Zašto ne žele 30 minuta?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ventura

Well-known member
Ja sam bio sa tri žene sa dobrim rezencijama, sve ok ljubazne su ali uglavnom nakon šta svršim za 10 minuta, one odmah odu sa kreveta i ne žele se milkiti i pipati.
 
Nije ovo sport za svakoga... sta ste nesigurni majko moja mila, 1000 pitanja oko stvari koja je stara koliko i covjek :) nema lijevo desno kad jebes... a ako si siguran u sebe i dobar u tome nema da ona zuri ili pozuruje i cima te... ti postavljas igru... a ne, vi pičići se bojite ustvari tih žena, a tu trazite potvrde, one to osjete i naravno da vas jebu u mozak jer mogu... ajmo malo muda aktivirati i ponasajte se kao muškarci... :)
 
Upravo to :) ne dobijes jer si nesiguran pa iskoriste svaku situaciju... zapamti "prika" da su prije svega to vrhunske glumice i manipulatorice... potrebno je malo poznavati psihologiju covjeka za ovakve rasprave... a s druge strane, ubijete ih pitanjima i detaljima.. mogu ovo, mogu ono, u kojoj minuti mogu staviti prst...

Znaci, dogovoris termin i kada ste u akciji ti igras igru... svaka ostala komunikacija prije daje njima mogucnost da vas prcaju u mozak, sto i cine... pa eto, svi dobiju na kraju dana ono sto traze :)

I ja sam ucio na teze nacine pa cemu da drugi prođu bolje... i pazi ovo saznaju sve to s foruma... a jooj hehe
 
Pa normalno da sam nesiguran kad ona ima više iskustva od mene. Prolaze ti misli kroz glavu dal radim dobro to.
 
Kao što rekoh dragi Ventura, nitko nije postao "majstor" preko noći ili tražeći odgovore na forumu... svako lose iskustvo neka ti bude škola i ne odustaj i doći ćeš na svoje... O tebi ovisi hoćeš li do toga potrošiti 800 kn i 2000 EUR :)
 
Radu one to svima , manje više 😀😀
Zato imas opciju da je odjebeš i tražiš ono što tebi odgovara .
Jedna kineska poslovica kaže :
Jedna zadovoljna stranka privuče 5 novih korisnika a jedna nezadovoljna odvuče 20 korisnika.
Stoga ovaj forum je tu razmjena misljenja recenzije itd
Konačno da se u nečemu slažemo... razmjena iskustva a ne traženje muda :)
 
Kod Poljakice, ona ti odma u oglasu napiše, pušenje dok ne svršiš, nikakvih pola sata, nego dok ne svršiš... Računa da će te dokrajčit za 10-15 min, šta uglavnom i bude.
E sad jel naletila na koga da mu dudla sat vremena a ne svršava, ne znam :ROFLMAO:
 
Kod Poljakice, ona ti odma u oglasu napiše, pušenje dok ne svršiš, nikakvih pola sata, nego dok ne svršiš... Računa da će te dokrajčit za 10-15 min, šta uglavnom i bude.
E sad jel naletila na koga da mu dudla sat vremena a ne svršava, ne znam :ROFLMAO:
nisam bio kod nje ali nakon sto popijem npr. dva jacka mogu komotno sat vremena bez svrsavanja ako pozelim... jedna jadnica si umalo vilicu razvalila od silnog truda a i bgm ruke si je dobro nabildala na mojoj prangiji 🤠
 
8 od 10 klijenata mi je doslovno reklo da zele da ja uzivam, i da oni uzivaju kad ja uzivam. Ne vidim u cemu je problem ako su obje strane direktne, iskrene i korektne.
Trebao bi shvatit da ne traze svi isto i ne placaju svi uslugu zbog istog razloga. Niti je tvoj ispravan razlog, a njihov pogresan, jednostavno je puno razlicitih karaktera, umova i zelja.

Nema nista ljepse od dobrog, kvalitetnog zvaljenja. Ako cura nudi GFE uslugu, zasto bi ljubljene KAO da mu je cura bio problem?
Da vratimo stvari u kontekst, dečec nije tražio GFE uslugu nego je išao random i očekivao upravo to kod onih koje to ne rade... a za 300 EUR kao u tvom slučaju bilo bi glupo da toga nema... ipak je to High Class usluga :) relevantna jesi za komentare ali ne iz svojeg ugla jer je on upravo ono što dečec traži.. možda nema 300 EUR i para za hotel a malo bi se zabavio? :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh