Zašto ne žele 30 minuta?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Takva je vecina danasnjih pjesama😂Kad sam bila klinka pitala sam staru zasto sve pjesme govore o ljubavi, a pogle ovo sad😂😂😂😂
Istina.
Takva je vecina danasnjih pjesama😂Kad sam bila klinka pitala sam staru zasto sve pjesme govore o ljubavi, a pogle ovo sad😂😂😂😂
Ima tu istine. Danas je druga generacija i neki drugi klinci.
Droga, golotinja, izgled i novac su u stihovima i spotovi koji se snimaju na isti kalup. Ukoliko pogledaš IDJ. Sve je isti kalup, ali doslovno.
Ustvari prodaja zabave kako bi naš Korado Korlević rekao. Po meni jedan od naših najvećih intelektualaca.

Ono su bila druga vremena.
Ja sam bio osnovna kada se furala Vesna Pisarović, Ivana Brkić, Šuput i Enjoy itd... I svi ti stihovi su imali povezanost i smisao za razliku od danas. (Nisam ja tu stručnjak koji može sudi, ali je vidljivo).

Ono prije 90-tih, gro prije je bila brutala.

Ovo si pustim svako jutro, doslovno odvrnem do kraja i hajpa me. xD

 
Na domacoj sceni nema vise tako mocnih ajmo reci ozbiljnih pjesama, sve neke pjesmice za djecu koje zatupljuju do bola.
Prije ces naci nesto dobro u susjednim nam zemljama pa cak i uz lagani stimung harmonike al opet da nije cajkusa, po meni prezalosno.
 
Ma ima i novih, recimo od Sase Matica- Rastanak, pjesma ima premocan tekst, lagana, nenapadna, nije cajkusa, neki pop-sevdah meni vrh.. kom se ne svida muzika dovoljno mu je da procita tekst da zna koliko je dobra..
Sasa Matic mi je ok, njegove balade, uglavnom stariju muziku volim.. Cajke ne slusam,iako imam dosta prijatelja na mjestima gdje se to pusta ali moraju jer to prodaje nazalost...
 
Ja mogu sve slusat, ama bas sve.. jbga multinacionalno sam dijete pa ono.. gutam sve od ac/dc-a do sabana saulica, naravno da svaki zanr ima ono najbolje od svojega...
Ali ako gledamo bas stilsku izvedbu i pjesme kije su radjene za vjecnost danas ih ima jako malo..
A tako i izvodaca, barem sa nasih prostora dok su krajem proslog stoljeca postojali mnogi izvodaci cije su pjesme bile na vrhunskom nivou.
Meni je prije godinu dana pravo otkrice bio Jonathan band, nasi decki.
Vratili su me u 80.-te, i pruzili mi osjecaj koji rijetko tko moze pobuditi u meni samo tako, pruzajuci mi tu neku nostalgiju za odredenim razdobljem.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh