SPOLNE BOLESTI

A u slucaju da se nesto otkrije kako onda dalje.Jer razmisljam da je mozda bolje direktno otici kod nekog bas specijaliziranog za moj problem ali po mogucnosti da je musko jer bi bilo zanimljivo doci doktorici jos pogotovo ako je starija i reci upozna sam curu u klubu odvea je u stan di mi je ona lizala i prstenjacila supak ko da sutra ne postoji
Onda valjda dalje ide liječenje antibioticima ili kako već. Pa doktorica ako se bavi tim to joj je posao i mora bit profesionalna. Koja je razlika jel muško ili starija doktorica i on i ona moraju liječit to i bit profesionalni. Neće se sigurno smijat ili Nezz ni ja šta. To je isto ko da muško ide na urološki pregled sestra mu kaže skinite se sad će vas doktor Pregledat i doktor mu gleda pimpek jaja jer ovog nešto boli npr jaja. I sestra tam stoji . Ih kolko se ona tog nagledala ko da nju to intereirisa. Isto kao da zena ide ginekologu na pregled i sad se ne želi skinut pred muškim doktorom. Pa kolko se lik nagledao toga i to mu je posao i mora bit profesionalan sigurno je neće napaljeni tinejdžer gledat koji čim vidi golo tijelo se napali i ide drkat 3 puta . 1 jer Nezz je bisex pa je vidio lijepog golog frajera 2. Put jer je vidio sisu i 3 jer je vidio golu vaginu nekoj poznatoj glumici npr
 
A u slucaju da se nesto otkrije kako onda dalje.Jer razmisljam da je mozda bolje direktno otici kod nekog bas specijaliziranog za moj problem ali po mogucnosti da je musko jer bi bilo zanimljivo doci doktorici jos pogotovo ako je starija i reci upozna sam curu u klubu odvea je u stan di mi je ona lizala i prstenjacila supak ko da sutra ne postoji
Ajde bogati, meni su brojne TS lizale i pljuvale po šupku prije guženja (sa kondomom) a imam i hemeroide, pa nemam nikakvih simptoma ni problema, a prošao sam sve SPB testove, tako da je u tvom slučaju 99% dijagnoza histerija. Za kožne bolesti savjetujem tretman špricanja sa octeniseptom plus 90% alkohol, to ubija svaku gubu. Ja se tako tretiram nakon seksa po svim kritičnim dijelovima i evo me živog i zdravog.
 
Moguća iritacija od brijanja...ako ne briješ niz dlaku moguće je da u kontra smjeru oštetiš folikula dlake...ali to je samo moje skromno mišljenje...kad se briješ, namaži losion🤣
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh