Zašto ne žele 30 minuta?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kakva anegdota, dogovorim se sa ženskom (necu sada govoriti o kojoj se radi točno) da mi adresu ja dodjem,parkiram se i zovem ju da mi kaže koji broj ulaza je i i da mi otvori, javlja se i pita jesi ti sa Porscheom došao,ja odgovaram jesam,kaze jel me možeš pričekati 10 min da se presvučem pa dodjem dolje.
Dolazi zenska kaže jel se možemo provozati po gradu,stati u megic mc drive pojesti nešto pa me
Poslje počasti u stanu.. reko ajde,mi se vozimo onda milion i jedan story ili video šta ja znam valjda za inst snima i na kraju mislim sad će me izraditi,kad oni mi se vratili otišli u stan natrag, bili gore dva sata Oćeš oral,u guzu, pet puta sam svršavao
Neznam jel se to nekome dogodilo već al ja ostao zapanjen hahaha
Stvarno anegdota!!!!
 
E crni bico ;))
Toliko si se spetlajo da ce biti tesko te raspetljat...
Ovo je bio tvoj prvi komentar na atraktivnu35.
Pol sata 300 sat 500 i dobro izgleda, vise puta bio kod nje i meni daje sve bez kondoma i svrsavam u macu
Na pitanje kako se ne bojis bez kondoma odgovaras:
Pa znamo se vec dugo, inace nema seksa bez kondoma
Na kolegu koji se dvoumi dal bi isao kod nje jer je cuo da zna zahebat dogovor odgovaras sa:
Mozes samnom iducu nedjelju otici do nje, ja cu ti dogovorit
Kolega je komentirao da je imala neke zaraze, drugi je zaprepasten time pa se sad dvoumi da ide, odgovaras sa:
Ja bio kod nje vise puta i zenska super, cista i uredna i super u akciji..
Ti nisi zaprepasten, ti nagoovaras ekipu da ide s tobom tamo. Ocito je ta partnerica ATRAKTIVNA 35.
Nisi talentiran ni za muljanje kad treba. Pokusao si se izvuci ali ti prica ne drzi vodu, suplja je, bljutava bez zrno soli. Mani se foruma, nisi ti za to...
 
E crni bico ;))
Toliko si se spetlajo da ce biti tesko te raspetljat...
Ovo je bio tvoj prvi komentar na atraktivnu35.
Pol sata 300 sat 500 i dobro izgleda, vise puta bio kod nje i meni daje sve bez kondoma i svrsavam u macu
Na pitanje kako se ne bojis bez kondoma odgovaras:
Pa znamo se vec dugo, inace nema seksa bez kondoma
Na kolegu koji se dvoumi dal bi isao kod nje jer je cuo da zna zahebat dogovor odgovaras sa:
Mozes samnom iducu nedjelju otici do nje, ja cu ti dogovorit
Kolega je komentirao da je imala neke zaraze, drugi je zaprepasten time pa se sad dvoumi da ide, odgovaras sa:
Ja bio kod nje vise puta i zenska super, cista i uredna i super u akciji..
Ti nisi zaprepasten, ti nagoovaras ekipu da ide s tobom tamo. Ocito je ta partnerica ATRAKTIVNA 35.
Nisi talentiran ni za muljanje kad treba. Pokusao si se izvuci ali ti prica ne drzi vodu, suplja je, bljutava bez zrno soli. Mani se foruma, nisi ti za to...
Pa to smo cekaliii....
 
E crni bico ;))
Toliko si se spetlajo da ce biti tesko te raspetljat...
Ovo je bio tvoj prvi komentar na atraktivnu35.
Pol sata 300 sat 500 i dobro izgleda, vise puta bio kod nje i meni daje sve bez kondoma i svrsavam u macu
Na pitanje kako se ne bojis bez kondoma odgovaras:
Pa znamo se vec dugo, inace nema seksa bez kondoma
Na kolegu koji se dvoumi dal bi isao kod nje jer je cuo da zna zahebat dogovor odgovaras sa:
Mozes samnom iducu nedjelju otici do nje, ja cu ti dogovorit
Kolega je komentirao da je imala neke zaraze, drugi je zaprepasten time pa se sad dvoumi da ide, odgovaras sa:
Ja bio kod nje vise puta i zenska super, cista i uredna i super u akciji..
Ti nisi zaprepasten, ti nagoovaras ekipu da ide s tobom tamo. Ocito je ta partnerica ATRAKTIVNA 35.
Nisi talentiran ni za muljanje kad treba. Pokusao si se izvuci ali ti prica ne drzi vodu, suplja je, bljutava bez zrno soli. Mani se foruma, nisi ti za to...
Najjači je Bico sa šprehom ja testiram kako se vi svi pazite pa bacam patke... Bacaš Bico patke bacaš i ne prestaješ...
 
Nemam se sta izvlacit jer znam svoje i zahvalan sam forumu na ovome, sad vidim kako mnogi ne drze do zdravlja samo kako bi jebali
Stvarno hvala ti što brineš zbog zdravlja ovog foruma, malo je takvih dobrih samaritanaca kao ti, a Mariola je intiligentan tip vidi se da nije bezveznjak, zna se izražavati, a i voli cimati, pogotovo SiG, to mu je draže nego da mu neko da 100 eurica, ali nije zlonamjeran i zna za zajebanciju, a ti dragi Bico si levat i jazavac i nisi dorastao Marioli jer te čovojek pokopao tvojim citaima...
 
Stvarno hvala ti što brineš zbog zdravlja ovog foruma, malo je takvih dobrih samaritanaca kao ti, a Mariola je intiligentan tip vidi se da nije bezveznjak, zna se izražavati, a i voli cimati, pogotovo SiG, to mu je draže nego da mu neko da 100 eurica, ali nije zlonamjeran i zna za zajebanciju, a ti dragi Bico si levat i jazavac i nisi dorastao Marioli jer te čovojek pokopao tvojim citaima...
Marijola samo moras skapirati na pravi nacin...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh