezno odi kod nje. Meni se prošli puta kod nje dignuo, ali me počela nasmijavati pa se ubrzo spustio. Kad je vidjela da se spustio, rekla mi je da sam peder i mali se još više spustio. Međutim, toliko je cura simpatično neurotična da je to bilo jedno divno iskustvo. Šteta što razgovor između nas dvoje nisam snimio sebi za uspomenu. Inače, meni je plan otići i kod one cure koja drka u rukavicama, priča o narodnjacima i raznim teorijama zavjere jer mi seks nije uvijek baš toliko bitan u cijeloj priči. Važno mi je prije svega da se dobro nasmijem i zabavim.
Rekla ti je da si peder i kurac ti se spustio. Ideš kod nje, jer voliš čuti teorije zavjere o narodnjacima i drkanje u rukavicama.
Terapija.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh