Za cure samo - ajmo malo o momcima

Napokon normalna tema....sve veliki jebaci...nama zenama gledaju i traze dlaku u jajetu ...debela,ruzna,smrdi,picka ko slapa o ostali pridjevi a sta oni misle da su bogom dani...manekeni,savrseni....uzas,jad i bijeda....a najbolje od svega samo laju i seru i vj ni ne jebu nego doma drkaju
Dobro pm ako si već frustrirana s razlogom čemu psovanje?
Samo pokazuješ da si ista kao oni koje prozivaš,krivnja je podjednaka.
Vi zajebete nas i to baš kurvinski čemu se onda pravdati kad vas netko proziva.
Mene ne smetaju sitnice jer nemam ženu već imam samo prostitutke.
Ni vi niste iste a ni mi.
Misliš ako radiš taj posao da uz to idu psovke?
U krevetu da
 
Misli svako da je nama lako...
Meni i prijateljici je uvjet uvjek da muski slika sebi facu i odma po izrazu lica mos otprilike zakljucit jeli decko normalan ili ne
Puno je onih sta se jave rezerviraju termin pa nedođu sve u svemu katastrofa najbolje odselit odavde
Isto
Ma po prvih par poruka mozes zakljucit jel normalan ili ne....misle ako plate da se mogu izdrkavat i ponasat ko da su primili Boga za jaja....jad i bijeda....
Isto tako po tonu pri prvom razgovoru možeš pročitati kakva je žena sa druge strane.
Pitanje;
Ovaj posao je strašno težak ljudi se promjene za godinu dana.
Ako te nitko nije tjerao ako nije mač nad glavom,promijeni posao.
Nemojte generalizirat
 
Jad i bijeda ste vi koji trazite okolo a nez te ni jebat....to sto si ti naletio na one koje salju fejk slike ne znaci da su sve takve ali posto imas u glavi zrno graska koje se nije razvilo nije moj problem....a u gacama siguno nemas nista...jer da imas sutio bi jebao a ne srao ovdje
Zakaj se toliko srozavaš da toliko ogavno psuješ?
Samo potvrđuješ zaključke
 
Ribica draga....nije moj problem sto ti ocekujes mladu i zgodnu,napucanu picku koja nez ni kurac popusit.....ne trpaj u isti kos sve ....ko vam kriv sto ne kontate fejk slike....ja kome posaljem sliku ne saljem tude nego svoje....a ocito si se jako uvrijedio jer i mi zene imamo pravo vas nazovi jebace prozivat kako i vi nas prozivate.....
Ja se ispričavam nisi ti prostakuša van kreveta,ti si radiš besplatnu reklamu
 
Koliko budala, ne mogu vjerovati. Cure napokon htjele dati do znanja da nismo savršeni... Pokazati na naše mane da se malo popravimo da nam bude bolje... A kad ono samo muškarci komentiraju u grupi. Pustite da i djevojke kažu što misle
Daj čitaj od početka ja čitam vaše komentare 3 godine i sad sam se ulogirao.
Nije problem popravit svoje nedostake na koje ti netko ukazuje.
Ovdje su problem isključivo muškarci na temelju frustriranog izričaja ,žene kojoj su muškarci zlo i krivci za sve njene promašaje.
Medalja ima dvije strane
 
Drage moje kolegice,nemojmo lupetati kao ovi muski na forumu,ako imate ili ste imale kakve neugodnosti objavite brojeve da sve cure znaju sa kim imaju posla,,iako nam to neće puno pomoći,,,nažalost
Na dobrom si tragu,napravite forum samo za vas sa recenzijama mušterija.
Divno,krasno riješen problem
Ne smijete mnogo otkrivati jer možete izgubiti perverznog mustera poput mene ,gubite novac i zato šutite.
Mi smo bahati pokvarenjaci malih kurčića a vi ste kurvetine baš kakve volim, podmukle.
Idealna kombinacija ,zajebite te šatrologije vi nas trpite zbog love a mi vas zbog zato što volimo mijenjati, rasipati sjeme,svaku impresionirati.
Tko je bahat njegov problem nemoj ga primiti,ugostiti imaš izbor osim ako se ne zove Mirko.
Tema je razvodnjena jer su se dohvatili članovi suprotnih grupa koji se bave istim poslom.
Zašto cure padaju u zatvor?
Ne zbog muškaraca već se međusobno drukaju.
Začarani krug!
 
Je li stvarno toliko cudno ovdje kod nas ako me privlace starije od mene, iako mi je 24godine vidim da je to nekako i dalje taboo tema kod nas.
Ako je neka zena/cura zainteresirana bilo bi mi drago da kroz komunikaciju dodjemo do necega, Smokva stranica je bas kriminalna za nesto se dogovoriti.
 
Je li stvarno toliko cudno ovdje kod nas ako me privlace starije od mene, iako mi je 24godine vidim da je to nekako i dalje taboo tema kod nas.
Ako je neka zena/cura zainteresirana bilo bi mi drago da kroz komunikaciju dodjemo do necega, Smokva stranica je bas kriminalna za nesto se dogovoriti.
Brt ja imam 18god i zadnjih 3,4 mjeseca samo milfare odrađujem,neki me ponižavajuu vidu godina kako mogu sa njima kako sam premlad ali 30+žene su najbolje plus najljepše.I mogu reći javno da starije žene vole mlađe momke sve u svemu i one vole mladu piletinu neko moje mišljenje .
 
Je li stvarno toliko cudno ovdje kod nas ako me privlace starije od mene, iako mi je 24godine vidim da je to nekako i dalje taboo tema kod nas.
Ako je neka zena/cura zainteresirana bilo bi mi drago da kroz komunikaciju dodjemo do necega, Smokva stranica je bas kriminalna za nesto se dogovoriti.
da ako ti je stalo do tudjih misljenja..reci im nek probaju oni malo umocit u milfaru pa da vide dal bi im pasalo.. hehe
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh