Zašto ne žele 30 minuta?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kada plate misle da mogu traziti sto god hoce
niti ne misle na zdravlje svoje i tudje, jer kad sam platio to je sad moje
zato kad neka kaze moze i bez izlazim kroz vrata odmah, ako sam skinuo hlace ostavljam ih nije me briga 🤣
na drugom kraju su cure koje kazu na kontracepcijskim sam ne treba
kao da je to glavni faktor
bas tinder hookup za vikend tako dodje, a to znaci da onda s nikim ne koristis?
nemas sanse, ja se testiram regularno prije i poslije odnosa sa partnericom, tako da pratim i da sm uvijek cist
dok ti ne pokazes isti dedication nema bez
Tako treba ali ovdje nitko ne jebe bez, tko su onda ti ljudi koji to ispituju i rade😂
 
Tamo ne mozes biti dobar i da si najbolji na svijetu, a o gnjusnim komentarima o necijem privatnom zivotu necu ni komentirati. Samo sto dalje...
 
To je bilo 15/16, danas je 2021. Forum danas ima preko 2k članova. Koliko je tada imao nemam blage ali ne možeš sve isto etiketirati. Razuman argument ti ne da.
Cim imas potrebu pricati o nekome javno meni je, pa ne mogu reci gnjusno ali bezveze. Ovo je ilegalan posao i kao takav ne bi trebao imati ovakve stranice gdje svaki lopov, diler i svodnik moze procitati sve o nekoj curi i je li sama u prostoru. Imas telefon, zovi, pitaj, dodi, vidi, ako ti se ne svidja odi..
 
Nismo svi loši,ja naprimjer imam jako malo iskustva u ovom sportu,čak i prsti jedne ruke su akoro previše za nabrojati, ali sviđa mi se forum, svašta možeš pročitati, i dobro i loše a da sam tu zbog toga da tražim gdje otići ili ne, to nije slučaj...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh