SPOLNE BOLESTI

Zar je toliko teško postalo nači pičku za jebačinu?
Kažu da je kurvanje najstariji zanat!!! Samim tim ta uzrečica pojašnjava da nije stvar da li je sad teže ili lakše naći pičku u odnosu na ranija vremena, nego je stvar da je odlazak kod kuraba (prostitutki) jednostavniji način za dobiti pičke u odnosu na to kako je dobiti od ostalih žena/cura. Dakle odlazak kod njih iziskuje manje truda i manje rada, a svaki manji trud i rad za posljedicu ima i manju dobivenu vrijednost - toliko o odnosu plaćeno:dobiveno.
Što se tiče cijene opće je poznato da je u prosijeku njemački radnik tri puta produktivniji (pišem o proizvedenoj vrijednosti) a samim time i tri puta bolje plaćen od hrvatskog, pa po toj logici možda su naše kurve produktivnije od onih u njemačkoj pa su onda i skuplje.;);)
 
Kažu da je kurvanje najstariji zanat!!! Samim tim ta uzrečica pojašnjava da nije stvar da li je sad teže ili lakše naći pičku u odnosu na ranija vremena, nego je stvar da je odlazak kod kuraba (prostitutki) jednostavniji način za dobiti pičke u odnosu na to kako je dobiti od ostalih žena/cura. Dakle odlazak kod njih iziskuje manje truda i manje rada, a svaki manji trud i rad za posljedicu ima i manju dobivenu vrijednost - toliko o odnosu plaćeno:dobiveno.
Što se tiče cijene opće je poznato da je u prosijeku njemački radnik tri puta produktivniji (pišem o proizvedenoj vrijednosti) a samim time i tri puta bolje plaćen od hrvatskog, pa po toj logici možda su naše kurve produktivnije od onih u njemačkoj pa su onda i skuplje.;);)
Mislim da će nas obojicu Administrator poslije ovoga blokirati
Tko voli neka izvoli, svatko ima pravo birati, ja sam samo dao svoj komentar na tu temu a neki su buknilu jer su se osjecali prozvano.
Ako volis to i ponosan si sto dajes novce kurvama onda se ne trebas ni osjecat uvrijedjeno.
Ne vidim zasto neki proiciraju nekakve svoje nesigurnosti i shvačaju kao da sam ih vrijeđao kao da su ružni i glupi kad to nigde nisam rekao...Jedino što sam izjavio da je bolje imat sex sa curom koju upoznas i uzajamno si pašete i ne trebaš je plačat.
Tko se ne slaže s tim njegova stvar više dalje o tom ne trebamo komentirat. Ja nisam nikoga ni provocirao niti vrijeđao tako da s tom temom zavrsavam a tko se zeli neka se pijeni
 
Tržište....potražnja i ponuda su poprilično zajebani pojmovi...a pitanje "Zašto"?
E to svatko od nas zna za sebe...doslovno...i ovdje, u slobodnom nastupu i liberalnom ispoljavanju tabua normalne ili nenormalne sexualnosti...pogledajmo sebe..a onda kritizirajmo ostale....nekome je nešto normalno...drugome je to odvratno...perverzno..ALI.... poštujemo osobnost osobe... ovakvu ili onakvu...jer znamo gdje smo osobno...
 
Pozdrav svima imam važno pitanje i molio bih da mi sto vise pomognete vezano za ovu temu. Kako ja mogu biti siguran da kada nepoznata zena s kojom dogovaram seks nema spolnu bolest nakon sto mi je pisala ovakve poruke? Da li bi Vi na mojem mjestu u ovom slucaju stvarno imali odnos snjom ili je to red flag pa da bjezim sto dalje od nje? Sa tim da me preko poruka nije niti pitala da li ja imam kakvu bolest i navela kako bi radila sve bez kondoma, znaci bilo je spomenuto ljubljenje, oral, sex u vise poza i masaza. Hvala unaprijed.

1701535380022.png

1701535461909.png
 
Pozdrav svima imam važno pitanje i molio bih da mi sto vise pomognete vezano za ovu temu. Kako ja mogu biti siguran da kada nepoznata zena s kojom dogovaram seks nema spolnu bolest nakon sto mi je pisala ovakve poruke? Da li bi Vi na mojem mjestu u ovom slucaju stvarno imali odnos snjom ili je to red flag pa da bjezim sto dalje od nje? Sa tim da me preko poruka nije niti pitala da li ja imam kakvu bolest i navela kako bi radila sve bez kondoma, znaci bilo je spomenuto ljubljenje, oral, sex u vise poza i masaza. Hvala unaprijed.

Pogledajte prilog 9616

Pogledajte prilog 9617
Moraš analizirati od početka...jer pojam "nepoznata žena" je poprilično zajeban🤣
Nemreš biti siguran za nijednu, paaaaa...
Ali ako buš previše birali i kompliciral...nema jebačine🤔
 
Pozdrav svima imam važno pitanje i molio bih da mi sto vise pomognete vezano za ovu temu. Kako ja mogu biti siguran da kada nepoznata zena s kojom dogovaram seks nema spolnu bolest nakon sto mi je pisala ovakve poruke? Da li bi Vi na mojem mjestu u ovom slucaju stvarno imali odnos snjom ili je to red flag pa da bjezim sto dalje od nje? Sa tim da me preko poruka nije niti pitala da li ja imam kakvu bolest i navela kako bi radila sve bez kondoma, znaci bilo je spomenuto ljubljenje, oral, sex u vise poza i masaza. Hvala unaprijed.

Pogledajte prilog 9616

Pogledajte prilog 9617
Zaboravi na to
Jednostavno nemoguće, nijedna ti neće biti iskrena i još će se uvrijediti
Mada ako ti kaže na prvu da može bez kondoma onda bolje preskočiti
Ostalo je sve na tebi da smanjiš rizik zaraze
 
Pozdrav svima imam važno pitanje i molio bih da mi sto vise pomognete vezano za ovu temu. Kako ja mogu biti siguran da kada nepoznata zena s kojom dogovaram seks nema spolnu bolest nakon sto mi je pisala ovakve poruke? Da li bi Vi na mojem mjestu u ovom slucaju stvarno imali odnos snjom ili je to red flag pa da bjezim sto dalje od nje? Sa tim da me preko poruka nije niti pitala da li ja imam kakvu bolest i navela kako bi radila sve bez kondoma, znaci bilo je spomenuto ljubljenje, oral, sex u vise poza i masaza. Hvala unaprijed.

Pogledajte prilog 9616

Pogledajte prilog 9617
Zašto misliš da ona ima spolnu bolest? Pa napisala ti je da nije imala puno partnera i da je bila u braku. Ne vjerujem baš da bi bila u braku ako ima spolnu bolest.
 
Pitanje jedno, volio bi pomoć, da li se može kupiti u ljekarni antibiotik za klamidiju ili gonoreju, bez recepta doktora?
 
Znači s nalazom iz poliklinike idem kod doktora koji mi daje recept, pa tek onda mogu u ljekarnu?
Može u BiH bez recepta, ako nece u jednoj samo otidji u drugu ljekarnu. Ako si blizu skoknes preko granice.. Ja sam uzimao za vag infekciju, u prvoj nisu dali, samo svratio u drugu.. Probaj i u HR, ali sumnjam da će dati bez, iapk je EU
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh