ZAGREB - Iskustva & recenzije

Koliko vi možete srati po nekom to je nemoguce i toliko jadno ja sam bio kod cure i tip top je i ona i higijena i atmosfera je super i sve je kako treba
Daj onda recenziju. Koliko para 30m/1h, kaj sve radi, kakav je prostor, kakva je akcija, daj detalje. Neko je napisal da nije maloljetna al da nema sve zube. Ak nije i ak ima sve zube ja idem prvi. Mlado meso mmmm
 



Pala nam Brineta....
Mislim nije neka steta što je nema u poslu više jer izgledom nije na ništa ali žao mi da love ljubavne djelatnice
Jojjj i ta murija da ih hoce sve polovit mogu u tjedan dana ih svw koje rade u zgu uhapsit i onda one koje ono stite i zaraduju na njima ne diraju i ganjaju ove sto rade same za sebe,pederska policijska posla
 

Nova na sceni cini mi se. Ocekivao sam da ce trazit bon ali nije700 kn, Antunovic. Jako lijepa, 25-6 godina, garave kose. Neiskusno djeluje, zanimljiv izgled pice, izrazena vanjska strana. Mozes ju udarati kako god zelis, pusi s, moze lizanje supka, 69. Sise mozda malo vise ali sve u svemu u faci jako jako lijepa cura. Iskrene preporuke.
 

Nova na sceni cini mi se. Ocekivao sam da ce trazit bon ali nije700 kn, Antunovic. Jako lijepa, 25-6 godina, garave kose. Neiskusno djeluje, zanimljiv izgled pice, izrazena vanjska strana. Mozes ju udarati kako god zelis, pusi s, moze lizanje supka, 69. Sise mozda malo vise ali sve u svemu u faci jako jako lijepa cura. Iskrene preporuke.
Stavila oglas prije pola sata i ti vec bio 🤣🤣🤣
 

Nova na sceni cini mi se. Ocekivao sam da ce trazit bon ali nije700 kn, Antunovic. Jako lijepa, 25-6 godina, garave kose. Neiskusno djeluje, zanimljiv izgled pice, izrazena vanjska strana. Mozes ju udarati kako god zelis, pusi s, moze lizanje supka, 69. Sise mozda malo vise ali sve u svemu u faci jako jako lijepa cura. Iskrene pre

Hoces reci da je to teoretski neizvedivo i da je jedino objasnjenje da sam ja pimp? Cestitke na velikom

Hoces reci da je to teoretski neizvedivo i da je jedino objasnjenje da sam ja pimp? Cestitke na velikom umu
Niko tu nije glup ,a ti
Hoces reci da je to teoretski neizvedivo i da je jedino objasnjenje da sam ja pimp? Cestitke na velikom umu
OGLAS JE FAKE ,PROVJERENO GOVORIM ! ZVAO UVJERIO SE U SVE . LP
 
Ma neee, pa nitko nije glup da povjeruje u tu insinuaciju Male Maze, ti si samo zadovoljan klijent, a Mala maza je zločeta osoba :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Stvarno Mala mazo otkuda ti takva pomisao🤔🤔 ???
Jos jedan veleum. Sto vas kosta decki provjerit mene pimpa, ja stvarno ne razumijem?

P.s. Sad sam bacio pogled na ostale upise malog maze. Decko ti imas ozbiljnih psihosocijalnih i ocigledno seksualnih problema. Trebao bi potraziti pomoc
 

Nova na sceni cini mi se. Ocekivao sam da ce trazit bon ali nije700 kn, Antunovic. Jako lijepa, 25-6 godina, garave kose. Neiskusno djeluje, zanimljiv izgled pice, izrazena vanjska strana. Mozes ju udarati kako god zelis, pusi s, moze lizanje supka, 69. Sise mozda malo vise ali sve u svemu u faci jako jako lijepa cura. Iskrene preporuke.
700 pol sata?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh