Za cure samo - ajmo malo o momcima

Brt ja imam 18god i zadnjih 3,4 mjeseca samo milfare odrađujem,neki me ponižavajuu vidu godina kako mogu sa njima kako sam premlad ali 30+žene su najbolje plus najljepše.I mogu reći javno da starije žene vole mlađe momke sve u svemu i one vole mladu piletinu neko moje mišljenje .
Milfara 30+ pa to ucvijetu mladosti :d
 
Je li stvarno toliko cudno ovdje kod nas ako me privlace starije od mene, iako mi je 24godine vidim da je to nekako i dalje taboo tema kod nas.
Ako je neka zena/cura zainteresirana bilo bi mi drago da kroz komunikaciju dodjemo do necega, Smokva stranica je bas kriminalna za nesto se dogovoriti.
Brt ja imam 18god i zadnjih 3,4 mjeseca samo milfare odrađujem,neki me ponižavajuu vidu godina kako mogu sa njima kako sam premlad ali 30+žene su najbolje plus najljepše.I mogu reći javno da starije žene vole mlađe momke sve u svemu i one vole mladu piletinu neko moje mišljenje .

Slazem se sa vama, meni je prvi sex bio sa starijom zenom i od tada samo to trazim. Jedino je steta sta u mojoj blizini je tesko naci takve zene:)
 
Drage djevojke, žene, dame!. Tražim ljubavnicu već dulje vrijeme!

Brak mi je jako monoton, dosadan te mi je želja da imam ljubavnicu, Imam previše energije za sexom, obožavam žensko tijelo , pristojan sam, kulturan, zdrav, diskretan, uredan, normalan, komunikativan te dobro stojim. Dobro izgledam i jako držim do sebe no previše radim i još ova situacija tako da sam morao otvoriti oglas ovdje. Inače nemam problema s uletima i nisam bolesnik, ružan, čudan (Čudak koji si ne može smisliti ulet)

Tražim osobu s kojom bi mogu razgovarat uz vino i nakon toga krenut u krevet bez tabua, vrlo sam strastven i imam puno energije kao i mašte te nisam sebičan, zapravo želim reći da volim zadovoljiti a možda mi je to i najvažnije jer tek onda doživljavam vrhunac a uz to ide i zdravlje. Znam zadovoljit te usudim se reć da garantiram orgazam i vrlo mokro zadovoljstvo.
Sve u svemu ugodnu zabavu za dvoje ljudi na obostrano zadovoljstvo.

Volim kojekakav sex, malo više naginjem romantici ali volim ponekad i žešći brutalni (bull) sex, sve kako se zanesemo i kako se složi situacija.

Imam ukusa (tako kažu i tako se smatram), ne tražim manekenke, no volim one koje drže do sebe i koje su ugodne oku te za kojom bi se okrenuo, godine nisu bitne no volim mlađe, bitna je diskretcija, iskrenost i naravno komunikacija te da je normalna. Javite se s ponekom rečenicom o sebi i možda slikom (slika lica me ne zanima, držimo do diskretcije).
Ideja je nakon malog upoznavanja i ako postoji klik idemo na kavu, to znači ne dopisujemo se mjesec dana!

Molim da mi se ne javljaju osobe s kupnjom bonova i sličnim stvarima, te cyber-sex nije opcija (dopisivanje u nedogled)

Garantiram diskretciju i užitak i dobro društvo.

Javite se
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh