Za cure samo - ajmo malo o momcima

Napokon normalna tema....sve veliki jebaci...nama zenama gledaju i traze dlaku u jajetu ...debela,ruzna,smrdi,picka ko slapa o ostali pridjevi a sta oni misle da su bogom dani...manekeni,savrseni....uzas,jad i bijeda....a najbolje od svega samo laju i seru i vj ni ne jebu nego doma drkaju
 
Cure u pravu ste. Većina samo piše. Ja dao dva-tri broja. Nagovarili me i popustio. Samo slali sms i ni jedan nije otišao kod cura
 
Tema LOL na repertoaru🤣
Kada sam vidio prvu poruku od lorepopipi, mislio sam da cete komentirati vase izlete na masaze i to, a vi napravili temu da komentirate klijente🤣🤣
 
Dame oprostite što vam ovako upadam ali ima li ovdje jedna od vas koja je baš jako visoka? 190cm ili još višlja?
 
Ja sam 165....🤣🤣🤣🤣blizu 190....a iskreno ni ne poznam nit jednu toliko visoku
Mda. A znam da je mala vjerojatnost da će ovdje biti neka toliko visoka. I znam da je to mnogima nepojmivo no nezamislivo su mi atraktivne baš jako visoke žene. Ono snažne a opet ženstvene. Ali dobro neću zaspamat ovu temu. Hvala na odgovoru. :)
 
Lijep pozdrav nježnijem spolu! Ako smeta ignorirajte ako ne opet dobro ,pišem s nadom ako ima koja čk okolica za početak dopisivanje ,svatko ima neko svoje tajne želje koje bi htio ispunit a to ne može sa suprugom zbog raznih stvari .Pa ako ima koja ozbiljna diskretna da se vidi u tome slobodno se javi !
Mozda se varam, ali mislim da si fulao stranicu. Ovdje je plati i jebi stranica, tesko da ce ti ikoja od njih "trpit" dopisivanje, najbolje se licem u licem dogovorit sta zelis. Nije da im zamjeram na tome, ne bih ni ja volio unedogled dopisivanja sa 100 ljudi dnevno.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh