Za cure samo - ajmo malo o momcima

Ma po prvih par poruka mozes zakljucit jel normalan ili ne....misle ako plate da se mogu izdrkavat i ponasat ko da su primili Boga za jaja....jad i bijeda....
A vi koje se oglašavate ste normalne,školovane,prosjek inteligencije jako visok hahaha...da imaš malo mozga radila bi nešto korisno a ne se prodavala.Jad i bijeda.
 
Cure, nemojte se opterećivati kvazi jebačima, ima i nas koji cijenimo vaš rad. Sve je na ponudi i potražnji.. Dogovorim, dođem, platim, zahvalim se i odem. Većinom se i vratim kod istih jer nemam živaca mijenjati i tražiti a sve na kraju isto dođe. Imam sreće valjda pa sam svaki put došao na pravo mjesto i nije bilo nikakvih problema niti neugodnosti sa obje strane. Samo treba biti normalan
 
Cure, nemojte se opterećivati kvazi jebačima, ima i nas koji cijenimo vaš rad. Sve je na ponudi i potražnji.. Dogovorim, dođem, platim, zahvalim se i odem. Većinom se i vratim kod istih jer nemam živaca mijenjati i tražiti a sve na kraju isto dođe. Imam sreće valjda pa sam svaki put došao na pravo mjesto i nije bilo nikakvih problema niti neugodnosti sa obje strane. Samo treba biti normalan
Upravo tako....bahat nastup i ulet ne prolaze nigdje...
 
A vi koje se oglašavate ste normalne,školovane,prosjek inteligencije jako visok hahaha...da imaš malo mozga radila bi nešto korisno a ne se prodavala.Jad i bijeda.
Jad i bijeda ste vi koji trazite okolo a nez te ni jebat....to sto si ti naletio na one koje salju fejk slike ne znaci da su sve takve ali posto imas u glavi zrno graska koje se nije razvilo nije moj problem....a u gacama siguno nemas nista...jer da imas sutio bi jebao a ne srao ovdje
 
Svi vi bi jebali badava da....a opet ocekujete da zena ima frizuru,donjeg vesa,noktice,da je sredena...pa sve to kosta....a ako necete platit jebite svoje doma
U životu ništa nije besplatno, a pička definitivno nije besplatna nikad pa čak ni ona u vlastitom krevetu.
I kad mi koji smo oženjeni idemo kod vas kojima se plaća onda očekujemo da tu dobijemo ono što nemamo doma, a to uglavnom, barem u mom slučaju, znači mladu, zgodnu i lijepu curu i na koju sigurno neću žaliti potrošiti i apsolutno ne očekujem da to bude besplatno jer ako je besplatno onda na koncu ispadne ne skupo nego preskupo. I zato nema svrhe da objavljujete tuđe slike kao svoje, minimum je ono što radi većina latina a to je obrada osobnih slika, a ne kao većina naših koja objavljuje slike koje nemaju veze s njima pa se čude zašto se okrenemo na vratima ili još gore objavimo pokapajuća mišljenja na ovom forumu.
I definitivno nisi u pravu, ne očekujem ništa za džabe.
 
Jad i bijeda ste vi koji trazite okolo a nez te ni jebat....to sto si ti naletio na one koje salju fejk slike ne znaci da su sve takve ali posto imas u glavi zrno graska koje se nije razvilo nije moj problem....a u gacama siguno nemas nista...jer da imas sutio bi jebao a ne srao ovdje
Sve si rekla,čak i ono kaj ne treba samo ono kaj smo ti napisali.Več znaš i kaj imam u gačama i u glavi?? Srrašna si.Reko sam ti,da imaš malo mozga ne bi se prodavala za šaku kuniča.Sama riječ kurva ima svoje značenje...od toga ne možeš pobječi.Istina,ha?
 
Vidis koliko si necu rec sta....koja poanta je toga da pises i svima javljas da ides jebat....sta ocekujes da ti sviraju trubaci
Ne, recenzira se kao i svaki drugi proizvod na tržištu upravo zato jer ima puno loših iskustava i prevara, od lažnih slika pa do prevara sa bonovima itd... pa normalno je da cure koje su ok dobivaju više dobrih recenzija, a loša iskustva isto... Ja sam uvijek korektan, ostavim napojnicu itd i isto očekujem s druge strane...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh