Zašto ne žele 30 minuta?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E crni bico ;))
Toliko si se spetlajo da ce biti tesko te raspetljat...
Ovo je bio tvoj prvi komentar na atraktivnu35.
Pol sata 300 sat 500 i dobro izgleda, vise puta bio kod nje i meni daje sve bez kondoma i svrsavam u macu
Na pitanje kako se ne bojis bez kondoma odgovaras:
Pa znamo se vec dugo, inace nema seksa bez kondoma
Na kolegu koji se dvoumi dal bi isao kod nje jer je cuo da zna zahebat dogovor odgovaras sa:
Mozes samnom iducu nedjelju otici do nje, ja cu ti dogovorit
Kolega je komentirao da je imala neke zaraze, drugi je zaprepasten time pa se sad dvoumi da ide, odgovaras sa:
Ja bio kod nje vise puta i zenska super, cista i uredna i super u akciji..
Ti nisi zaprepasten, ti nagoovaras ekipu da ide s tobom tamo. Ocito je ta partnerica ATRAKTIVNA 35.
Nisi talentiran ni za muljanje kad treba. Pokusao si se izvuci ali ti prica ne drzi vodu, suplja je, bljutava bez zrno soli. Mani se foruma, nisi ti za to...
E pa vidis kako kako sam uvjerljivo prevario i svi povjerovali da sam bio kod nje i da ju jebem bez kondoma. Sa ovom pricom koju ti nazivas da je suplja ja doznao da takvi drkađije idu jebat sve redom pa cak i po cijenu zdravlja. A sto se tice partnerice sa kojom nudim vama drkađijama gledanje je mlađa cura i uredna 100posto i drzi do zdravlja i sve se radi naravno sa zastitom
 
E pa vidis kako kako sam uvjerljivo prevario i svi povjerovali da sam bio kod nje i da ju jebem bez kondoma. Sa ovom pricom koju ti nazivas da je suplja ja doznao da takvi drkađije idu jebat sve redom pa cak i po cijenu zdravlja. A sto se tice partnerice sa kojom nudim vama drkađijama gledanje je mlađa cura i uredna 100posto i drzi do zdravlja i sve se radi naravno sa zastitom
E moj crni Bico... stvarno si nas prevario
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh