SPOLNE BOLESTI

Sve to ide sa iskustvom😂
Ma strah me ovih ozbiljnih bolesti, u buducnosti prenjet curi, zeni i ajde se ti onda pravdaj kako sta😂 najbolje se testirat i mirna glava i molit Boga da stagod nisam pokupio
Dosta sam procitao na netu svega i svacega, bolje ne citat
 
A gle...vidi se da držiš do cure....žene i da ti nije svejedno, jer vjeruj mi, žene su predanije od kompjutera u ovakvim stvarima....primjećuju baš SVE...samo je pitanje koliko ti to žele reći...zašto se sad tuširaš....zašto sad mijenjaš gaće...zašto ovo...ono...sve primjećuju...
Ispada da je fuš sex pitanje sreće...i koliko imaš muda...eto
 
Da, svi koji ste bili u kubare pokupili ste minimalno HSV1 ili HSV2, pored toga neku vrstu HPV. Ne sekiraj te se to ima preko 20% citave populacije, a HPV dobije 90% sex aktivni osoba. Bitno je raditi na imunitetu, piti tablete (svi vitamini), Imunoglukan..
Imaju jedne bas rjesavaju hpv infekciju u 95% sjucajeva, kad nadjem napišem
 
Da, svi koji ste bili u kubare pokupili ste minimalno HSV1 ili HSV2, pored toga neku vrstu HPV. Ne sekiraj te se to ima preko 20% citave populacije, a HPV dobije 90% sex aktivni osoba. Bitno je raditi na imunitetu, piti tablete (svi vitamini), Imunoglukan..
Imaju jedne bas rjesavaju hpv infekciju u 95% sjucajeva, kad nadjem napišem
Za HSV jos nemam nikakve simptome, nikakve ranice ni dole ni na ustima.
Moze
 
Pozdrav ljudi. pitanje za ove iskusnije. Jel se može candida dobit jebanjem žene u menopauzi?

Naime,jebo sam prije godinu dana. Ona oko 57g, bez kondoma, svrsio unutra. Ugl žena nije kurva već sam ju upoznao u lokalnom mjestu, ima djecu unuke itd.
Ja sam se reda radi još testirao na sve i bio negativan. Dakle samo candida

Al obzirom da imam šansu opet karat zanima me jel moguće da zbog menopauze,hormona i ostalog to dovede do candide kod mene?
 
Pozdrav ljudi. pitanje za ove iskusnije. Jel se može candida dobit jebanjem žene u menopauzi?

Naime,jebo sam prije godinu dana. Ona oko 57g, bez kondoma, svrsio unutra. Ugl žena nije kurva već sam ju upoznao u lokalnom mjestu, ima djecu unuke itd.
Ja sam se reda radi još testirao na sve i bio negativan. Dakle samo candida

Al obzirom da imam šansu opet karat zanima me jel moguće da zbog menopauze,hormona i ostalog to dovede do candide kod mene?
kakve veze ima candida sa menopauzom i hormonima haha
 
Pozdrav,

Bio sam na pusenju kod njezne plavuse krajem 12. mj. (Blizu Antunovica)
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/njezna-plavusa-oglas-5486328

Nekoliko dana nakon toga mi se pocela malo ljustiti koza na glavicu (barem se meni to tako cini), ali sam pretpostavio da je to jer mi je dugo divljacki pusila. Tu i tamo malo svrbi.
Medutim, to sada vec traje oko mjesec dana. Ne vise tako jako ali i dalje pa se lagano pocinjem brinuti. Rekla je da je medicinska sestra pa se nadam da vodi brigu i da nisam mogao nesto pokupiti.
Ako netko ima ideje ili slicnih iskustva volio bih cuti.

Lp
 
Pozdrav,

Bio sam na pusenju kod njezne plavuse krajem 12. mj. (Blizu Antunovica)
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/njezna-plavusa-oglas-5486328

Nekoliko dana nakon toga mi se pocela malo ljustiti koza na glavicu (barem se meni to tako cini), ali sam pretpostavio da je to jer mi je dugo divljacki pusila. Tu i tamo malo svrbi.
Medutim, to sada vec traje oko mjesec dana. Ne vise tako jako ali i dalje pa se lagano pocinjem brinuti. Rekla je da je medicinska sestra pa se nadam da vodi brigu i da nisam mogao nesto pokupiti.
Ako netko ima ideje ili slicnih iskustva volio bih cuti.

Lp
Sad sam malo proguglao candidu jer se pisalo o tome pa mi se cini da bi moglo biti to mozda
 
Pozdrav, evo da malo ozivim ovu temu.
Imao sam kondilome, testirao se na hpv, rijesio kondilome za 3 termina spaljivanjem, ali sad imamo problem, bris mokracne cijevi mi je pokazao pozitivan na hpv tip 16, jos pise da se zbog nedovoljno bioloskog materijala ne moze iskljuciti prisutnost drugih tipova. naredni bris cemo radit za 6 mjeseci.
E sad moje pitanje glasi, jel imao netko tip 16? koliko je opasno (znam da je, ali citao sam da je to najcesci pa ono..), jeste se uspjeli rijesit tog? koliko je trajalo i takve stvari. Svako iskustvo je dobrodoslo.
 
Pozdrav, evo da malo ozivim ovu temu.
Imao sam kondilome, testirao se na hpv, rijesio kondilome za 3 termina spaljivanjem, ali sad imamo problem, bris mokracne cijevi mi je pokazao pozitivan na hpv tip 16, jos pise da se zbog nedovoljno bioloskog materijala ne moze iskljuciti prisutnost drugih tipova. naredni bris cemo radit za 6 mjeseci.
E sad moje pitanje glasi, jel imao netko tip 16? koliko je opasno (znam da je, ali citao sam da je to najcesci pa ono..), jeste se uspjeli rijesit tog? koliko je trajalo i takve stvari. Svako iskustvo je dobrodoslo.
Kolko na prvi pogled kaže google rješavaj se toga ,
Rak vrata maternice, stidnice, rodnice, čmara i penisa uzrokuje infekcija visokorizičnim tipovima HPV-a, koji također sudjeluju i kao jedan od uzročnika raka usta, grla i kože. 70% raka vrata maternice uzrokuju virusi HPV-16 i HPV-18.16, 18, 31, 33, 35, 39, 45, 51, 52, 56, 58, 59, 68 i 69
 
Kolko na prvi pogled kaže google rješavaj se toga ,
Rak vrata maternice, stidnice, rodnice, čmara i penisa uzrokuje infekcija visokorizičnim tipovima HPV-a, koji također sudjeluju i kao jedan od uzročnika raka usta, grla i kože. 70% raka vrata maternice uzrokuju virusi HPV-16 i HPV-18.16, 18, 31, 33, 35, 39, 45, 51, 52, 56, 58, 59, 68 i 69
Daa to sam i ja videl, ostaje samo cekat da prode samo od sebe posto nema lijeka
Vidjet cemo na testu za 6 mjeseci
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh