SPOLNE BOLESTI

Pozdrav, pusila mi je cura sa ege bez kondoma, zanima me kolke su sanse da sam pobrao neku bolest i di se mogu ic testirati

Moras se testirati za 3 mjeseca.

Ali prethodno moras prekinuti s aktivnosti. Sto vise imas aktivnosti to ti se odgadja rok testiranja.

Male kurve s egea mogu se testirati ili ne. Ako se testiraju 1 u 3 mjeseca one su za svakog slijedeceg velika tempirana bomba zaraze. Jer testiranje moze biti negativno ili pokupi nesto u 3 mjeseca od testiranja.

Prije nego je popusila tebi, sigurno je popusila jos 785 kara. Najmanje

Lako se dodje do izracuna je li netko nesto imao.

Tek ce se za 10 godina znati sta je sve ekipa na egeu dobila I forumasi sa foruma
 
Te male kurvice imaju feeling da ima je bolje u apartmanima pljugati RH kare za 100 ili 200 eura nego raditi u Kolumbiji posao njihove svakodnevnice.

Statistika u hrvatskoj za HIV se podize zahvaljujuci jebenim strancima:


Prema preliminarnim podacima Registra za HIV/AIDS Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, Referentnog centra za epidemiologiju Ministarstva zdravstva RH, u razdoblju od 1985. godine, kada su zabilježeni prvi slučajevi zaraze HIV-om, do 2022. godine, u Hrvatskoj je ukupno zabilježeno 2004 osobe kojima je dijagnosticirana infekcija HIV-om, od čega ih je 612 oboljelo od AIDS-a. U istom je razdoblju od AIDS-a umrlo 256 osoba (ukupno 349 od HIV-a/AIDS-a).

U prvih jedanaest mjeseci u 2022. godini zabilježeno je 100 osoba kojima je dijagnosticirana infekcija HIV-om (uključujući AIDS), što je nešto veći broj nego je u to vrijeme bilo prošle godine (77).
Taj porast broja zabilježenih novih dijagnoza infekcije HIV-om u ovoj godini u odnosu na prošlu godinu čine strani državljani i/ili osobe koje od prije imaju HIV pozitivan status, a ove godine su se uključile u hrvatski zdravstveni sustav liječenja i skrbi.

Među osobama koje su dijagnosticirane i ušle u skrb tijekom prvih jedanaest mjeseci 2022. godine (100), 18 ih je oboljelo od AIDS-a, a 9 zaraženih HIV-om je umrlo, od čega 6 od AIDS-a. Prema spolu, bilo je 78 (78%) muškaraca, 22 žene. Među slučajevima sa zabilježenim putem prijenosa kod 62 osobe (61%) je vjerojatni put prijenosa bio spolni odnos između muškaraca, u 24 (25%) spolni odnos između muškarca i žene, 2 (2%) injektiranje droga.

Posljednjih se godina u Hrvatskoj prosječno godišnje bilježi oko 90 novodijagnosticiranih slučajeva infekcije HIV-om, što stopom od oko 2,3 na 100 000 Hrvatsku svrstava među zemlje s niskom učestalošću infekcije HIV-om (4,3 na 100 000 je bio prosjek za zemlje EU/EEA u 2021. godini).

Prema podacima Klinke za infektivne bolesti „Dr. Fran Mihaljević“, Referentnom centru za dijagnostiku i liječenje zaraze HIV-om Ministarstva zdravstva RH, u prvih jedanaest mjeseci 2022. godine je 1438 osoba oboljelih od infekcije HIV-om bilo uključeno u skrb (od toga 103 onih koji su po prvi puta uključeni u sustav liječenja), od kojih je njih 1422 uzimalo antiretrovirusne lijekove, što čini 99 posto oboljelih (tijekom 2021.g. je od 1363 osoba u skrbi, 1345 uzimalo terapiju). Pokazatelji ishoda liječenja te uključivanja i zadržavanja u skrbi je dobro i uspješno, no još je uvijek nepovoljno to što se dio zaraza HIV-om (oko 50 %) otkrije u kasnom stadiju HIV infekcije ili kad je zaražena osoba već oboljela od AIDS-a.

Više o epidemiologiji AIDS-a i infekcije HIV-om pročitajte na stranici Epidemiologija HIV infekcije i AIDS-a u Hrvatskoj.
 
Te male kurvice imaju feeling da ima je bolje u apartmanima pljugati RH kare za 100 ili 200 eura nego raditi u Kolumbiji posao njihove svakodnevnice.

Statistika u hrvatskoj za HIV se podize zahvaljujuci jebenim strancima:


Prema preliminarnim podacima Registra za HIV/AIDS Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, Referentnog centra za epidemiologiju Ministarstva zdravstva RH, u razdoblju od 1985. godine, kada su zabilježeni prvi slučajevi zaraze HIV-om, do 2022. godine, u Hrvatskoj je ukupno zabilježeno 2004 osobe kojima je dijagnosticirana infekcija HIV-om, od čega ih je 612 oboljelo od AIDS-a. U istom je razdoblju od AIDS-a umrlo 256 osoba (ukupno 349 od HIV-a/AIDS-a).

U prvih jedanaest mjeseci u 2022. godini zabilježeno je 100 osoba kojima je dijagnosticirana infekcija HIV-om (uključujući AIDS), što je nešto veći broj nego je u to vrijeme bilo prošle godine (77).
Taj porast broja zabilježenih novih dijagnoza infekcije HIV-om u ovoj godini u odnosu na prošlu godinu čine strani državljani i/ili osobe koje od prije imaju HIV pozitivan status, a ove godine su se uključile u hrvatski zdravstveni sustav liječenja i skrbi.

Među osobama koje su dijagnosticirane i ušle u skrb tijekom prvih jedanaest mjeseci 2022. godine (100), 18 ih je oboljelo od AIDS-a, a 9 zaraženih HIV-om je umrlo, od čega 6 od AIDS-a. Prema spolu, bilo je 78 (78%) muškaraca, 22 žene. Među slučajevima sa zabilježenim putem prijenosa kod 62 osobe (61%) je vjerojatni put prijenosa bio spolni odnos između muškaraca, u 24 (25%) spolni odnos između muškarca i žene, 2 (2%) injektiranje droga.

Posljednjih se godina u Hrvatskoj prosječno godišnje bilježi oko 90 novodijagnosticiranih slučajeva infekcije HIV-om, što stopom od oko 2,3 na 100 000 Hrvatsku svrstava među zemlje s niskom učestalošću infekcije HIV-om (4,3 na 100 000 je bio prosjek za zemlje EU/EEA u 2021. godini).

Prema podacima Klinke za infektivne bolesti „Dr. Fran Mihaljević“, Referentnom centru za dijagnostiku i liječenje zaraze HIV-om Ministarstva zdravstva RH, u prvih jedanaest mjeseci 2022. godine je 1438 osoba oboljelih od infekcije HIV-om bilo uključeno u skrb (od toga 103 onih koji su po prvi puta uključeni u sustav liječenja), od kojih je njih 1422 uzimalo antiretrovirusne lijekove, što čini 99 posto oboljelih (tijekom 2021.g. je od 1363 osoba u skrbi, 1345 uzimalo terapiju). Pokazatelji ishoda liječenja te uključivanja i zadržavanja u skrbi je dobro i uspješno, no još je uvijek nepovoljno to što se dio zaraza HIV-om (oko 50 %) otkrije u kasnom stadiju HIV infekcije ili kad je zaražena osoba već oboljela od AIDS-a.

Više o epidemiologiji AIDS-a i infekcije HIV-om pročitajte na stranici Epidemiologija HIV infekcije i AIDS-a u Hrvatskoj.
Pa bolje im je.
Jer je recimo ovdje plaća 1200 za posao koji je tamo 200-300€ placen. Ne radim u McDonald’su al mislim da obična radnica ili radnik mcdonladsa ima oko 1200 € placu sad mozda ima i mrvicu veću i mrvicu manju, al msm da im je oko 1000€ a u Kolumbiji ista pozicija oko 300€. I sad naravno da je bolje raširiti noge i popusit koji kurac i u danu nek Ima 4 koji plaćaju 200€ zaradi dnevni 800€ u dva dana zaradi 1600€ . Većina nas s foruma se za istu lovu jebe (ne mislim doslovno) po 8 dnevno svaki dan.
Znaci osoba mora bit zaražena da može prenjet hiv. Možda neke koriste i prep ja nezz.
Uglavnom preko oralnog je minimalni rizik postoji da al je manji nego preko vaginalnog ili analnog ne zaštićenog. I malo mi cudno da samo 2% narkomana se zarazilo. Kad oni koriste iste sprice i kod njih je rizik još najveći
 
Pa bolje im je.
Jer je recimo ovdje plaća 1200 za posao koji je tamo 200-300€ placen. Ne radim u McDonald’su al mislim da obična radnica ili radnik mcdonladsa ima oko 1200 € placu sad mozda ima i mrvicu veću i mrvicu manju, al msm da im je oko 1000€ a u Kolumbiji ista pozicija oko 300€. I sad naravno da je bolje raširiti noge i popusit koji kurac i u danu nek Ima 4 koji plaćaju 200€ zaradi dnevni 800€ u dva dana zaradi 1600€ . Većina nas s foruma se za istu lovu jebe (ne mislim doslovno) po 8 dnevno svaki dan.
Znaci osoba mora bit zaražena da može prenjet hiv. Možda neke koriste i prep ja nezz.
Uglavnom preko oralnog je minimalni rizik postoji da al je manji nego preko vaginalnog ili analnog ne zaštićenog. I malo mi cudno da samo 2% narkomana se zarazilo. Kad oni koriste iste sprice i kod njih je rizik još najveći
Kod oralnog je rizik 0.04%, a ako osoba uzima ljekove, a po ovome što je on stavio 99 posto njih uzima, rizik za zarazu je manji za 95%. I interesantno kako baš on to piše, a hvalio se kako je hodao po favelama i jebao sve što je stigao za 10 dolara. To što je naletio na nekog gabora na EGE pa je sad isfrustriran, ne znači da su sve takve.
 
Gledaj nemoj pisat gluposti.

I potpuno krivo ljudima tumaciti ono sto je napisano.

Statistika zarazenih ljudi je svih onih ljudi koji su testirani. Hrpe ljudi se ne testira.

Dakle ovi sto su dijagnosticirani oni se I lijece. To sto se lijeci ne znaci da kasnije nije zarazan.

Dakle statistika 0,04% pa gdje si to izvukao ? To ne postoji.

Dakle oralcem se osoba zarazi ako krv dolazi u kontakt sa zarazenom osobom. Dovoljne su male mikropukotine u ustima zarazene osobe i isto takvi otvori u nezarazene osobe da se omoguci transmisija prijenosa.

To ne znaci da ce se dogoditi ali postoje mogucnosti. Ne postoje statisticki izracuni sta I kako. Cesto se nakon oralca odradjuje klasicni sex pa je ne moguce odrediti kako je do transmisije doslo.

Sto se tice tvog argumenta nekakvih favela, tu je svak koristio kondom. Nije postojala ta ideja "oralac bez kondoma".
Nakon tesiranja objasnili su mi da testovi pokazuju 72% sanse da nemam neku od STD bolesti na koje se uzeo test...

E sad. Radi pojasnjenja statistike, sa stranice, oralac bez kondoma po riziku nista nije manje rizican kao seks bez kondoma.

Tako da ti upisi, ma siguran si, te samo 0,04% je uistinu samo za one koji apsolutno ne razmisljaju o transmisiji.
Opet vjerovati da su kurvice s egea razlicite nego u favelama, one to jesu, u smislu da su u favelama za svaki obliged seksa koristile - kondom.
 
Pa bolje im je.
Jer je recimo ovdje plaća 1200 za posao koji je tamo 200-300€ placen. Ne radim u McDonald’su al mislim da obična radnica ili radnik mcdonladsa ima oko 1200 € placu sad mozda ima i mrvicu veću i mrvicu manju, al msm da im je oko 1000€ a u Kolumbiji ista pozicija oko 300€. I sad naravno da je bolje raširiti noge i popusit koji kurac i u danu nek Ima 4 koji plaćaju 200€ zaradi dnevni 800€ u dva dana zaradi 1600€ . Većina nas s foruma se za istu lovu jebe (ne mislim doslovno) po 8 dnevno svaki dan.
Znaci osoba mora bit zaražena da može prenjet hiv. Možda neke koriste i prep ja nezz.
Uglavnom preko oralnog je minimalni rizik postoji da al je manji nego preko vaginalnog ili analnog ne zaštićenog. I malo mi cudno da samo 2% narkomana se zarazilo. Kad oni koriste iste sprice i kod njih je rizik još najveći
Jes ali one ti u toj prici nisu same.

Makroi, agenti I posao.

Njihov posao je biti u apartmanu I cekati te podjeliti prihode s nekim. Tako da je rijetko koja independent sto se misli.
A opet postavlja se pitanje kako s obzirom na dostupnost stranice djeluju u Hrvatskoj gdje je takav vid zarade zabranjen.

Ne kazem da jos negdje nesto podmazuju ali na prvu djeluje logicno.
 
Jes ali one ti u toj prici nisu same.

Makroi, agenti I posao.

Njihov posao je biti u apartmanu I cekati te podjeliti prihode s nekim. Tako da je rijetko koja independent sto se misli.
A opet postavlja se pitanje kako s obzirom na dostupnost stranice djeluju u Hrvatskoj gdje je takav vid zarade zabranjen.

Ne kazem da jos negdje nesto podmazuju ali na prvu djeluje logicno.
Da dijele to znam. Al opet može te i obična cura zarazit iz kluba npr neka. Mom frendu dogodilo se lik je često išao na ege msm da se i s muškima družio jedno kratko vrijeme ovo ono nikad nis . Mjesec dana je bio miran. Prestao je s hobijem. Otišao u klub plesao s nekom curom poljubili se i poslje mu izbio herpes. I et sad ko će ga znat. Dal je okupio negdje kod neke pa mu malo oslabio imunitet pa mu odma izbilo iako je on 99% siguran da ga je ta u klubu zarazila. Ako ćemo tako gledat onda te može bilo tko zarazit. A druga stvar osoba mora bit zaražena da prenese e sad ne znam kolko se testiraju one često ali s obzirom da putuju svijetom vjv paze na svoje zdravlje.
 
To je najveci problem. Sto se ne zna.

Drugi je najveci sto one prodju hrpu I hrpu klijenata.

I po mojoj logici neka ili mnoge, neki vrag moraju imati. A dio I mozda suti, a dio ne zna da ima I sta ima.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh