Za cure samo - ajmo malo o momcima

Pozdrav svim curama, ženama ovde, ima li ijedna da je iz Splita, mlad sam momak iz okolice Splita i tražim nekog za druženje
 
I o ovome povedite racuna.
Niste tu da se zenite, niti ste ijednoj interesantni po tom pitanju.koliko god pizdili na ovoj stranici radi toga.
Ko bi djevojku ko ti oženio ? Onaj koji ima i malo mozga skužio bi odma sa čime se baviš ili si se bavila tako da nećete ni vi cure nać nekog pametnog a i sigurno ne bogatog jer bogataši ne žene djevojke poput vas
 
+1

ni sta dodati, ni oduzeti
+1

ni sta dodati, ni oduzeti
Ko o čemu kurva o poštenju
Zbog takvih debila decki koji su ok i korektni najebu bzvz....ja osobno imam milion slika,brojeva,videa pa nikad mi nije palo na pamet da objavim nekoga javno....da pisem kako se koji jebe,kako svrsava i ostalo.diskrecija je nesto sto normalna osoba zna i cijeni....vecina vas je ozenjena i trazi zabavu sa strane...kad ju dobije sere jer mora platit,pa se cjenka i na kraju jos pljuje po curama...ako ti nije odgovarala nemoj se vracat tamo...i problem rijesen....a ako bas vec imate potrebu da pisete napisi da nije bio ok a ne objavit slike,imena,brojeve....
ko o čemu kurva o poštenju 👌
 
Koliko samo jada i bijede ima na ovom forumu....kakvim se sve trikovima jadnici koriste....koje bljuvotine napisu i izgovore...djeljenje brojeva od cura,slika,adresa...kako vas nije sram....da nema tih cura kuda bi vi majmuni isli praznit jaja....umjesto da sutite i jebete i postujete neku privatnost djevojki vi serete govna na veliko....sta bi bilo kad bi te djevojke samo malo truda si dale i objavile slike vase slike,vase brojeve???sram vas moze biti sve do jednog koji se tako ponasa i objavljuje podatke
Tebi treba jedan dobar kurac da te smiri javi se ako izgledaš pristojno 😘
 
Misli svako da je nama lako...
Meni i prijateljici je uvjet uvjek da muski slika sebi facu i odma po izrazu lica mos otprilike zakljucit jeli decko normalan ili ne
Puno je onih sta se jave rezerviraju termin pa nedođu sve u svemu katastrofa najbolje odselit odavde
Idi u Njemačku tamo ćeš primit 100 kurceva za od 30 do 50 eura dnevno jedno pitanje za vas cure imate li vi traume od tolikih silnih kurceva osjećate li se dobro od tog posla koji radite ?
 
Zamisli za tu lovu se jebavat 🤣🤣🤣 bijednice na sve nacine pokusavaju opravdat kurvarluk svaljivanjem krivnje na druge, ko i ona mia khalifa sto pokusava glumit sad neku sveticu, a uvijek ce bit najobicnija dromfulja 🤡 once a whore always a motherfucking whore
 
Napokon normalna tema....sve veliki jebaci...nama zenama gledaju i traze dlaku u jajetu ...debela,ruzna,smrdi,picka ko slapa o ostali pridjevi a sta oni misle da su bogom dani...manekeni,savrseni....uzas,jad i bijeda....a najbolje od svega samo laju i seru i vj ni ne jebu nego doma drkaju
Bolje i drkat doma nego jebat smrdljivu picku još bolest preko kondoma dobit nije valjda da ju ne peres picku ?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh