Zašto ne žele 30 minuta?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa sve te poruke su moje ali lazne jer svi koji pisu poruke i traze slike i opis od cura sa oglasu su drkađije, to nisu pravi klijenti. Znam to iz iskustva jer sa partnericom odradim samo one koji nazovu i direktno dođu bez okolisanja
Bico ti si pravi makro, ali ti to radiš iz humanitarnih razloga(ipak je bio potres treba imati srca) pa svu lovu ostaviš atraktivnoj 35..Kužiš se u stanje zdravlja šireg građanstva i to jako brineš.. Ček pa Bico pa ti si Capak zapravo!!
 
Pa sve te poruke su moje ali lazne jer svi koji pisu poruke i traze slike i opis od cura sa oglasu su drkađije, to nisu pravi klijenti. Znam to iz iskustva jer sa partnericom odradim samo one koji nazovu i direktno dođu bez okolisanja
Evo daj broj Antoniju, on ce atraktivnu 35,a ti njega,malo u vlakic, a lovu uplatite za stradale u potresu tako i tako Antonio je pun ko brod, firma, Porsche siguran sam i jahtica od 30-tak metara,tako da vidim lova nije problem, a i Bici nije problem dok svi koristite kondome,oralno bez Bico ili?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh