Zašto ne žele 30 minuta?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ajde kad smo poceli vec postavljat pitanja da i ja bubnem jedno i ostanem ziv 🤣

Dali se ikome dogadja to da mu se digne i prije pocetka icega. Tipa ono, udjes u sobu i nije jos ni pocelo ista a tebi se digao u par sekundi na samu pomisao na sex ili jer vec znas sto slijedi?!
A da preciziram tocno na sto mislim, recimo nema nikakvog naznaka da ce ista bit i dogodi se a u medjuvremenu se tebi tako jako digne da je to strasno.
I da je to konstanta, da ga nikada ama bas nikada nije morala ona dizat ili nesto.
 
Ajde kad smo poceli vec postavljat pitanja da i ja bubnem jedno i ostanem ziv 🤣

Dali se ikome dogadja to da mu se digne i prije pocetka icega. Tipa ono, udjes u sobu i nije jos ni pocelo ista a tebi se digao u par sekundi na samu pomisao na sex ili jer vec znas sto slijedi?!
A da preciziram tocno na sto mislim, recimo nema nikakvog naznaka da ce ista bit i dogodi se a u medjuvremenu se tebi tako jako digne da je to strasno.
I da je to konstanta, da ga nikada ama bas nikada nije morala ona dizat ili nesto.
Da, zato što u podsvijesti znaš što će biti.
 
Glupo je pitanje, ali ima i onih koji se iscudavaju kao kaj si vec spreman i ostale brije, tak da covjek mora pitat jer ni sam vise nezna sto je normalno a sto nije.
U svakom slucaju bolje da radi, nekad i predobro 🤣🤣🤣🤣
 
Lijepo se zabavljate,birtija radi bolje nego gradska kavana, rado bi i ja pridružio se češće, ali pokušavam, zaraditi Porsche, u ovih par dana(svi kažu ma dan dva i evo ga) pa peglam duplo, troduplo,al nikako da ga zaradim, pa u megić, spustim krov(naravno Targa model), a žene po ulici grudnjake bacaju dok stignem do Arene, neću smjeti na semoforu stati jer "trebe" skacu na glavu u Porsch... I onda je svizac zamotao čokoladu...
 
Lijepo se zabavljate,birtija radi bolje nego gradska kavana, rado bi i ja pridružio se češće, ali pokušavam, zaraditi Porsche, u ovih par dana(svi kažu ma dan dva i evo ga) pa peglam duplo, troduplo,al nikako da ga zaradim, pa u megić, spustim krov(naravno Targa model), a žene po ulici grudnjake bacaju dok stignem do Arene, neću smjeti na semoforu stati jer "trebe" skacu na glavu u Porsch... I onda je svizac zamotao čokoladu...
Naravno da će skakati na glavu u Porsche ukoliko ćeš šiber imati otvoren. Pripazi na to. xD
 
Vidim birtija prije 22h stala sa radom. Fino, držimo se donesenih preporuke. Birtije/kafići te ostali ugostiteljski objekti smiju raditi do 22h. xD

Inače, dobro jutro svima. Jeste na spavali? Ja jesam, hvala na eventualnim pitanjima. xD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh