ZAGREB - Iskustva & recenzije


ISKUSTVA?
Ne idi ako Boga znas. Neuredna doceka te u nekoj poderanoj prljavoj pidjami...bar mene.rahiticna jer se valjda bode. Po stolu razbacane tablete jer je narkomanka i to uopce ne skriva. Zato se i bavi tim
 
Ako je to ona kod rotora , onda zaboravi . Po slikama mi Lici na nju . Jako je dugo u opticaju . Jebe se svakako , uglavnom bez kondoma . Izbjegavajte , narkomanka kojoj nije ništa bitno u životu , pa ni da vas zarazi .
E pa da se sad ja ubacim, citam vase komentare i razumijem da svatko ima svoj ukus, Boze moj nemozemo svi odgovarati svakome. Ali daj molim te kad siris informacije siri ih tocno. Ne drogiram se i ne dajem bez kondoma. I nemoj mi bezveze rusit posao, nisam htijela sve dosad komentirat al ovo je gnjusno s Vase strane. Procitajte oglas.
I ljudi koji daju recenziju daju ih oni, a ne ja.. mala s rotora 😉
 
E pa da se sad ja ubacim, citam vase komentare i razumijem da svatko ima svoj ukus, Boze moj nemozemo svi odgovarati svakome. Ali daj molim te kad siris informacije siri ih tocno. Ne drogiram se i ne dajem bez kondoma. I nemoj mi bezveze rusit posao, nisam htijela sve dosad komentirat al ovo je gnjusno s Vase strane. Procitajte oglas.
I ljudi koji daju recenziju daju ih oni, a ne ja.. mala s rotora 😉
Haha sta se sekiras pa bit ce musterija
 
E pa da se sad ja ubacim, citam vase komentare i razumijem da svatko ima svoj ukus, Boze moj nemozemo svi odgovarati svakome. Ali daj molim te kad siris informacije siri ih tocno. Ne drogiram se i ne dajem bez kondoma. I nemoj mi bezveze rusit posao, nisam htijela sve dosad komentirat al ovo je gnjusno s Vase strane. Procitajte oglas.
I ljudi koji daju recenziju daju ih oni, a ne ja.. mala s rotora 😉
Tak se normalna cura razgovar
Bez histeriziranja
Koji je oglas u plavom
 


Bio sam kod ove male plave. Reko bih 30 i nesto, mala fkt, 160 cm, lijepe sise 3, fini b2b s oralom bez za 400, keks ne radi (tako kaže).
Ovo sve skupa zadovoljavajuće, ali..
Stan je mali i star, kupaona poluraspadnuta, faca tak tak.
I ono najbitnije, higijena. Veli ona ne moraš se cijeli tuširati, nego samo njega properi
Ponovio ne bih zbog stana i higijene.
Inače akcija na strunjači na podu u sobi od 5 m2
E da, okrenem se na leda, pita me hoces jastuk, ja rekoh moze .... poslije masaze dodem doma i crvene tocke po facu imam, valjda gljivice, jebemti higijenu njenu haha
 
E pa da se sad ja ubacim, citam vase komentare i razumijem da svatko ima svoj ukus, Boze moj nemozemo svi odgovarati svakome. Ali daj molim te kad siris informacije siri ih tocno. Ne drogiram se i ne dajem bez kondoma. I nemoj mi bezveze rusit posao, nisam htijela sve dosad komentirat al ovo je gnjusno s Vase strane. Procitajte oglas.
I ljudi koji daju recenziju daju ih oni, a ne ja.. mala s rotora 😉
bravo mala sa rotora
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh