Za cure samo - ajmo malo o momcima

Cao cure, zapocinjem svoj Onlyfans profil u u potrazi sam za curama za suradnju(snimanje contenta) dogovor oko isplate i svega ako ima koja zainteresirana za taj vid industrije.
 
Koliko samo jada i bijede ima na ovom forumu....kakvim se sve trikovima jadnici koriste....koje bljuvotine napisu i izgovore...djeljenje brojeva od cura,slika,adresa...kako vas nije sram....da nema tih cura kuda bi vi majmuni isli praznit jaja....umjesto da sutite i jebete i postujete neku privatnost djevojki vi serete govna na veliko....sta bi bilo kad bi te djevojke samo malo truda si dale i objavile slike vase slike,vase brojeve???sram vas moze biti sve do jednog koji se tako ponasa i objavljuje podatke
 
Koliko samo jada i bijede ima na ovom forumu....kakvim se sve trikovima jadnici koriste....koje bljuvotine napisu i izgovore...djeljenje brojeva od cura,slika,adresa...kako vas nije sram....da nema tih cura kuda bi vi majmuni isli praznit jaja....umjesto da sutite i jebete i postujete neku privatnost djevojki vi serete govna na veliko....sta bi bilo kad bi te djevojke samo malo truda si dale i objavile slike vase slike,vase brojeve???sram vas moze biti sve do jednog koji se tako ponasa i objavljuje podatke
Zato pati ostatak klijentele ,ja novi u sportu i sve teze dog susret ,a kamoli nesto dugotrajno. U pravu si nije lijepo! Zakasnio sam u sport izgleda
 
Zbog takvih debila decki koji su ok i korektni najebu bzvz....ja osobno imam milion slika,brojeva,videa pa nikad mi nije palo na pamet da objavim nekoga javno....da pisem kako se koji jebe,kako svrsava i ostalo.diskrecija je nesto sto normalna osoba zna i cijeni....vecina vas je ozenjena i trazi zabavu sa strane...kad ju dobije sere jer mora platit,pa se cjenka i na kraju jos pljuje po curama...ako ti nije odgovarala nemoj se vracat tamo...i problem rijesen....a ako bas vec imate potrebu da pisete napisi da nije bio ok a ne objavit slike,imena,brojeve....
 
Koliko samo jada i bijede ima na ovom forumu....kakvim se sve trikovima jadnici koriste....koje bljuvotine napisu i izgovore...djeljenje brojeva od cura,slika,adresa...kako vas nije sram....da nema tih cura kuda bi vi majmuni isli praznit jaja....umjesto da sutite i jebete i postujete neku privatnost djevojki vi serete govna na veliko....sta bi bilo kad bi te djevojke samo malo truda si dale i objavile slike vase slike,vase brojeve???sram vas moze biti sve do jednog koji se tako ponasa i objavljuje podatke
A da ti mužu posaljemo tvoje slike sta bi on na to reka.....
 
Velika i tvrda ti je jedino drska od metle koju di mozes zabit u supak

Haha seljacino bijedna....nisam ja ta koja je u braku pa se jebe okolo...slobodno salji 'mom muzu' kad ga nades,a ako je bogat daj me i udaj odmah .....toliko o mastovitosti da ces mene sjebat🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Kate budi dobra i daj malome jest imas pametnijeg posla samo ces jos vise gljivica navuc na sebe😅🤧
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh