ZAGREB - Iskustva & recenzije

A samo da kažem, baš zbog tih zadnjih par slika koje sam rekao da vjv nisu njene sam i otišao kod nje. I da, kažem joj da dolazim tad i tad, kaže žena ok, ja dođem u minutu na lokaciju (sigečica-korčulanska ulica) i na kraju sam se smrzavao ko pička pol sata i krenio kući, doslovno čekam tramvaj na stanici kad ona zove kao "joj sorry nije mi jasno kako nisam vidjela poruku". Znači il je ubacila nekog prije mene il zanemariva mušterije.
 
Molim da ako znate nešto o dotičnim. Zanima me prvo lokacija, pa onda ostalo.. tarifa, izgled, itd...





Na ovoj temi se pišu vlastita iskustva, a ne pita se druge za mišljenje.
Napiši to u temi "je li tko bio"
 

bio kod ove danas , to je ona Sofija od pred prošla 2-3 mjeseca.
Malo sam ceko ispred i napokon otvori, crnka , onako 170 cm ,50-55 kg , prosječne face, male cice ali nekako obješene pa djeluju veće haha.
Veli 150 € sat, pola 100.
Jako sam zadovoljan sa pušenjem, jebo ju, boli ju kad je jako jebes,pa sam joj odgovorio da Ce za tu cijenu trpiti ili vratit mi novce.
Onda nakon što sam joj to reko zašutila je. Udaro sam je namjerno još jače samo da je boli haha.
Čak sam je nagovorio da mi liže šupak samo da je ne udaram tako.

Ponovio bi možda, preporučio bas ako volite tako petite cure.
Stvarno,,, ,ponosan si da si je udarao jače da je više boli pa si je praktično ucjenio da ti liže šupak da je nebi više mučio, ma idi u kurac govno četnićko ti ovaj forum primitivnih majmuna
 
Dobro, jel itko išta ljubio i dirao na onoj maloj iz Borovja, jel kome dala išta. Šta se može dirat kod nje u sexu, može li se išta zaslinit? :)
 
Molim da ako znate nešto o dotičnim. Zanima me prvo lokacija, pa onda ostalo.. tarifa, izgled, itd...





Ova prva MILFICA-OSAMLJENA je bila(kad sam ja bio) u Novom Zagrebu, ali ništa posebno, klasika, osrednje i puno priča-bar za mene
 
Stvarno,,, ,ponosan si da si je udarao jače da je više boli pa si je praktično ucjenio da ti liže šupak da je nebi više mučio, ma idi u kurac govno četnićko ti ovaj forum primitivnih majmuna
Pa nije baš lijepo tuči curu, ali za te novce zbilja bi trebala nešto i pretrpjeti.
Pogotovo ovo, cura naplati 100€, pravi se elitna, a onda se žali da joj je pregrubo. Ne ide to tako.

Neka vrati dio novca nazad pa će biti nježnije.
Nije nikome od nas 100€ s neba palo. Koliko se čovjek namučio da zaradi te novce i sada da ih onda netko samo tako spremi u džep.
 
Jel Marina Zaprudje radi ili ne?neki dan ju sreo ,radi u jednoj trgovini,jos gledam,poznata zenska,sad razmisljam otkud i onda se sjetim....nisam joj se nis htio obracat da joj mozda nebude neugodno
 
Jel bio tko kod te onda?
I sta je najbolje nema prostor znaci sobu ili apartman moras platiti...
Ako hoces ljubljenje ili svrsavsnje u usta i to jos naplacuje plus
 
Nema vise na Ege one nase Colline isto cura iz Zg isto 300E trazila bio sam kod nje jednom sura je stvarno top i vrhunski pusi
 
Lijep pozdrav svima! Relativno sam nov u ovom sportu, pa bi iskusnu ekipu zamolio za savjet, dolazim u Zg poslovno i htio bi uslugu dobre masaže sa happy endom (HJ, BJ manje vazno). Jos ako dolazi u hotel...top! (Nije uvjet) Procitah pola foruma, ali ne iskace mi nitko posebno...da je ugodna oku i solidno masira. Unaprijed hvala na odg i pozz
 
Lijep pozdrav svima! Relativno sam nov u ovom sportu, pa bi iskusnu ekipu zamolio za savjet, dolazim u Zg poslovno i htio bi uslugu dobre masaže sa happy endom (HJ, BJ manje vazno). Jos ako dolazi u hotel...top! (Nije uvjet) Procitah pola foruma, ali ne iskace mi nitko posebno...da je ugodna oku i solidno masira. Unaprijed hvala na odg i pozz
Mislim da se još uvijek može bacit koji eurić recepcioneru i upitat za neku zabavu. Prije bilo a sad stvarno ne znam, ali su uvijek imali stvarno dobru ponudu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh