SPOLNE BOLESTI

Pozdrav momci. Naime, prije nesto vise od godinu dana sam bio kod prostitutke, radilo se o oralnom odnosi bez zaštite, nakon 10, 15 dana poceo sam osjećati neugodan miris, nakon toga su krenuli svrbež i onda gnojni iscjedak iz penisa. Nakon toga poceo sam osjećati bol u rektumu, i bol u donjem dijelu leđa, tad sam se jako uplašio jer sam bio i u vezi, moja djevojka nije pokazivala nikakve znakove iako smo se seksali bez zaštite. Isto tako sam primijetio nabubreni čmar. Nakon toga otišao sam na besplatno testiranje, dobio sam rezultate za 4 SPB, HIV, SIFILIS, HPV i gonoreju, na sve te bolesti sam negativan. Tamo su mi savjetovali da se svejedno javim doktoru ako se radi o Spb da cu dobiti antibiotike i to je to. Javio sam se doktoru, medicinska sestra koja radi tamo me navlačila dok nisam popizdio i onda me poslala da predam mokraću u ambulanti i na infektologiju, na infektologija sam dao prvi i drugi mlaz mokraće i nije nađeno ništa, mokraća i krv koju sam dao u ambulanti isto nisu pokazale ništa. Onda sam poslan urologu koji je pogledao rendgen, na rendgenu je sve u redu, kad je stavio prst u čmar boli me, urolog je stavio dijagnozu upala prostate, i stavio me na terapiju citeralom od mjesec dana, prošao sam terapiju uredno, ali simptomi su i dalje isti. Nedavno sam predavao mokraću na liječničkom i kad sam se popiškio pogledao sam mokraću i vidio sam da je mutna, znam osjećati neugodan miris i u predejakulacijskoj sluzi koja je jednako mutna. I liječnički za posao sam isto prošao. Sad moram opet ići predavati mokraću nakon terapije i vjv cu opet morati na neku terapiju jer mi od citerala nije nestalo. Jel bi itko od vas znao o čemu bi se moglo raditi?
 
8.1 sam počeo osjećati toplinu na području oba testisa , osjećam i nelagodu kod testisa i povremeno se pojavi nakratko bol , spolni odnos sam imao 1.1 , a moji simptomi su se pojavili 8.1 , obavio sam nalaze krvi i urina i uredni su , testirao sam se na spolne bolesti rezultate ću dobit tek u četvrtak i u petak , u međuvremenu sam od doktora dobio antibiotik nolicin , 3 dana ga pijem i ne osjećam nikakvo poboljšanje, a čudno mi je što me doktor nije slao kod urloga (jer nekako mislim da nemam spolni bolesti jer nemam nikakve simptome spolne bolesti , nemam nikakav iscjedak , nemam probleme sa kožom ,nemam probleme sa mokrenjem ) , ne znam šta da radim , da li da čekam prvo nalaze za spolne bolesti ili da odem tražit kod doktora tražit uputnicu za urloga .
 
8.1 sam počeo osjećati toplinu na području oba testisa , osjećam i nelagodu kod testisa i povremeno se pojavi nakratko bol , spolni odnos sam imao 1.1 , a moji simptomi su se pojavili 8.1 , obavio sam nalaze krvi i urina i uredni su , testirao sam se na spolne bolesti rezultate ću dobit tek u četvrtak i u petak , u međuvremenu sam od doktora dobio antibiotik nolicin , 3 dana ga pijem i ne osjećam nikakvo poboljšanje, a čudno mi je što me doktor nije slao kod urloga (jer nekako mislim da nemam spolni bolesti jer nemam nikakve simptome spolne bolesti , nemam nikakav iscjedak , nemam probleme sa kožom ,nemam probleme sa mokrenjem ) , ne znam šta da radim , da li da čekam prvo nalaze za spolne bolesti ili da odem tražit kod doktora tražit uputnicu za urloga .
A odkud ti da bi mogao imati uopce neku spolnu bolest ?
 
polako vjerojatno nemas nista

Samo ti je trip ako si jebao neku bez kondoma da ce ti nesto biti

Na kraju krajeva ako si jebao trebao si znat koga jebes, ako znas curu i slicno ako ne znas kondom i to je to.
 
Postovanje momci,

bio sam nedavno kod pantere na oralu bez zastite, mislite li da ima razloga za brigu jer pusi svima i svi joj u usta svrsavaju… Jeli imo neko negativno iskustvo s njom?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh