Smokva.com

Ma problem je tam uopce ista naci za nesto konkretno,netko je vec komentirao da ili muski traze muske ili zenske zensku,pojedinci lose prolaze,valjda zato jer imaju slike kite a ne slike lica na profilnoj,sigurno ces sliku lica stavit na profilnu
 
Ma problem je tam uopce ista naci za nesto konkretno,netko je vec komentirao da ili muski traze muske ili zenske zensku,pojedinci lose prolaze,valjda zato jer imaju slike kite a ne slike lica na profilnoj,sigurno ces sliku lica stavit na profilnu
To sve stoji... Ali imas i primjera koji su ok... Ja na svom profilu uopste nemam golih slika, ni jednu. 😂
 
Uglavnom zna se da ce muski stavit sliku kite prije nego neznam cega,sliku face moze stavit u zaklj galeriju pa naknadno dat pass zenskoj,nego zenske odmah cim vide sliku bilo cega osim lica nece uopce pogledat profil ni nis a mozda se iza toga krije muskarac koji ce joj pasat u onome sto trazi,a mislim da je to ipak stranica za trazenje seksualnog partnera
 
Daj nam rađe neke savjete, kako zaintrigirat ženu kraj milijun drugih frajera. Neki najbolji ulet, da mogu kopirat hah. Ja sam našao jednu, al ta je meni sama uletila.
Prestanite stavljati "donju glavu" u prvi plan. Tako izgledate ocajno i zene misle da vam je to jedini adut. Plus kulturno ponasanje, veliki je plus. 😁
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh