SPOLNE BOLESTI

A ne znam, kolko sam istrazivao pise da se imunitet mora sam s tim izborit jer nema nekog drugog nacina, ni da se prebole niskorizicni ni visokorizicni
Zato pitam jel ima netko kakva iskustva s tim

Za bakterijske bolesti su antibiotici, za virusne bolesti nema lijeka (bolest se može samo suprimirati i kontrolirati, ali ne izliječiti).

Tako da, imaš HPV16 sad, imat ćeš ga i kad te budu pokapali... Gledaj samo da ti buduća partnerica bude cijepljena protiv HPV-a i sve bi trebalo bit OK.
 
A ne znam, kolko sam istrazivao pise da se imunitet mora sam s tim izborit jer nema nekog drugog nacina, ni da se prebole niskorizicni ni visokorizicni


Za bakterijske bolesti su antibiotici, za virusne bolesti nema lijeka (bolest se može samo suprimirati i kontrolirati, ali ne izliječiti).

Tako da, imaš HPV16 sad, imat ćeš ga i kad te budu pokapali... Gledaj samo da ti buduća partnerica bude cijepljena protiv HPV-a i sve bi trebalo bit OK.
kolko sam istrazivao kaze negdje "more than 90% of HPV 16 and 18 infections go away within 6 to18 months of initial exposure"
znaci moguce je i da nestane sam od sebe?
 
kolko sam istrazivao kaze negdje "more than 90% of HPV 16 and 18 infections go away within 6 to18 months of initial exposure"
znaci moguce je i da nestane sam od sebe?
Proći će infekcija, da. Uz adekvatno liječenje će proći papilomi.

To ne znači da ćeš biti negativan na HPV ili da ga nećeš prenositi dalje. Nema lijeka za virusne bolesti. Samo kontrola i supresija.
 
Super! Infekcija je prošla. Virus se lijepo udomaćio i sad živite zajedno. S padom imuniteta će ti se vjerojatno papilomi ubuduće pojavljivati na istom mjestu pa pripazi na to područje.
Sad moze kavu skuhat ujutro haha
A jebiga, znaci najebo sam a
Partnerica bi trebala bit cijepljena inace se i ona fasovat?
 
Super! Infekcija je prošla. Virus se lijepo udomaćio i sad živite zajedno. S padom imuniteta će ti se vjerojatno papilomi ubuduće pojavljivati na istom mjestu pa pripazi na to područje.
Ovako sam i ja mislio, ali sad bas guglah i pronađoh "In most cases (9 out of 10), HPV goes away on its own within two years without health problems. But when HPV does not go away, it can cause health problems like genital warts and cancer." -> tu ne spominju infekciju nego HPV generalno - znaci ako imas srece prođe ti kroz 2 godine
 
Mozes podijeliti kako si pobrao to? Jesi karao bez zastite ili si kroz pusenje pokupio?
Kurve sam torbao s kondomom, sa normalnim curama isto kondom, osim kad sam bio u vezi
Moguce da kroz pusenje
Al ne znam fakat
Kondilomi su prosli, rekla je doktorica da se vidimo na novom testiranju u 5-6 mjesecu pa cemo vidit jel napredujemo
Do tad radim na imunitetu, tak kazu svi savjeti kaj sam pronaso na netu
 
Ima li neko iskustva sa sifilisom? Ako se neko zarazio je li ih ikad pokupio s EGE ili s oglasnika? Preventivno se testiram na spb povremeno, ali nikad se nisam testiro na sifilis i HIV
 
Imam ureaplazmu… Ne znam od koga i kada sam dobio ali vjv je ege ili oglasnik. Uvijek je odnos bio sa zastitom ali pusenje nekad i nije tako da budite oprezni. Ima li neko neki savjet kako kuci sa zenom rijesit situaciju?
 
Moraš izmisliti neku sekundarnu bolest, upala mjehura, pečenje kod pišanja i slično ali terapija antibioticima je oko 10 dana dok oni odrade svoje, valjda. samo nemoj slomiti nogu i slično🤣🤣
 
Ja sam imao. Okolisas okolo, da ti nije jasno od kud, da je to ko zna kolko vec u tijelu. Najbolje da se i ona testira bla bla bla. 90% da nebude ni ona sigurna da nekad prije nije pokupila i nikom nista
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh