ZAGREB - Iskustva & recenzije

Nemam ja sta provjeravati,kao prvo ja samo rekao kog zanima nek posalje taj sms ali da ne salje nista unaprijed.A kao drugo ja osobno se nebi nikad se javljao na taj oglas.Uostalom moje misljenje o tom oglasu se ne razlikuje od tvog,jako velika mogucnost da fake.
 
Meni je zao sto nisam bio pametan pa isto tako zavaljo odreden broj ljudi s uplatana unaprijed,ak su bas bas toliko naivni i treba ih oderat hahaha
 
Bgm sve je otislo u k i taj ege koji jebio kao siguran video recenzije ovo ono al i to su sjebali,nemos nac dvi realne izgledom i normalne da odrade posao bar solidno i da glume nije problem haha a o plavom da ne pricam njih 15-tak se vrti erotik crna pantera odrade al brate mili prosle tisuce jebaca kod njih i to nije sigurno vise tako da ja odustajem na neko vrijeme.
 
Bgm sve je otislo u k i taj ege koji jebio kao siguran video recenzije ovo ono al i to su sjebali,nemos nac dvi realne izgledom i normalne da odrade posao bar solidno i da glume nije problem haha a o plavom da ne pricam njih 15-tak se vrti erotik crna pantera odrade al brate mili prosle tisuce jebaca kod njih i to nije sigurno vise tako da ja odustajem na neko vrijeme.
Jbg , OF im je laksi za izvuci pare , pogotovo ovima koje imaju imalo u glavi , tako da uglavnom samo one koje imaju stalne , ostalo kada putujes van RH .
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh