Smokva.com

I sta

I sta i kad dobijem taj lajk nekad odma obrisem profil nakon sto na badoo uzmem onaj free premium kad vidim na sta lici znaci lajkaju te one koje niko nece ili neke sto samo kukaju nesto 0 bodova to odma odjebem nije problem dobit lajk dobijem ga svaki put kad napravim acc al sta to vrijedi nist 0 bodova
Tebi ne vrijedi očito, al ima nas kojima vrijedi i koji kasnije jebemo
 
E pozdrav.
Ima jedan profil lakolako.
Sad su joj zakljucane galerije,ali sam prije vidio da je onako ok zena.
Malo jaca al vidim da ide bez problema sa dvojicom.
Slao joj sto puta poruke al ne odgovara.
Jel zna netko nest vise o njoj?
 
Ljudi Smokva je zakon, tko sere po tom sajtu taj pojma nema...Dugo sam tamo član i imam super iskustva. Treba znati kako pristupiti, biti konkretan, direktan, poslati slike i imati muda se naći s parovima. Ako te uvjete ispunjavaš jebati ćeš do mile volje. Tko ne vjeruje može pogledati moju galeriju na sajtu pa će vidjeti da ne muljam;)
 
Ljudi Smokva je zakon, tko sere po tom sajtu taj pojma nema...Dugo sam tamo član i imam super iskustva. Treba znati kako pristupiti, biti konkretan, direktan, poslati slike i imati muda se naći s parovima. Ako te uvjete ispunjavaš jebati ćeš do mile volje. Tko ne vjeruje može pogledati moju galeriju na sajtu pa će vidjeti da ne muljam;)
Slazem se
 
Smokva je lazno sranje na kvadrat sa 99 % laznih profila slika videa pedera..samo FF forbiden fruit..al se placa 140 kn mjesecno i isplati se..lako se nade sama zenska il par ko sto voli.
 
Par smo, dvije godine bili na Smokvi. Tražili smo isključivo mlađe dečke za sex u troje. Našli si trojicu jako dobrih...povremeno jednog od njih pozovemo i super zabava. Izbrisali profil jer nam je ovo za sad OK. Većina dečki ne kuži i nisu samokritični, a mi smo izbirljivi. Naglašeno je da nas ne zanimaju trbušasti, dlakavi s malim...Smokva je OK. Pozz
 
Ne znam dečki, al iskreno ja sam koristio samo Tinder i riješio bi barem 1,2 mjesečno. Nije nemoguce. Slike sigurno znače, ne nužno samo da li si atraktivan, cure puno vise detalja gledaju na tim slikama. Al kad dobiješ taj lajk, moraš imat sprehu, to je sve. Počneš s nečim originalnim, pa lagano na humor prebaciš i onda se prebaciš na whatsapp. Tad lagano dopisivanje i nakon dan dva ide već lagano seksi shema, i tu je lagano počinješ palit. Neke su se znale tako napalit preko poruka da su jedva čekale da ih se izjebe iskreno. Tako da moguće je
Ti si bisex?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh