ZAGREB - Iskustva & recenzije



Bio sam kod ove male plave. Reko bih 30 i nesto, mala fkt, 160 cm, lijepe sise 3, fini b2b s oralom bez za 400, keks ne radi (tako kaže).
Ovo sve skupa zadovoljavajuće, ali..
Stan je mali i star, kupaona poluraspadnuta, faca tak tak.
I ono najbitnije, higijena. Veli ona ne moraš se cijeli tuširati, nego samo njega properi
Ponovio ne bih zbog stana i higijene.
Inače akcija na strunjači na podu u sobi od 5 m2
 


Bio sam kod ove male plave. Reko bih 30 i nesto, mala fkt, 160 cm, lijepe sise 3, fini b2b s oralom bez za 400, keks ne radi (tako kaže).
Ovo sve skupa zadovoljavajuće, ali..
Stan je mali i star, kupaona poluraspadnuta, faca tak tak.
I ono najbitnije, higijena. Veli ona ne moraš se cijeli tuširati, nego samo njega properi
Ponovio ne bih zbog stana i higijene.
Inače akcija na strunjači na podu u sobi od 5 m2
Tocno tak..
 


Bio sam kod ove male plave. Reko bih 30 i nesto, mala fkt, 160 cm, lijepe sise 3, fini b2b s oralom bez za 400, keks ne radi (tako kaže).
Ovo sve skupa zadovoljavajuće, ali..
Stan je mali i star, kupaona poluraspadnuta, faca tak tak.
I ono najbitnije, higijena. Veli ona ne moraš se cijeli tuširati, nego samo njega properi
Ponovio ne bih zbog stana i higijene.
Inače akcija na strunjači na podu u sobi od 5 m2
Kaj to bas svima kaze tak da samo njega properes malo i to je to? Sad nez jel ona zaključila da si frisko opran, ne smrdis itd pa zato. Ali najbitnije! Jel ona masna od prosloga kaj je bio na masazi? Meni je kod tih b2b maserki super sto se ajmo rec moraju otusirati od prosloga, bar su marina i sara uvijek bile ciste kad idem na b2b, a ova?
 


Bio sam kod ove male plave. Reko bih 30 i nesto, mala fkt, 160 cm, lijepe sise 3, fini b2b s oralom bez za 400, keks ne radi (tako kaže).
Ovo sve skupa zadovoljavajuće, ali..
Stan je mali i star, kupaona poluraspadnuta, faca tak tak.
I ono najbitnije, higijena. Veli ona ne moraš se cijeli tuširati, nego samo njega properi
Ponovio ne bih zbog stana i higijene.
Inače akcija na strunjači na podu u sobi od 5 m2
guza stvarno takva?
 
skoro pa i je, slobodno otiđi nečeš pogriješiti, Hvaranin je dao najbolji mogući opis, jedva staneš u onu sobicu i moraš dobro paziti da se ne odvališ u radijator. pa ne traži ženska 100 europskih da toliko razmišljaš.
 
Jel bio ko kod ove kakva su iskustva nemogu oglas vise nac
 

Prilozi

  • Screenshot_20220914_170659_edit_645479918752932.jpg
    Screenshot_20220914_170659_edit_645479918752932.jpg
    222 KB · Pregleda: 273
Danas misleci da je Ema ova Magija uzitka zovem tu magiju i dogovorim za 20 min da dolazim na laniste ...kad sam dosao nema odgovora .....
 
Danas misleci da je Ema ova Magija uzitka zovem tu magiju i dogovorim za 20 min da dolazim na laniste ...kad sam dosao nema odgovora .....
A koga si ti nazvao ? Ena nikada , ali bas nikada nije nekoga zajebala u dogovoru . Nju je teško dobiti , ali kad padne dogovor , nema zajeba .
Znam da Emica čita , pusex bejbita , dugo se nismo vidjeli , jbg .
 
Ma ja se zajebo, mislio sam da je taj oglas magija uzitka od Eme....ali nije....tako da Magija uzitka oglas ta me zajebala
 
Ma ja se zajebo, mislio sam da je taj oglas magija uzitka od Eme....ali nije....tako da Magija uzitka oglas ta me zajebala
Ema - Siget je jedna od rijetkih cura koje nikada nisu zajebale dogovor . Poštena cijena , poštena usluga . Jedna od najboljih svih vremena . O njoj bi se mogao napisati udžbenik o kurvarluku . Kao osoba izuzetna i poštena .
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh