ZAGREB - Iskustva & recenzije


jel tko bio kod Karmen u Gorici?
 
Pozdrav,

Da li neko ima broj od crne pantere i kakva su iskustva klasican sex?

Inače imaš o njoj posebnu temu: "Crna Pantera/Nives", pa listaj :)

Dodrodržeća milfara s vrhunskom uslugom.
Jedini minus je što je kod nje jebeno prometno.
 
Pozdrav,

Iduce sedmice sam u zagreb pa ako neko ima prijedlog koju djevojku zvati sa ege ili sa privatnih oglasa bio bih mu zahvalan.
Planiram i ja do zg ovog mjeseca, pa sam usput proučavao ovu temu, svelo se zasad na 2 oglasa:



Nisam siguran da su slike njihove, a za ovu drugu nitko ništa ne piše duže vrijeme

Probaj pa mi javi :ROFLMAO:
 
Planiram i ja do zg ovog mjeseca, pa sam usput proučavao ovu temu, svelo se zasad na 2 oglasa:



Nisam siguran da su slike njihove, a za ovu drugu nitko ništa ne piše duže vrijeme

Probaj pa mi javi :ROFLMAO:
Sretno s ovom drugom, meni se nikad nije javila kad je imala aktivan oglas.
 
Planiram i ja do zg ovog mjeseca, pa sam usput proučavao ovu temu, svelo se zasad na 2 oglasa:



Nisam siguran da su slike njihove, a za ovu drugu nitko ništa ne piše duže vrijeme

Probaj pa mi javi :ROFLMAO:
Prva ti je Minea, imaš recenzije o njoj, Meni je ok milf, taman za otići povremeno.

Drugu nikad nisam ulovio a volio bi jako :)
 
+385997485323


Zvao ju danas, kaže 40 novih za pol sata masaže i ručni kraj,.. Reko ok, dođem na lokaciju...Špansko...dođem u stan, dam joj 40 novih iz đepa, a ona mi prigovara zašto ne nosim u novčaniku, jel novčanice nisu ravne, ne komentiram ništa.... skinem se, legnem na masažmi stol..ona masira leđa i vrat i na kraju ručni kraj, ali sve neka čudna atmosfera, kad ju pitam ljubazno za godine, počne filozofirati, zašto ju takva pitanja pitam i nakon dugo kritike na moje pitanje kaže da ima 32..po meni ima bliže 40... Mislim si bolje da šutim da ona više ne filozofira... Kod ručne obrade ponudi mi još masažu prostate za 30 extra...Reko ne treba, samo ručni želim...e da...i sve masira u gumenim crnim rukavicama....meni je još zbog prevencije našpricala antiseptik na dlanove....svršim napokon nekako, obrišem se vlažnim maramica a i brzo obučem, hoću što prije izaći van, oblačim tenisice kod ulaznih vrata, čekam da mi otvori i da izađem, a ona meni kaže da neće otvorit zato što ja ne odgovaram na sva pitanja koja mi ona postavi i zašto ju ignoriram 😧..Kažem joj još jednom da otvori vrata, ona neće nego želi da se ja njoj odgovorim kad me pita jel ima dojam da nešto nije u redu😲😯...Reko otvaaraj vrataa. Kaže ona može, al nemojte više dolaziti... Reko naravno da neću...
Ma užas, ženska je psiho slučaj, nikad više kod nje,..
Ja ne znam gdje problem kod Cajke. Bio sam tri puta i svaki put je bilo drugačije. Kad sam bio drugi put dala mi je da je diram po pici i da joj guram prstiće, čak sam bio blizu i da je prasnem (odustala je u zadnji tren). Kad sam treći put došao i probao je uhvatiti za picu rekla mi je da ne može i da mi nikad nije dopustila. Četvrti put me ispalila i primila nekog lika preko reda, a dogovorila se samnom. Zvala me da se vratim i da ću dobiti drkicu besplatno ali baš sam se bio raspizdio i već dogovorio s drugom i odlučio da neko vrijeme ne idem kod nje.
Sa mnom nikad nije koristila rukavice, uvijek bih dobio jednu Bajadericu ili malo čokolade.
Jedino što mi starno smeta kod nje je to što sluša i pjeva neke glupe narodnjake dok mi drka. Masaža je bila tak-tak.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh