Za cure samo - ajmo malo o momcima

Koliko samo jada i bijede ima na ovom forumu....kakvim se sve trikovima jadnici koriste....koje bljuvotine napisu i izgovore...djeljenje brojeva od cura,slika,adresa...kako vas nije sram....da nema tih cura kuda bi vi majmuni isli praznit jaja....umjesto da sutite i jebete i postujete neku privatnost djevojki vi serete govna na veliko....sta bi bilo kad bi te djevojke samo malo truda si dale i objavile slike vase slike,vase brojeve???sram vas moze biti sve do jednog koji se tako ponasa i objavljuje podatke
Posteno ste rekli to
 
Zbog takvih debila decki koji su ok i korektni najebu bzvz....ja osobno imam milion slika,brojeva,videa pa nikad mi nije palo na pamet da objavim nekoga javno....da pisem kako se koji jebe,kako svrsava i ostalo.diskrecija je nesto sto normalna osoba zna i cijeni....vecina vas je ozenjena i trazi zabavu sa strane...kad ju dobije sere jer mora platit,pa se cjenka i na kraju jos pljuje po curama...ako ti nije odgovarala nemoj se vracat tamo...i problem rijesen....a ako bas vec imate potrebu da pisete napisi da nije bio ok a ne objavit slike,imena,brojeve....
Totalno.
Jad i bijeda većine ovdje
 
Koliko samo jada i bijede ima na ovom forumu....kakvim se sve trikovima jadnici koriste....koje bljuvotine napisu i izgovore...djeljenje brojeva od cura,slika,adresa...kako vas nije sram....da nema tih cura kuda bi vi majmuni isli praznit jaja....umjesto da sutite i jebete i postujete neku privatnost djevojki vi serete govna na veliko....sta bi bilo kad bi te djevojke samo malo truda si dale i objavile slike vase slike,vase brojeve???sram vas moze biti sve do jednog koji se tako ponasa i objavljuje podatke
Javi se kad budeš mogla na box
 
A jadan....
Cinkala ženi možda?
Ili zbog čega bi imao traume ako netko samo piskara po forumu. Pa makar i da je lud.
Prvo ne znamo sta je on ili ona. A kao drugo malo sam sarkastican a kao trece tebi ne bi smetalo da te natko vrijedja bez razloga na forumu makar samo pisao tu?
 
Pitam se postoje li administratori na ovoj stranici da brisu oglase muskaraca koji se u u rubrikama ta zene? Zasto se vise ne moze ispraviti text kad ga objavis?
 
Pitam se postoje li administratori na ovoj stranici da brisu oglase muskaraca koji su u u rubrikama za zene? Zasto se vise ne moze ispraviti text kad ga objavis?
 
Pitam se postoje li administratori na ovoj stranici da brisu oglase muskaraca koji su u u rubrikama za zene? Zasto se vise ne moze ispraviti text kad ga objavis?
Pa nije problem ako pišu i muškarci ako se radi o normalnim, pristojnim razgovorima. Problem je što je bilo par "muškarčina" koji su se ubacili samo da vrijeđaju što stvarno nema smisla.
 
Pa nije problem ako pišu i muškarci ako se radi o normalnim, pristojnim razgovorima. Problem je što je bilo par "muškarčina" koji su se ubacili samo da vrijeđaju što stvarno nema smisla.
Problem je jer mi se ne da citati oglase muskaraca pod rubrikom koja glasi za zenske oglase
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh