Zašto ne žele 30 minuta?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A more je more ali ni 2 nije neprivlacno puno od 1.
Zamisli koliba u alpama, snijeg do krova, ti i netko zapeli unutra, u kaminu vatra gori, vas dvoje ispred kamina, s dobrim vinom i mezom... i lagano.. daleko od svih... meni to jebeno zvuci... malo sladunjavo ali top
 
A more je more ali ni 2 nije neprivlacno puno od 1.
Zamisli koliba u alpama, snijeg do krova, ti i netko zapeli unutra, u kaminu vatra gori, vas dvoje ispred kamina, s dobrim vinom i mezom... i lagano.. daleko od svih... meni to jebeno zvuci... malo sladunjavo ali top
Ma super je to u Alpama al zima u gradu uz svakodnevne obaveze je koma... Uf cista romantika, samo jos uvijek nemam s kim😂😂
 
Ma grad ne.. fuujj... a budimo realni ni 1 nije u gradu 😁
I za to moras na godisnji na obalu ili na neku top destinaciju. 🤣🤣
Ma imas s kim, tu je bar ponuda siroka 😂
 
Ma Nives ubija.


Najbolji jesi moj mali Messi
daj me protresi, danas je tvoj dan
nadigraj me u finalu
ti budi pobjednik
jer ja gubiti znam

Ref.
Gol, gol, zabij gol, gol
daj mi gol, gol
jer ti to mozes
uvijek do bola da udjes
i ja sam gola

Ti si gol, zabij mi gol
ja sam gola, zabij do bola
ti si gol, zabij mi gol
zabij gol

Igras, driblas, tehniciras
fauliras pa me nerviras
nocas zato budi mi zlatan
zabij gol

Najbolji zbilja moj David Villa
nocas iz milja, pehar ti prepustam
budi moj Torres Fernando
veceras puni me kao Cristiano Ronaldo

Ref.

Bolje branim nego Neuer
Manuel s tobom i u duel
igrajmo se Lige sampiona
zabij gol, zabij gol
zabij gol

xD
užas
 
Ja mogu sve slusat, ama bas sve.. jbga multinacionalno sam dijete pa ono.. gutam sve od ac/dc-a do sabana saulica, naravno da svaki zanr ima ono najbolje od svojega...
Ali ako gledamo bas stilsku izvedbu i pjesme kije su radjene za vjecnost danas ih ima jako malo..
A tako i izvodaca, barem sa nasih prostora dok su krajem proslog stoljeca postojali mnogi izvodaci cije su pjesme bile na vrhunskom nivou.
Meni je prije godinu dana pravo otkrice bio Jonathan band, nasi decki.
Vratili su me u 80.-te, i pruzili mi osjecaj koji rijetko tko moze pobuditi u meni samo tako, pruzajuci mi tu neku nostalgiju za odredenim razdobljem.
znači nemaš pojma o muzici
 
znači nemaš pojma o muzici
Mogu sve slusat, ali samo u odredenim stvarima uzivam da se bolje izjasnim.
majko mila.šta ovaj priča?
A na ovo je SiG dala vec odgovor.
Pa sto ima dobro danas na hrvatskoj playlisti?
Maja suput, lidija bacic, itd.?
Tekstovi za klince u osnovnoj skoli sa hrpom glupih rijeci u pjesmama koje uopce nemozes zamislit u jednoj pjesmi, a s druge strane ako nije takva verzija onda je ono sto je SiG vec iskomentirala, novac, moc, droga, auti, alkohol, lake zene, neke kvazi bande,mafija i ostalo...
 
Govorimo o eri koja je nazalost zavrsila prije 20 godina.
Tu si u pravu ali cinjenica je da nikada vise nece bit pjesama kao sto su nekada bile.
Zato sam i kometirao kako sam tek prije godinu dana otkrio Jonathan band koje me bacio svojim pjesmama u to staro doba. Kombinacije rocka i new pop wavea.
Ali rijetki su bendovi poput njih.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh