ZAGREB - Iskustva & recenzije

Pozdrav drusto imali neko mozda broj ili neki kontakt od one Gabrijele Simunec iz zg? I jel neko mozda bio s njom kake su recenzije?
 
Ja jesam zovem fino kulturno ju pitam koliko trazi naravno to odma zna i kaze
E kad pitas sta sve moze kod nje onda kaze dogovorimo kad dodjes...
Ne pada mi na pamet ic kod takve gubit vrijeme...
Ako ne radi oral bez i ne ljubi se uopce ne zelim ici kod takve
 

skupo, ali odlicna. u biti, s obzirom na dozivljaj, i kakve su ostale, mozda i nije skupa?

lagan dogovor preko whatsappa vezano za termin i usluge.

prostor je bio kod Antunovica. Odmah sam dobio adresu, a za kucni broj me malo muvala.

docekala me izrazito jebozovno obucena. cipkaste tangice i gore samo neki prozirni ogrtac.

Ponudila mi je odmah tusiranje i cisti rucnik, te nakon toga casu vina. Lagano popricali na losem engleskom i krenuli u akciju.

Jako dobro se ljubi i da se dirat po cijelom tijelu.

Iako pise da je oral bez kondoma extra, meni ga nije naplatila. dok ga pusi i lize jaja, voli gledat u oci i smjeskat se sto me dodatno napalilo.

Tijelo vrhunsko, guzica malo veca nego volim, ali je i dalje cvrsta.
60kg nema sigurno, ali nema ni puno vise od toga.

Sise na slikama izgledaju vece, jer su uvijek pritisnute s grudnjakom, pa "pucaju" od velicine.

akcija sa, doggy style. jedva sam se suzdrzao od svrsavanja, izrazito mi se dopala i suradivala je cijelo vrijeme.

Iako nemam veliki kurac, dosta njih bi reklo cak i mali, pa i ja sam, ali kod sexa je stenjala i to mi se jako dopalo. znam da je bilo fejk, ali je bilo uvjerljivo.

nakon svega, lezali smo jos par minuta u krevetu, lagano se mazili i ljubili. pravi GFE osjecaj.

uzeo sam pola sata za 150€ i najbolje potrosenih do sada. Ne moze se usporediti ni s jednom na PO.
 
Molim vas za preporuku domaće curke, dosta mi je tih sa EGEa i lažnjaka na POu.

Ne mora biti full extra zgodna, samo da je pouzdana i da se drži dogovora i higijene 👍
 
Molim vas za preporuku domaće curke, dosta mi je tih sa EGEa i lažnjaka na POu.

Ne mora biti full extra zgodna, samo da je pouzdana i da se drži dogovora i higijene 👍

Preporucujem ti Saru i maserku s Borovja (imas cijelu temu za nju).

Meni su bile odlicne, doduse ja nisam posebno zahtjevan. Cure su jako zgodne, mlade i posteno odrađuju posao.
Nemojte me pitat gluposti tipa jel se ljube, jel ih mozes prstenjacit i sl. Normalno mi je da se i mi prilagođavamo curi, i one imaju neke preferencije iako su placene.
 

Preporucujem ti Saru i maserku s Borovja (imas cijelu temu za nju).

Meni su bile odlicne, doduse ja nisam posebno zahtjevan. Cure su jako zgodne, mlade i posteno odrađuju posao.
Nemojte me pitat gluposti tipa jel se ljube, jel ih mozes prstenjacit i sl. Normalno mi je da se i mi prilagođavamo curi, i one imaju neke preferencije iako su placene.
Jel sara ustvari ona stetovirana srbijanka sto je prije imala oglas sofia?
 
Glupa pitanja.

Prije kad si zvao curu, rekla bi ti tarifu i lokaciju.

Danas kad zoveš neke cure, moraš ju ono "molit" da ti kaže navedene osnovne informacije.

Jeste li i vi to kod nekih doživjeli?
Jesam,jedna mi je poklopila kad sam pitao jel radi oral bez.Takve više ne zovem,ako mi ne kažeš osnovne informacije ne dolazim.Kod takvih usluga je za kurac
 

Preporucujem ti Saru i maserku s Borovja (imas cijelu temu za nju).

Meni su bile odlicne, doduse ja nisam posebno zahtjevan. Cure su jako zgodne, mlade i posteno odrađuju posao.
Nemojte me pitat gluposti tipa jel se ljube, jel ih mozes prstenjacit i sl. Normalno mi je da se i mi prilagođavamo curi, i one imaju neke preferencije iako su placene.

Preporucujem ti Saru i maserku s Borovja (imas cijelu temu za nju).

Meni su bile odlicne, doduse ja nisam posebno zahtjevan. Cure su jako zgodne, mlade i posteno odrađuju posao.
Nemojte me pitat gluposti tipa jel se ljube, jel ih mozes prstenjacit i sl. Normalno mi je da se i mi prilagođavamo curi, i one imaju neke preferencije iako su placene.
može kontakt maserke s Borovja?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh