Za cure samo - ajmo malo o momcima

Ne serem ja govna nego sam realan. A buduci da nista oko toga ne radite, od svih tih eura niti centa u sebe niste ulozile, cast izuzecima, stbari ostaju kakve jesu. Do skore legalizacije nadam se, a onda takve idu u zaborav.
Pa sreco draga,odvoji vise love pa odi jebat ove koje ulazu u sebe ali za to nemas para jel tako...pa onda pljujes po curama kod kojih ides....ako ti one ne odg postoji rijesenje:NE JEBES VAN KUCE jel tako
 
Pa sreco draga,odvoji vise love pa odi jebat ove koje ulazu u sebe ali za to nemas para jel tako...pa onda pljujes po curama kod kojih ides....ako ti one ne odg postoji rijesenje:NE JEBES VAN KUCE jel tako
Pa ja i idem kod takvih koje ulazu u sebe, bez brige. I po nikome ja ne pljujem, samo odgovaram na sve besmislice koje si do sad ovdje nalupala, a ima ih ohoho.
 
Draga moja nemojmo zaboraviti tko od nas dvoje pošteno radi za svoj novac te zašto je k**** pogrdni izraz
Bahaha....drago moje nazovimo musko stvorenje....ja sam zena koja je zaposlena u firmi i to na vecoj poziciji nego sto si ti vjerojatno..tako da ne brini ti oko mog postenja ....a kad smo kod postenja ti si taj koji ide u nepostenje jer vj imas zenu doma a jebes KURVEEEEEEEER...samo da malo razmislis i zene su vam kurve.. jer ak ne jebete doma sta mislite ko njih odrzava🤣🤣🤣🤣a ja sam solo...i moje postenje nije upitno beba😘
 
Bahaha....drago moje nazovimo musko stvorenje....ja sam zena koja je zaposlena u firmi i to na vecoj poziciji nego sto si ti vjerojatno..tako da ne brini ti oko mog postenja ....a kad smo kod postenja ti si taj koji ide u nepostenje jer vj imas zenu doma a jebes KURVEEEEEEEER...samo da malo razmislis i zene su vam kurve.. jer ak ne jebete doma sta mislite ko njih odrzava🤣🤣🤣🤣a ja sam solo...i moje postenje nije upitno beba😘
imate li posla za mene ;)
 
Pozdrav cure,gospode evo citam ovo i tako je nekako ja sam musko i kad nade se netko za vezu i vise volim da je iskreno jer na sam kako god iskren mozda ce zvucat glupo i necete vjerovat al kod nas muskaraca mi glupo kao ja sam ovu izudarao sutno je necu vise ovu ne bih ona ovo ono,za mene ako imas odnos s curom,zenom kako god poslije tog prvog puta se vidi kako stvari stoje ima vas koje vole to da je njeznzno romanticno,neke vole odma jako ali jadno mi kod nas muskih poslije kao on se hvali ja nju izudarao ta se tak izrazim i necu da joj se javljam,a po mom misljenu je ne da neces da se javis nego je ona vidjela da si majmun.
Ja nisam i.ao odnos vec skoro 6 godina ludnica ali lad bi doslo dk tog bio bi iskren prema njoj i rekao sta i kak jer z am da bi zavrsio prije nego bi poceli ali vokio bi kad bi i ona inala razumijevanja za to jer kroz par dan bi nam bilo super
 
Zbog takvih debila decki koji su ok i korektni najebu bzvz....ja osobno imam milion slika,brojeva,videa pa nikad mi nije palo na pamet da objavim nekoga javno....da pisem kako se koji jebe,kako svrsava i ostalo.diskrecija je nesto sto normalna osoba zna i cijeni....vecina vas je ozenjena i trazi zabavu sa strane...kad ju dobije sere jer mora platit,pa se cjenka i na kraju jos pljuje po curama...ako ti nije odgovarala nemoj se vracat tamo...i problem rijesen....a ako bas vec imate potrebu da pisete napisi da nije bio ok a ne objavit slike,imena,brojeve....

+1

ni sta dodati, ni oduzeti
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh