ZAGREB - Iskustva & recenzije

Pozdrav ekipa, novi sam ovdje sa malo iskustva kod dama iz oglasnika. Jel ima tko info koja daje anal? Može i starije samo da nije totalna katastrofa. Hvala.
 
Pozdrav ekipa, novi sam ovdje sa malo iskustva kod dama iz oglasnika. Jel ima tko info koja daje anal? Može i starije samo da nije totalna katastrofa. Hvala.
Ukratko ni jedna mlada i dobra ne daje anal, a jedino ga mozes dobit kod profesorice lucije koja ima 6 banki i oke izgleda za svoje godine, fakat dobro dupe ima i nije pre skupa. Al eto, ako zelis mlađu tipa ispod 30 zaboravi. Ove sta rade imaju svoj privatni krug klijenata i brojevi se ne dijele nego se ide na preporuku i to tek ako netko iz tog vec popunjenog kruga izađe.
 
Ona plava leona je radila anal ali izgleda nije aktivna vec duze vrijeme..
Jedino sta ti kazes mozda ima par stalnih likova s kojima se vidjai to je to
 
Ukratko ni jedna mlada i dobra ne daje anal, a jedino ga mozes dobit kod profesorice lucije koja ima 6 banki i oke izgleda za svoje godine, fakat dobro dupe ima i nije pre skupa. Al eto, ako zelis mlađu tipa ispod 30 zaboravi. Ove sta rade imaju svoj privatni krug klijenata i brojevi se ne dijele nego se ide na preporuku i to tek ako netko iz tog vec popunjenog kruga izađe.
Profesorica lucija nikad nije davala anal
 
Ukratko ni jedna mlada i dobra ne daje anal, a jedino ga mozes dobit kod profesorice lucije koja ima 6 banki i oke izgleda za svoje godine, fakat dobro dupe ima i nije pre skupa. Al eto, ako zelis mlađu tipa ispod 30 zaboravi. Ove sta rade imaju svoj privatni krug klijenata i brojevi se ne dijele nego se ide na preporuku i to tek ako netko iz tog vec popunjenog kruga izađe.
To je ova? https://www.oglasnik.hr/osobni-kont...na-za-najbolje-mastovite-igrice-oglas-5594368
 

Preporučam... Da neidete. 80€/30min, previše za prosječno do ispodprosječno iskustvo sa srpkinjom.

Iskreno, osim tete lucije mislim da nema smisla davat više od 50-60€ ovim starijim od cca 35g.
 
Molim da ako znate nešto o dotičnim. Zanima me prvo lokacija, pa onda ostalo.. tarifa, izgled, itd...





 

Preporučam... Da neidete. 80€/30min, previše za prosječno do ispodprosječno iskustvo sa srpkinjom.

Iskreno, osim tete lucije mislim da nema smisla davat više od 50-60€ ovim starijim od cca 35g.
Mozes li dati vise detalja? Ovo nije recenzija.
 
Mozes li dati vise detalja? Ovo nije recenzija.
Starija i ofucanija nego na slikama, prvih 5 slika su njene a ove ostale ako i jesu njene su stare 10-15 godina, po zvuku misliš da je neka ljepuškasta 35g milfica a dobiješ jovanu iz vojvodine, blowjob je solidan bez gumice, akcija je osnovna sa gumicom, ne radi anal, neznam jel možeš svršavat negdje drugdje. Ima i opciju 1h al to me nikad ne zanima jer je prevara, uvijek budem i manje od 30 min, a realno svaka će ti dat da svršiš par jednom makar i prekoračio 1h. Jebat neku babu sat vremena za +100 novih valuta mi nepada na pamet.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh