Za cure samo - ajmo malo o momcima

Ajme obavijesti mi dolaze..aaaaa aaaaa aaaa za mene je Hrvat koji placa porez i zivi kod nas...hercegovci su bosanci i nikad nece bit Hrvati...ovo ide u sferu kao rusi su prije stotine godina bili svugdi i sad zele opet...hrvtaska granica je od 91 i mi smo Hrvati a ovo ostalo ajme aaa aaaa aaa aaa...povijest je zato i povijest old prika...moja sukunsukund baba se jebavala sa paulom pa sam blitvar?ovo je shema sta si napisa ka moji starci nasa familja seze u 1654u dalamciju..stari boli me kujac reka bi jajan Hrvatska je od 91 a ovi hercegovci andric i koje si nabrojija su za mene bosancerosi erosi
Moj stari je kao pripadnik ustaškog pokreta morao van jer nije mogao dobiti posao ovdje i cijeli svoj radni vijek je proveo u Njemačkoj i tamo je dobio mirovinu. Dakle ni kune odnosno dinara nije uplatio poreza u bivšoj Jugi, po tebi ni on nije Hrvat ni on nije imao pravo svoje zadnje dane provesti ovdje.
I za razliku od tebe ja sam ovu državu od 1990. do 1996. godine opako branio i za nju krvario, i ne nisam kao mnogi 1995. otišao u mirovinu, nego sam do prije 5 godina radio, i zato mi ne govori o granicama Hrvatske, nego pitaj svoje susjede koji su cijeli rat proveli na Dinari gdje sve to žive Hrvati.
Sram te bilo.
 
Aaaaa aaaaa aaaaaa aaaaa i vise ka tovar postujem purgere slavonce nase istrane licane ma od dubrovnika do vukovara to su Hrvati bija on katolik musliman pravoslavac ako zivi u granicama nase drzave i placa porez on je za mene Hrvat...a ova guba hercegovacko bosanska koja nije bosanac nego ka hrvat nosi ih doma..jos bi i glasovali...amo kad ides bit pametan pa guglas neke stvari koje se uce u srednjoj skoli,old prika koja drzava dopusta dvojno drzavljanstvo osim nase i bosne?hmmm otidji u njemacku pa budi hrvat i njemac...pametujes da nisi izasa iz hrvatske al Kako si napisa Hrvat si pa te isto volim i zelim ti svako dobro tebi i tvojima ka i svim Hrvatima u nasoj drzavi i gastabajterima koji su ostavili nase drzavljanstvo...lijepa nasa domovino aaaa aaaa aaaa..ti si sigurno zagrebcanin u Hrvatskoj ja sam tovar u Hrvatskoj a heecegova je hercegovac u bosni i imaju veze s nama ka i manchester united s plasmanom lige prvaka
O državljanastvu pitaj Irce i izraelce i oni će ti oči otvoriti.
Ali nije ovaj forum mjesto za ovakve rasprave. Svima se ispričavam.
 
Ajme obavijesti mi dolaze..aaaaa aaaaa aaaa za mene je Hrvat koji placa porez i zivi kod nas...hercegovci su bosanci i nikad nece bit Hrvati...ovo ide u sferu kao rusi su prije stotine godina bili svugdi i sad zele opet...hrvtaska granica je od 91 i mi smo Hrvati a ovo ostalo ajme aaa aaaa aaa aaa...povijest je zato i povijest old prika...moja sukunsukund baba se jebavala sa paulom pa sam blitvar?ovo je shema sta si napisa ka moji starci nasa familja seze u 1654u dalamciju..stari boli me kujac reka bi jajan Hrvatska je od 91 a ovi hercegovci andric i koje si nabrojija su za mene bosancerosi erosi
Jako dobra ta tvoja skola MIT puno ljepog su te naucili
 
Moji su nestali na bleiburgu..opet spominjes jugu..juga je druga drzava..moj stari je mozda ako si bija tamo bija s tobom zarobljen u kninu...to branitelj svaka cast al opet pogledat tko ima dvojno drzavljanstvo...vratija ti se stari i ako poznajes imalo nove Hrvatske zakone proguglaj svaka cast starome nek se vratija i trosija krvavo zaradjene marke deutch
A da se vas dvoje lijepo nađete negdje na kavi i popričate od stolječa 7 pa do danas??? Momci na krivom forumu ste😀
 
Koliko budala, ne mogu vjerovati. Cure napokon htjele dati do znanja da nismo savršeni... Pokazati na naše mane da se malo popravimo da nam bude bolje... A kad ono samo muškarci komentiraju u grupi. Pustite da i djevojke kažu što misle
Popravit se nećemo, odnosno teško da hoćemo, ali neka i cure sebi daju oduška i neka s pravom popljuju sve one koji su drkadžije i škrci a uz to i bez minimuma higijenskih navika i kriterija.
 
Pozdrav cure,znam da nisam na pravoj temi ali samo jedno pitanje ...

U Splitu sam i zanima me ako ima koja od vas ovdje? Ako ima,pp :)
 
Na svakoj temi prepirka koja najcesce nema veze sa zdravom glavom. Za promjenu poslusajte malo i drugu stranu.
Objavljuju se njihove adrese, slike, privatni brojevi picke mile matere i ocekivamo da ne budu nadrkane. Nacita sam se svega ali jako malo toga uzeo u obzir. Iskustvo je individualno i kakav pristup koristite takav i dobijete to mogu rec iz svog iskustva.
 
Žena jedina zna što druga žena stvarno voli!
Pa to je bar svima poznato što žena voli. Žena voli sebe, svoj garderobne ormare (ili još bolje svoju garderobnu sobu) pune cipela, torbica i markirane robe a najviše od svega voli shoping!!!!!!!!
A sve ostalo je manje bitno odnosno nebitno.
Ispričavam se majkama - one ipak vole svoju djecu.
 
Gatara kaže ženi: 'Karte pokazuju da će vam muž uskoro umrijeti!
Žena: 'To znam! A što kažu karte, hoće li biti istrage?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh