Zašto ne žele 30 minuta?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ajde bez nervoze , utvrdili smo da si uglavnom iskren , za razliku od Bice . Radiš to što radiš, voliš muškarce u dupe i to je uredu. Pa nismo mi ovdje homofobi .
Nema nervoze,nego čemu isticanje sto ne netko napisao ili radio, svi smo tu da nesto probamo ili neku fantaziju ispunimo,ako sam htio probati transicu probao sam, masa njih je probala kitu samo se boji priznat,ja se i dalje doma vratim ženi a ostali i dalje skupljaju hrabrost da probaju nesto drugo:)
 
Posto je dan poceo sa anegdotama da vam je ispricam jednu..
Stanem tocit na benzinskoj, natocim fino svoj Ferrari( haha). I jbg ceka se red vani. Sta cu, cekam, primim se mobitela otvorim forum, kad ono bico se izmotava tamo..
Dosao na red placam racun. I pitam ljubaznu prodavacicu imate tomato ili vip broj. Kaze ona samo t mobile. Ajde, moze i t mobile tak i tak cu ga iskoristit samo za Bicu :). Nista, stavljam tu karticu na mob instaliram whaap, javim se nasem Bici:
Pozdrav, vidio sam na oglasu da nudite gladanje uz naknadu sa partnericom.
Jel zgodna partnerica?
Bico: Da, atraktivna 35g
Koje li iznenadenje ;))
Inzistiram na opisu
Kako izgleda i koja bi bila cijena?
Prostor imate ili?
Bico: Plava, 35g simpa zenska, dobra guza, sise cvrsta petica
Bico: Nas je prostor
Pitam ga: Gdje je prostor, koja bi bila cijena?
Bico: Samo gledanje ili bi se prikljucili
Ja: Svakako bi se prikljucio ( nisam ti ia bico neki drkadzija:)
Bico: Onda 1200
Ja: Gdje je prostor, kad se moze doci?
Krstarim svojim ferrariem cestom i bas me zanima odgovor
Bico: Utrine ( za neupucene atraktivna35 koja daje bez kondome i nad kojom se bico zgrazava ima prostor u utrinama:))

Haha... potrubim, pored mene prolazi jedan stariji simpatican gospodin u autu sa Ck registracijama i smije se ( moguce da je bio sombrero ;))
Bico: Moze sutra oko podneva
Ja: Moze. Nisam iz Zg pa mi samo posaljite adresu da stavim navigaciju jer se pogubim u zg.
Bico kao pravi profesionalac odgovara:
Kad stignete u zg sutra javite pa cu vam poslati tocnu adresu.
The end
 
Nema nervoze,nego čemu isticanje sto ne netko napisao ili radio, svi smo tu da nesto probamo ili neku fantaziju ispunimo,ako sam htio probati transicu probao sam, masa njih je probala kitu samo se boji priznat,ja se i dalje doma vratim ženi a ostali i dalje skupljaju hrabrost da probaju nesto drugo:)
Odlično za tebe, lijepo je i da imaš ženu . Koristi kondom kad jebeš homoseksualce u dupe , nemoj slušati Bicu .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh