SPOLNE BOLESTI

Ureoplazma se rješava sa dvije kutije sumameda po 3 tabletice u svakoj. Prvi dan 2 tablete, dalje po jedna dnevno...
 
Kak si ti prosao jesi ju zarazio ili nije imala nista?
Imala je i ona. Uglavnom antibiotikom rijesili. S tim da je memi urolog rekao da nisam nk trebao to rijesavat, ako sam dobro skuzio tijell sadrzi određenu kolicinu ureaplazme stalno, samo u slucaju kad si pozitivan je taj broj puno veci.
 
Imala je i ona. Uglavnom antibiotikom rijesili. S tim da je memi urolog rekao da nisam nk trebao to rijesavat, ako sam dobro skuzio tijell sadrzi određenu kolicinu ureaplazme stalno, samo u slucaju kad si pozitivan je taj broj puno veci.
Tebi je super proslo, rijesio si bolest i sacuvo zenu volio bi da tako i meni zavrsi
 
Ubiti da ne znam sta cu, idem kod doktora krajem tjedna pa cu bit pametniji, napravit cu jos jedan test za svaki slucaj, ovaj test je bio bris i to sam radio skroz preventivno nisam imo nikakve simptome, bas me iznenadilo
 
Dal je moguce pokupiti nesto od lizanja supka ?Prije cca 2 tjedna sam upoznao neku curu u klubu,odveo je u stan i usred akcije je rekla da mi hoce lizat supak i nakon 5-6 dana su se pojavili 3-4 pristica oko supka koji na dodir malo peckaju/bole.Ili je moguce da je ona samo iziritirala to podrucje?
 
meni nije jasno zasto ju prije nisi pitao da li ima kakvu spolnu bolest/infekciju i jos k tome neznanka iz kluba, kako uopce mozes takvoj vjerovat?
 
meni nije jasno zasto ju prije nisi pitao da li ima kakvu spolnu bolest/infekciju i jos k tome neznanka iz kluba, kako uopce mozes takvoj vjerovat?
Pa do prije sat-dva je nisam ni zna,a i mogu misliti da sam je to odma pita jeba bi je malo sutra.Uostalom cim se skinula zadnje sto mi je bilo na umu jel cista ili ne.
 
Znam ali zato treba razmisljat velikom glavom, a ne malom. Nekad je apstinencija puno bolja opcija nego srljati ko guska u maglu i onda dobis sranja koja ti u zivotu nisu trebala i sijati u sebi strah i paniku a nepotrebno. Ne znam, zalosna je cijela ta situacija, a moj ti je najbolji savjet obavit sve zive moguce pretrage koje mozes, za pocetak kod dermatovenerologa s obzirom da si naveo koje podrucje je u k...u. a ubuduce ako bi se upustao u tako nesto uvijek s dozom opreza jer ne mozes danas svakome vjerovat i prije svega dobra komunikacija sa curom, zapravo sa dobrom komunikacijom mozes puno postici,...good luck
 
A gdje bi se u Zg-u moglo testirati ali da se ne ceka dugo na rezultate jel nesto sigurno je.Sto vise istrazujem mislim na HSV 2 ili 1 jel imam doslovno iste simptome.Pristici,bol na dodir,temperatura,bol u grlu i otecena lijeva zlijezda na preponi tako da sumnjam da je samo iritacija
 
A gdje bi se u Zg-u moglo testirati ali da se ne ceka dugo na rezultate jel nesto sigurno je.Sto vise istrazujem mislim na HSV 2 ili 1 jel imam doslovno iste simptome.Pristici,bol na dodir,temperatura,bol u grlu i otecena lijeva zlijezda na preponi tako da sumnjam da je samo iritacija
Kaže da su rezultati u roku 1-2 radna dana. Imaš cjenik na kraju 398€ je test na sve živio a ovo tvoje je 60€ ako sam dobro shvatio
 
Kaže da su rezultati u roku 1-2 radna dana. Imaš cjenik na kraju 398€ je test na sve živio a ovo tvoje je 60€ ako sam dobro shvatio
A u slucaju da se nesto otkrije kako onda dalje.Jer razmisljam da je mozda bolje direktno otici kod nekog bas specijaliziranog za moj problem ali po mogucnosti da je musko jer bi bilo zanimljivo doci doktorici jos pogotovo ako je starija i reci upozna sam curu u klubu odvea je u stan di mi je ona lizala i prstenjacila supak ko da sutra ne postoji
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh