Sex bez kondoma

Apsolutno je to istina,cijene su gore zaista popularne i svakom dostupne.Bordeli su mrak i večinom u svakom imaju led display ispred soba na kojima se vrte slike cure koja radi.Nema lažnih slika ni sranja i 99 posto njih su svakako komadi sa kojima bi se okretali na ulici i rekli: "e da mi je to jebati".
I kao što je Doc Cock napisao svršavanje u sve rupe bez drame.
Osobno sam probao dosta u kojima su radile azijatkinje,jebanje bez kondoma u svršavanje u pičku i u svim ovima godinama nikad nisam pokupio ništa zato što se sve cure redovito testiraju,higijena i kontrola je na visokoj razini a ne da ideš debeloj babi u smrdljivi stan gdje se tuširaš i obrišeš prljavim ručnikom.
Zato svatko tko si može uštedjeti koji euro i otiči,nečete požaliti.
Nije mi jasno kako je tamo takva ponuda odobrena od države. Jesu li možda one na prep tabletama cijelo vrijeme, traži li se od klijenta kakav medicinski certifikat ili brzi test na mjestu. Kako održavaju zdravlje ako ih se pumpa svaki dan direktno u pičku? Kako klijent može biti siguran da se neće zaraziti ako jebe neku napumpanu? Ja sam jednom u pijanom stanju napumpao kuravu vani u Indoneziji i fasovao sa bakterijama, sva sreća bilo je izlječivo. Je li ko nedavno išao u Austriju?
 
Nije mi jasno kako je tamo takva ponuda odobrena od države. Jesu li možda one na prep tabletama cijelo vrijeme, traži li se od klijenta kakav medicinski certifikat ili brzi test na mjestu. Kako održavaju zdravlje ako ih se pumpa svaki dan direktno u pičku? Kako klijent može biti siguran da se neće zaraziti ako jebe neku napumpanu? Ja sam jednom u pijanom stanju napumpao kuravu vani u Indoneziji i fasovao sa bakterijama, sva sreća bilo je izlječivo. Je li ko nedavno išao u Austriju?
Ne znam, meni to riskantno. Ima na austrijskom forumu gdje pisu koju je moguce dogovorit za seks bez kondoma, cak ima zahtjeva da ostane sperma od musterije prije pa ju iduci jos napuni. Mislim katastrofa, barem po meni.
A na booksusi isto mozes naci cure koje daju bez kondoma a u bordelima mozes pitati svaku pa ce ti reci al nudi to ili ne.
Nije ni kondom 100% siguran ali ovo bez kondoma kao da trazis nevolju. Mogu se one testirati svaka 2-3 tjedna a sta kad ti dode 10 likova dnevno i da jedan nesto ima i svi u nju svrsili.
 
Kako onda ovaj AlphaX jebe azijatkinje bez kondoma, ima ih sigurno još takvih po forumu, kaže nije se nikad zarazio. Kako su to dozvolili tamo u Austriji, nije mi jasno. To mi djeluje previše riskantno, a opet me rajca pomisao da napumpam neku, gade mi se više ovi kondomi. Ima li koja na EGE da ima medicinski certifikat svježi i da je na prepu, pa da se može napumpat bez kondoma? Ja se redovno testiram i mogu priložiti svoje testove. Nude li ove na seekingu takvo što?
 
Kako onda ovaj AlphaX jebe azijatkinje bez kondoma, ima ih sigurno još takvih po forumu, kaže nije se nikad zarazio. Kako su to dozvolili tamo u Austriji, nije mi jasno. To mi djeluje previše riskantno, a opet me rajca pomisao da napumpam neku, gade mi se više ovi kondomi. Ima li koja na EGE da ima medicinski certifikat svježi i da je na prepu, pa da se može napumpat bez kondoma? Ja se redovno testiram i mogu priložiti svoje testove. Nude li ove na seekingu takvo što?
Na EGE bila ona ukrajinka Aglaya. Njoj otvoreno na profilu pise da moze bez kondoma.

A neznam kak je to legalno u Austriji. Ima na booksusi gdje znas koje idu bez kondoma ili pitat u bordelu.
 
Na EGE bila ona ukrajinka Aglaya. Njoj otvoreno na profilu pise da moze bez kondoma.

A neznam kak je to legalno u Austriji. Ima na booksusi gdje znas koje idu bez kondoma ili pitat u bordelu.
U Njemackoj, u legalnim bordelima (Pasha, Grand....) kondom je obavezan. Kad udjete u sobu, mozda mozete dogovoriti, bez kondoma, ali to je riskantno za "damu". Takovi veliki bordeli ne mogu si dozvoliti da se pojavi zaraza. Naravno da ima iznimaka. Osim toga sve je puno kamera, ozvuceno, svaka dama ima "gumb" za sigurnosni poziv... itd. Druga prica su "dame" preko interneta ("solo igracice") ili oko zeljeznickih stanica..... Tu ne vaze nikakva pravila...
 
U Njemackoj, u legalnim bordelima (Pasha, Grand....) kondom je obavezan. Kad udjete u sobu, mozda mozete dogovoriti, bez kondoma, ali to je riskantno za "damu". Takovi veliki bordeli ne mogu si dozvoliti da se pojavi zaraza. Naravno da ima iznimaka. Osim toga sve je puno kamera, ozvuceno, svaka dama ima "gumb" za sigurnosni poziv... itd. Druga prica su "dame" preko interneta ("solo igracice") ili oko zeljeznickih stanica..... Tu ne vaze nikakva pravila...
Meni je normalno da ide s kondomom. Preveliki rizik je bez.
 
Na EGE bila ona ukrajinka Aglaya. Njoj otvoreno na profilu pise da moze bez kondoma.

A neznam kak je to legalno u Austriji. Ima na booksusi gdje znas koje idu bez kondoma ili pitat u bordelu.
Znam za tu Aglayu, ali mi se ne sviđa jer je prestara, a traži i previše za pumpanje. Također je upitan taj njen medicinski certifikat jer nema provjere za razliku od legalnih bordela.
 
U Njemackoj, u legalnim bordelima (Pasha, Grand....) kondom je obavezan. Kad udjete u sobu, mozda mozete dogovoriti, bez kondoma, ali to je riskantno za "damu". Takovi veliki bordeli ne mogu si dozvoliti da se pojavi zaraza. Naravno da ima iznimaka. Osim toga sve je puno kamera, ozvuceno, svaka dama ima "gumb" za sigurnosni poziv... itd. Druga prica su "dame" preko interneta ("solo igracice") ili oko zeljeznickih stanica..... Tu ne vaze nikakva pravila...
Znam, jebao sam po Švapskoj, u Hamburgu i Frankfurtu.
 
Prodaje li ko antibiotike i prep "na divlje"? U slučaju da se odlučim na pumpanje bez kondoma da se ima alternativa. Ogadio mi se kondom, izgubim osjet, pa mi to nije to. Ako ima koja ženska ovdje zainteresirana za pumpanje i sa medicinskim certifikatom, može mi se javiti privatnom porukom. Ja sam zdrav, imam potvrdu od doktora, a nisam odavno ništa jebao.
 
Sve one daju bez kondoma,samo je pitanje cijene i dogovora,a posebice se to odnosi na cure koje rade po bordelima u Austriji i Njemačkoj.
A što se tiče rizika naravno da postoji,ali je puno manji nego kad ekipa ide kod ovih kaj rade na crno preko oglasnika pa kad vidiš gdje si došao i kaj bi trebao jebati i još platiti za to smuči ti se život.
Sad ima pun kufer Filipinki kod nas koje se obožavaju trpati bez gumice i svršavanje u picu koliko god ti volja,samo je potrebno malo truda da upecaš neku koja je za fuck buddy šemu ili slične stvari.
Večina ih spika solidan engleski pa sporazumjevanje nije neki bad.
 
Da, ovo sa azijatkinjama koje su poslovno u Zg je dobra ideja, međutim ja boravim u Zg kratkotrajno, na mahove. U svakom slučaju od domaćih ženskih sam digao ruke već godinama, zadnja domaća koju sam jebao je bila Leona, prije jedno 4 godine.
 
Sve one daju bez kondoma,samo je pitanje cijene i dogovora,a posebice se to odnosi na cure koje rade po bordelima u Austriji i Njemačkoj.
A što se tiče rizika naravno da postoji,ali je puno manji nego kad ekipa ide kod ovih kaj rade na crno preko oglasnika pa kad vidiš gdje si došao i kaj bi trebao jebati i još platiti za to smuči ti se život.
Sad ima pun kufer Filipinki kod nas koje se obožavaju trpati bez gumice i svršavanje u picu koliko god ti volja,samo je potrebno malo truda da upecaš neku koja je za fuck buddy šemu ili slične stvari.
Večina ih spika solidan engleski pa sporazumjevanje nije neki bad.
Mislis ove(Filipinke) sta rade po kaficima ili?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh