Zašto ne žele 30 minuta?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kad sam dosao kad atraktivne brinete 35 nisam znao kako da odustanem i ode
Mozda sam ih zavarao ali sad vidim kolko se tu drzi do zdravlja, ja dam laznu informaciju da se ona jebe bez kondoma i mnogi odmah nahrlili da ju jebu
Pa malo čas si gore napisao da nisi lud da svašta plaćaš i jebeš, da svega imaš 3 top cure. I sada tu napišeš da nisi znao kako da odustaneš i odeš. WTF? xD
 
Citiram te, par komentara iznad što si napisao: "ja dam laznu informaciju da se ona jebe bez kondoma"
Jeli na kraju lažna informacija ili nije? xD
Pa meni je rekla da moze seks bez kondoma uz nadoplatu i odmah sam pobjego od nje pa sam nakon toga tu na forumu bacio spiku oko toga i dobio informacije da ih je vise njih jebalo nju bez a i da ima jos cura koje se jebu bez tako da neznam bas dal cu vise ikad koju posjetiti
 
Kakva anegdota, dogovorim se sa ženskom (necu sada govoriti o kojoj se radi točno) da mi adresu ja dodjem,parkiram se i zovem ju da mi kaže koji broj ulaza je i i da mi otvori, javlja se i pita jesi ti sa Porscheom došao,ja odgovaram jesam,kaze jel me možeš pričekati 10 min da se presvučem pa dodjem dolje.
Dolazi zenska kaže jel se možemo provozati po gradu,stati u megic mc drive pojesti nešto pa me
Poslje počasti u stanu.. reko ajde,mi se vozimo onda milion i jedan story ili video šta ja znam valjda za inst snima i na kraju mislim sad će me izraditi,kad oni mi se vratili otišli u stan natrag, bili gore dva sata Oćeš oral,u guzu, pet puta sam svršavao
Neznam jel se to nekome dogodilo već al ja ostao zapanjen hahaha
Ok, Porschea ne vozi svako, znači u kešu si. Jesi zgodan, šarmantan, inteligentan, školovan? Ukoliko jesi, SIG to je taj kojega ti tražiš sa suživot dok Vas smrt ne rastavi (samo čekamo da potvrdi ove ostale kriterije). xD

Kada ti imaš običaj zvati, u koje doba dana? Ove koje sam pikirao zovem, ali zvoni samo.
 
posljednja izmjena:
Kakva anegdota, dogovorim se sa ženskom (necu sada govoriti o kojoj se radi točno) da mi adresu ja dodjem,parkiram se i zovem ju da mi kaže koji broj ulaza je i i da mi otvori, javlja se i pita jesi ti sa Porscheom došao,ja odgovaram jesam,kaze jel me možeš pričekati 10 min da se presvučem pa dodjem dolje.
Dolazi zenska kaže jel se možemo provozati po gradu,stati u megic mc drive pojesti nešto pa me
Poslje počasti u stanu.. reko ajde,mi se vozimo onda milion i jedan story ili video šta ja znam valjda za inst snima i na kraju mislim sad će me izraditi,kad oni mi se vratili otišli u stan natrag, bili gore dva sata Oćeš oral,u guzu, pet puta sam svršavao
Neznam jel se to nekome dogodilo već al ja ostao zapanjen hahaha
Oce mi uspjet ako imam bmw-a?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh