ZAGREB - Iskustva & recenzije

Ekipa pozdrav, do sada sam uglavnom čitao recenzije i vodio se njima pri izboru pa sam odlučio podijeliti i svoja iskustva.. većinu cura su već recenzirali, ali s obzirom na to da sam ih relativno nedavno obišao šaljem update.

1. Atraktivna maserka/ Marina DS

Zgodna žena, cca 45 godina. Usne pune, sise umjetne ali lijepo napravljene, guza solidna. Docek u tajicama i dekolteu. Za svoje godine je jebozovna, osim toga i pristojna i ugodna. Probao sam samo masažu s oralom i ono što cijenim je da se potrudi oko masaže koju zaista dobro radi. Na kraju senzualni oral (ja sam htio s kabanicom, nudi i bez), moze ju se dirati i napaljena je, vlazna dok to radi..

Cijena za masazu s oralom 50€/30min
Za komplet ako netko zeli se dodaje jos 50€

2. Sara sveti duh

Zena cca 45-50 godina, sise vece, ali meni osobno u licu i tijelu nije previse privlacna. Ugodna i simpaticna, lijepo masira i na kraju rucni zavrsetak..

Cijena ako se dobro sjecam 40/polh
Za drugo nisam pitao

3. Crna pantera/Nives

Godine oko 46, pricljiva i onako voli se zajebavat, perverzna. Docek u tangama uskoj haljinici, tangama. Visoka i vitka, sise umjetne i lijepo napravljene, manja guza, lijepe duge noge. U faci lijepa. Kod nje sam bio dva puta, jednom na masazi s oralom i jednom komplet. Masaza nije nista posebno, ali onako malo po malo napaljuje i na kraju se gusi u kiti, duboko. Seks mi je bio ispod ocekivanja, ali nije lose.

Cijena za masazu s oralnim 40€/30 min, a komplet 70€/30min

4. Mirela Veslačka

Simpa zena od oko 50 godina po mojoj procjeni. Vece sise, ali kao i sara sveti duh nije mi privlacna pretjerano. Deblja je u odnosu na slike, ali se trudi oko svega i dobro se nabija.

Cijena 60€/30min


5. Minea vitka brazilska guza

Zena od oko 45 godina, lijepa u licu. Vece guze i prirodne lijepe sise.. za svoje godine u dobroj formi. Ugodna u razgovoru, ne pozuruje. Dobar oral i dobar seks.

Cijena ako se dobro sjećam cca 70€/30 min

6. Maserka Borovje

Zgodna mlada cura, cca 27 godina. Dobre sise, odlicna guzica. Docek u tangama i grudnjaku.. u licu prosjek, ali jebozovna s punijim usnama. Uzeo sam samo masazu s rucnim i dosta je mehanicka, losa. Mislim da cu se vratiti po komplet jednom jer neovisno o pristupu koji je hlada isplati se zbog odlicnog tijela.

Masaza s rucnim 40€/30min
Komplet mislim 70€/30min

7. Kvalitetna masaza

Koma, starija baba oko 55 godina. Neugledna, okrenuo se na vratima.

8. Elokventa Iva

Nisam siguran je li to bila ona jer sam bio prije cca 2 godine, ali tada je u utrinama bila u neboderu. Zgodna cura, cca 35 godina. Sise umjetne, guzica odlicna. U seksu odlicna, voli razlicite poze.. voli se gledati u ogledalu, onako napaljujuce sve zajedno. Ugodna u razgovoru tako da preporuka za nju svakako.

Cijena je mislim tada bila oko 500kn/30min.

To je za sada to, nadam se da ce nekome pomoci u izboru...

Pozz
Ima netko broj od Marine DS
 
Ova Bella je jebena, ali mi je rekla da ne planira u zg, sad ako joj se dosta ljudi javi mozda dode, cisto ideju bacam.

 
Ova Bella je jebena, ali mi je rekla da ne planira u zg, sad ako joj se dosta ljudi javi mozda dode, cisto ideju bacam.

Dobra je, ali nema ona 165 cm. Prije bih rekao da je 155 cm. Nije mi jasno zašto laže visinu kad su pićke sa tom njenom visinom jebozovnije od viših.
 
Mozda se neki budu slozili a neki ne..
Ali moje misljenje je da forumi i rasprave ovoga tipa ..
Koliko dobro dodu za dijeljenje informacija ..toliko u biti i rade stetu..
Jer pojedine kurve..prostitutke..ili kak da ih vec nazovemo..citajuci ove stranice samo dizu svoju cijenu ..a od kvalitete ni k..

Prije 5g nije bio problem dati 100e za kvalitetnu uslugu..
Ali ovo danas je sve otislo u 3lpm..
Ubiti biti i nije problem cijena
,koliko se kvalitet usluge srozao.

A ovo s online ..ili ovim WTSp..porukama i bonovima
Pa to je katastrofa.
 
Mozda se neki budu slozili a neki ne..
Ali moje misljenje je da forumi i rasprave ovoga tipa ..
Koliko dobro dodu za dijeljenje informacija ..toliko u biti i rade stetu..
Jer pojedine kurve..prostitutke..ili kak da ih vec nazovemo..citajuci ove stranice samo dizu svoju cijenu ..a od kvalitete ni k..

Prije 5g nije bio problem dati 100e za kvalitetnu uslugu..
Ali ovo danas je sve otislo u 3lpm..
Ubiti biti i nije problem cijena
,koliko se kvalitet usluge srozao.

A ovo s online ..ili ovim WTSp..porukama i bonovima
Pa to je katastrofa.
sve drkerasi da uhvate koji€ za kladionicu 😃
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh