SPOLNE BOLESTI

Pozdrav
Ovako imam neko crvenilo na kozici oko glavica I na glavicu kao neki mini pristici zna neko mozda sta bi moglo bit dal mozda od previse drkanja ili je ipak neka bolest u pitanju
 
Pozdrav
Ovako imam neko crvenilo na kozici oko glavica I na glavicu kao neki mini pristici zna neko mozda sta bi moglo bit dal mozda od previse drkanja ili je ipak neka bolest u pitanju
Moze bit svašta može bit to sto navodiš. Može bit iritacija. Ako je sex bio agresivniji možda je došlo neke kao iritacije pa može to bit. A ako je prošlo 8 tjedana od zadnje rizičnog kontaka možeš se ici testirat, ali ako jw prošlo 2 dana , ako se odeš testirat možda rezultati će bit krivi i nepouzdani. A može bit od znoja, losa higijena pa neka gljivična infekcija se pojavi .
 
Nikad nisi siguran , govorim o svom iskustvu od prije petnaestak godina kad sam od običnog pušenja bez zaštite u Splitu zaradio odjedanput tri SPB, klamidiju, ureaplazmu i mikroplazmu, do tada nikad nisam čuo za te bolesti. Mogu se samo zahvaliti dr Grbić Leko koja me je izliječila pa čak i psihički podržala jer kad sam saznao nalaz sve mi se srušilo, psihički sam se slomia da zbog jedne nesmotrenosti upropastim sebi život.
 
Nikad nisi siguran , govorim o svom iskustvu od prije petnaestak godina kad sam od običnog pušenja bez zaštite u Splitu zaradio odjedanput tri SPB, klamidiju, ureaplazmu i mikroplazmu, do tada nikad nisam čuo za te bolesti. Mogu se samo zahvaliti dr Grbić Leko koja me je izliječila pa čak i psihički podržala jer kad sam saznao nalaz sve mi se srušilo, psihički sam se slomia da zbog jedne nesmotrenosti upropastim sebi život.
Hahah bukvualno🤣
 
Nikad nisi siguran , govorim o svom iskustvu od prije petnaestak godina kad sam od običnog pušenja bez zaštite u Splitu zaradio odjedanput tri SPB, klamidiju, ureaplazmu i mikroplazmu, do tada nikad nisam čuo za te bolesti. Mogu se samo zahvaliti dr Grbić Leko koja me je izliječila pa čak i psihički podržala jer kad sam saznao nalaz sve mi se srušilo, psihički sam se slomia da zbog jedne nesmotrenosti upropastim sebi život.
'Al bukvualno🤣🤣🤣🤣
 
Pozdrav, pusila mi je cura sa ege bez kondoma, zanima me kolke su sanse da sam pobrao neku bolest i di se mogu ic testirati
 
Pozdrav, pusila mi je cura sa ege bez kondoma, zanima me kolke su sanse da sam pobrao neku bolest i di se mogu ic testirati
Sanse su manje nego kod klasičnog sexa, al imaš fran Mihaljević ja msm za dzabe a imaš i privatne klinike di platiš po 60€ nezz jel ide preko 60 možda ovisi ak oces na neke dodatne stvsri koje nisu uključene je i skuplje nezz: pa upišeš testiranje na spolno prenosive bolesti Zagreb ili nezz odtkud si i vidiš
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh