Zašto ne žele 30 minuta?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nismo svi loši,ja naprimjer imam jako malo iskustva u ovom sportu,čak i prsti jedne ruke su akoro previše za nabrojati, ali sviđa mi se forum, svašta možeš pročitati, i dobro i loše a da sam tu zbog toga da tražim gdje otići ili ne, to nije slučaj...
Ok ali zasto bi netko o nekoj zeni morao znati gdje se nalazi, jel sama u prostoru, opis u detalje... Radi ovakve zanimacije mnoge su zene imale velikih problema
 
Cim imas potrebu pricati o nekome javno meni je, pa ne mogu reci gnjusno ali bezveze. Ovo je ilegalan posao i kao takav ne bi trebao imati ovakve stranice gdje svaki lopov, diler i svodnik moze procitati sve o nekoj curi i je li sama u prostoru. Imas telefon, zovi, pitaj, dodi, vidi, ako ti se ne svidja odi..
Razni profili ljudi, to da. Teška tema mlada damo, ali ok poštujem. Ti imaš bolju analitiku u tome od mene. xD
 
Kakva anegdota, dogovorim se sa ženskom (necu sada govoriti o kojoj se radi točno) da mi adresu ja dodjem,parkiram se i zovem ju da mi kaže koji broj ulaza je i i da mi otvori, javlja se i pita jesi ti sa Porscheom došao,ja odgovaram jesam,kaze jel me možeš pričekati 10 min da se presvučem pa dodjem dolje.
Dolazi zenska kaže jel se možemo provozati po gradu,stati u megic mc drive pojesti nešto pa me
Poslje počasti u stanu.. reko ajde,mi se vozimo onda milion i jedan story ili video šta ja znam valjda za inst snima i na kraju mislim sad će me izraditi,kad oni mi se vratili otišli u stan natrag, bili gore dva sata Oćeš oral,u guzu, pet puta sam svršavao
Neznam jel se to nekome dogodilo već al ja ostao zapanjen hahaha
1610376882704.png
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh