Smokva.com

Nema kod mene uleta... Zgodan, visok, da postuje zene... Tijelo je bitno. Nece na mene naskakati neka mrcina od 120 kg 😂
Ma bezveze, mogla si kopirati neku foru poruku koju si dobila u inbox i tu postat. Ionak ne bih tebi uletio hah. Mogla si bit glavna winggirl na forumu, ali si otišla drugim smjerovima. :D
 
Koji je tvoj ulet? Jesi nesto "zbario" tamo?
Jedna mi se sama javila, još dan danas se znamo naći. Kakvo barenje, pa nismo djeca. :D
Nisam neki špreher, dobio par brojeva, tu je stalo. Pristojan sam, nisam naporan i ako mi ne odgovoriš, ne bum ti više slao poruke. Ali ima dosta fejkova i trebi koje bi se "jebale bez da im uđe".

Jesi se ti kad našla s nekim?
 
Jedna mi se sama javila, još dan danas se znamo naći. Kakvo barenje, pa nismo djeca. :D
Nisam neki špreher, dobio par brojeva, tu je stalo. Pristojan sam, nisam naporan i ako mi ne odgovoriš, ne bum ti više slao poruke. Ali ima dosta fejkova i trebi koje bi se "jebale bez da im uđe".

Jesi se ti kad našla s nekim?
Ja sam uspio 3 sa smokve
 
Jedna mi se sama javila, još dan danas se znamo naći. Kakvo barenje, pa nismo djeca. :D
Nisam neki špreher, dobio par brojeva, tu je stalo. Pristojan sam, nisam naporan i ako mi ne odgovoriš, ne bum ti više slao poruke. Ali ima dosta fejkova i trebi koje bi se "jebale bez da im uđe".

Jesi se ti kad našla s nekim?
Jesam....Upoznala sam vise njih....Vecinom je bilo,Boze pomozi,ali bilo je i ok ljudi. Jbg gore je kad si zensko.Jednom mi se pojavio lik,godina mog starog,doslo mi da se samoubijem na licu mjesta....ha ha
 
Ja sam na smokvi dve zenske uspio ubost prije god dana, i dan danas se vidamo i idemo po fukodromima. Cak sam i zadovoljan. Jedna 45, druga 37. I nisu odroni. Dobre zenske. Povukle su se sa smokve kazu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh